Sevgi bir inanç davranışıdır. İnancı az olanın sevgisi de azdır. ERİCH FROMM [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kum Saati Yayıncılık

Kum Saati Yayıncılık

• Kum Saati Yayıncılık Kitapları | • Kum Saati Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Kum Saati Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Kum Saati Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 35 kitap bulunuyor."Kum Saati Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Çınar Özkan

Kum Saati Yayıncılık

Selamunaleyküm!Makinesine davranan,kurşunu yer.Tüm kahve ahalisi buz kesilmiş,Dündar ı kahveye davet eden otel sahibi Enver in yüzü sapsarı olmuştu.Dündar,kahvedekilere şöyle dedi:Herkes oturup işine baksın arkadaşlar!Sonra,kendisi çağıran otel sahibi Enver e seslendi:Attan büyük deve var arkadaş!Şimdi anladın mı delikanlılığı...Dündar,geri ..»»
Tahir Yörükoğlu

Kum Saati Yayıncılık

Ülkelerin birbirlerine yönelik,sosyal,ekonomik,askeri plan ve faaliyetlerinin önceden saptanması ihtiyacının zaman içerisinde giderek artması,haber almaya dönük yapılanmaların varlığını zorunlu kılmıştır.İstihbarat her ülkenin bölünmez bütünlüğüne anayasal düzenin varlığına,bağımsızlığına,güvenliğine ve milli g&uu..»»
Çınar Özkan

Kum Saati Yayıncılık

Casusluk tarihinde adları özellikle öne çıkartılan portreler, ihtiras fırtınasına kapılıp, düşman ülkelerin istihbarat örgütlerine hizmetle ihanet labirentlerine dalanların yaşam öyküleridir. Diğerleri hep gizli kalır, adları açıklanmaz. Çünkü açığa çıkacak her isimle birlikte kaçınılmaz olarak pek ..»»
Laslo Havas

Kum Saati Yayıncılık

Üç Büyükler ilk kez bir araya gelecekler. Bu zirve dünyanın geleceğini tayin edecek. Bu defaki fırsat hayal edilemeyecek kadar büyük ve elverişli. Üstelik böyle büyük bir fırsatı kaçırmak en azından delilik sayılacak. Operasyon için Avrupanın en tehlikeli adamı görevlendiriliyor. Suikast planı zamanla şeki..»»
Çınar Özkan

Kum Saati Yayıncılık

1967 Arap-İsrail Savaşından sonra, MOSSAD'ın Kürtlerle ilişki kurduğu, Mısırlı ünlü gazeteci Hasan el-Heykel'in İsrailli subayların Kürtler aracılığıyla Irak'ta radyo bağlantıları kurduğunu 1971 yılında açıkladığı anlatılıyor. 1969 yılı Mart ayında Kerkük petrollerine yapılan saldırının da İsrail tarafından yapıldığı açıklanıyor. 1972 yılı..»»
Çınar Özkan

Kum Saati Yayıncılık

28 yaşındaki amcamın oğlu Necati yi Gültepe deki dükkanında solcular öldürdüler.Günlerden 18 Eylül 1978 di.Aynı gün kız kardeşim Gamze yi kurşunlayıp,üzerine benzin dökerek yakmak istediler,şans eseri ölümden döndü.1979 da Şişli de bana 5 kurşun sıktılar,zor kurtuldum.Mayıs 1980 de yine solcular babamı öldürdüler.Benim gibi delikenlı olan,ikide bir cezaevine düşen babamın ölümü beni çok yıktı.Sonr..»»
Çınar Özkan

Kum Saati Yayıncılık

Niçin işkence gördüm diye hiçbir zaman düşünmedim. Bir emniyet müdürü, öldürülmüş olan bir kumarhane patronu ve uyuşturucu kaçakçısından bana işkence yapması karşılığında para aldı. Sonra cezaevine girdi. ismi Sedat Demir. Şimdi dışarıda. 6 sene geçtikten sonra mahkeme kararıyla görevine iade edildi. Bun..»»
Rabi Baştürk

Kum Saati Yayıncılık

Vatanım,Türkiyem...Sessiz bir savaşın gölgesi altında...Günümüzde bilgi savaşları olarak da adlandırılan,siberoloji devri en şaşalı dönemini yaşıyor.Bu güç,bir tek düğmeye dokunarak bir ülkeyi yok edebilecek kadar önemli.Dış güçler tarafından asırlarca yıkılmak istenen, ama bir şekilde güç yetirilemeyen bu topraklar soluk soluğa savaşların yapıldığı sıcak çarpışmalardan artık çok uzak.Bin yıllık y..»»
Serdar Bayoğlu

Kum Saati Yayıncılık

Demokrasinin en kutsal mabetlerine kadar girmeye cüret eden mafyanın ve mafya ekonomisinin ulaştığı boyut Ankara Ticaret Odası nın son raporuna konu oldu.Türk mafyasının içyüzünü ortaya koyan Hayatımız Mafya raporuna göre Türkiye de mafyanın cirit attığı 100 e yakın faaliyet alanı bulunuyor.Mafyanın el attığı bu sektörler arasında ne yazık ki eğitim yuvası okullar,şifa dağıtan hastaneler,keyifle i..»»
Akif Bektaş

Kum Saati Yayıncılık

Ben hayatımı koydum ortaya.Devlete karşı mücadele edenlerle savaştım.Bazılarına yanlış gibi gelebilir yaptıklarım ama bence doğruydu.Kimliğim belli,yerimi bilen bilir.Devlet isterse her yerde çıkar hesabımı veririm ama gerçekten bir neticesi olacaksa...Ortalığa gürültü koparmak için çıkmam.Kim olduğumu bilenler var,ne yaptığımı bilenler var.Hüdanabit değilim... Yeşil»»
Tahir Yörükoğlu

Kum Saati Yayıncılık

Düşmanını tanımayan savaşta yenilir.Hem kendisini hem de düşmanını tanımayan savaşta yenildiği gibi sonra da toparlanamaz.Düşmanını tanımayıp kendisini tanıyan,savaştan sonra başarıya ulaşabilir.Hem düşmanını tanıyıp hem kendisini tanıyan ise yenik düşme ihtimali çok yüksektir.Psikolojik savaşın birinci adımı,hasmını ve kendini iyi tanımaktır.İkinci adımı ise baskı ve ikna yöntemlerini ustaca kull..»»
Henry Ford

Kum Saati Yayıncılık

Yahudiler,gelecekteki şeyleri kesinlikle tahmin edebiliyorlardı.Onlar,politika ilişkilerini,yetkili hükümet adamlarından daha çok iyi biliyorlardı.Bu politik haberleri,milletlerden milletlere,ülkelerden ülkelere mektupla taşıyorlardı.Böylelikle,iktisadi haberlerin de temelini kurmuş oldular.Şüphesiz ki bu haber verme hizmeti,onların kazançları için bizim tahmin ve hayal edemeyeceğimiz bir değer ta..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.