Senden nefret edenleri sev; İyilikten başka üstünlük alameti tanımıyorum. -- Ludwig Van Beethoven [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
La Bella Yayınları

La Bella Yayınları

• La Bella Yayınları Kitapları | • La Bella Yayınları İletişim Bilgileri | • La Bella Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde La Bella Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."La Bella Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Deniz Yılmaz Atakay

La Bella Yayınları

Genç bir hostesin rüya evliliği, PKU hastalığı, Annelik ile gelen mutluluk ve şok... PKU hastalığı, yiyemeden büyüyen çocuklar ve bu konudaki hayati sorunlar. Eğitim, anlayış, tanıtım... Bu hastalıkla ilgili Türkiye'deki sorunlarla başa çıkmanın yöntemleri. Gönüllülük. Üstlenilen misyon ve alınan yollar... Deniz Atakay'dan bütün hasta ve hasta aileleri ve hatta sağlık çalış..»»
Sonia Rossi

La Bella Yayınları

Sonia Rossi İtalya'dan Almanya'ya üniversite tahsili için gidiyor. Berlin'de yaşıyor. Üniversitede matematik öğrenimi görüyor ve hafta sonları arkadaşlarıyla buluşuyor. İlk görüşte âşık olduğu sevgilisiyle evleniyor. Kocasının bohem yaşam tarzı, geçim sıkıntısının yanı sıra ışıltılı bir hayata duyulan özlem Sonia Rossi'nin hayatını temelden değiştiriyor. Normal, genç bir kadın-il..»»
Deniz Yılmaz Atakay

La Bella Yayınları

A young air hostess's wonderful marriage The happiness coming with motherhood and the shock... A helpful book for all of the patients and their families, and even for health workers. (Arka Kapak) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.