Seçkin kişi duygularını aklıyla idare eder ve gerçek cesaret ödevlerini yerine getirmekle bulur. Bayağı, aklını duygularıyla yönetir ve gerçek cesareti saygısızlıkta bulur. Konfuçyus [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Lal Kitap

Lal Kitap

• Lal Kitap Kitapları | • Lal Kitap İletişim Bilgileri | • Lal Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Lal Kitap isimli yayınevine ait Toplam 77 kitap bulunuyor."Lal Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Saverio Minutolo

Lal Kitap

Güney Sibirya 1996...- Başardım...- Çok zor... Zor oldu...- Ama artık o benim!...- İşte! Kesinlikle korunmalılar!- Çok zaman geçti, ama buz, onları korumuş...- Tamam...- Şimdi yapılacak tek iş mezarın girişini kapatmak...- Kimse bir şey fark etmemeli...- Hiç kimse...- Yoruldum... Yeniden oraya girmek gerçekten zordu...- Ama önemi yok. Benim görevim bitmek üzere, efendimin isteği gerçekleşecek...- ..»»
Barry Windsor Smith

Lal Kitap

Robert E. Howard'ın yarattığı en güçlü karakter geri dönüyor. Savaş meydanında doğan, kaderinde kral olacağı yazılı kuzeyden gelenbu savaşçı, yoluna çıkan ölüme meydan okuyor. Adı efsane, gücü ve cesareti karşısında hiçbir şey duramıyor. Maceracı...Korsan...Barbar...CONAN»»
Barry Windsor Smith

Lal Kitap

Conan adlı barbar Hyboria'nın çağlar önce unutulmuş dünyasını fethetmeden, bir hırsız, bir maceracıydı. Hem dünyevi, hem de doğaüstü, şeytani güçlerle çevrili tehlikelerle dolu bir yolda yürüyordu. Ama barbarı alt etmek için kokuşmuş krallardan, aklını yitirmiş büyücülerden fazlası gerekiyordu ve tüm eng..»»

Lal Kitap

1. Manuel göz koyduğu kızı elde etmek için kızın sevgilisi Viktor'un kafasını kestirir. İmparatorun elinden kaçan kız, çılgın bir halde dolaşmakta Viktor'un anısıyla yaşamaktadır. Karaoğlan ve baybora kızın sığındığı yere gelirler ve çıkan yangında aklı yeri gelen kızı sa alarak hep beraber bizans'a giderler ne var ki 1. manuel onları yakalatır, karaoğl..»»
Gil Kane

Lal Kitap

Başka bir dünyaya ait doğaüstü güçlerle yüzyüze geldiğinde, ölümsüzler ordusuna karşı kılıç savururken ve acımasız korsanlarla savaşırken kara yeleli barbar Conan'la birlikte at koşturun... Yazar Roy Thomas ve çizerler Barry Windsor Smith ile Gil Kane, Robert E. Howard'ın büyücüler, canavarlar, iblisler..»»
Kolektif

Lal Kitap

Çocuklar, ne zaman bir şeyleri kaybolsa ya da bir sorunları olsa küçük peri Mine'yi çağırıyorlar. Çünkü Mine ve yardımcısı Emre'nin mutlaka bir çözüm bulacağını biliyorlar... Dedektif perimiz ve yardımcısı, ipuçlarından yola çıkacak tüm gizemleri çözülüyor... Eğer sizin de biraz..»»
Kolektif

Lal Kitap

Çocuklar, ne zaman bir şeyleri kaybolsa ya da bir sorunları olsa küçük peri Mine'yi çağırıyorlar. Çünkü Mine ve yardımcısı Emre'nin mutlaka bir çözüm bulacağını biliyorlar... Dedektif perimiz ve yardımcısı, ipuçlarından yola çıkacak tüm gizemleri çözülüyor... Eğer sizin de biraz..»»
Luigi Mignacco

Lal Kitap

Dört Almanak, Dört Macera... Küçük bir köy, bir grup vicdansız ve iyi düzenlenmiş bir plan.. Tabii bu arada kötülerle onların hedefindeki kişilerin arasında hiç hesapta olmayan biri daha var: Zagor! Karanlık bir orman, her an dışarı fırlamaya ve öldürmeye hazır "bir şey"... Ama belki de gerçek yaratık insanların karanlık yüreklerinde ve bunu açığa çıkarabilecek tek kişi de zagor! Acımasız bir h..»»
Ayşe Erbulak

Lal Kitap

Ayşe Erbulak, polisiye roman alanında yeni bir ad. Ancak bu 'yeni'lik, 'yeni yetmelik'le karıştırılmamalı. O, durmuş oturmuş bir kalem erbabı; bir kurgu ustası. Polisiye edebiyatımızda kendine özgü sağlam bir yer, parlak bir yazarlık vaat ediyor. Üstelik o kendine özgü sağlam yeri, birtakım reklam olanakları ya da alan boşluğundan yararlanarak değil; tutarlı, sürükleyici, kıvrak dilli, inandırıcı..»»
Firuzan Gürbüz

Lal Kitap

Eda'nın içi içini yiyordu. Dünya tarihinin en önemli kişiliklerinden biri şu anda önünden geçiyordu ve ona bakma izinleri yoktu. Ansızın aklına bir fikir geldi. Delice bir fikir. Muhteşem Süleyman'ın yaklaşmasına on adımdan daha az bir mesafe kalmıştı. İşte o anda o zamana ait olmayan bir ses duyuldu! "Çkrrrt!" Ayak sesleri ansızın kesildi. Birkaç saniye sonra Hünkar'ın gür sesi duyuldu: "Bu d..»»
Sophie de Mullenheim

Lal Kitap

Sen de küçük peri Mine ve arkadaşlarıyla eğlenirken, küçük perileri giydir, piknik alanını süsle... Tekrar kullanılabilen çıkartmalarla, beğenmezsen değiştir, her seferinde başka bir giysi giydir! »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.