Korku zalimliğin akrabasıdır. JAMES AR FRAUDE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Koridor Yayıncılık

Koridor Yayıncılık

• Koridor Yayıncılık Kitapları | • Koridor Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Koridor Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Koridor Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 488 kitap bulunuyor.
2005 Ocak ayından bu yana aktif olarak kültür yayıncılığını sürdüren yayınevimizin, her ay nitelikli yeni kitaplarla okuyucularımızın okuma zevkine katkıda bulunmasını umuyoruz.
Son Yayınlanan Kitapları
Laszlo Bock

Koridor Yayıncılık

“Yetenek yönetiminin yeni kutsal kitabı.” - Tim Brown Google, dünyanın en yaratıcı ve başarılı şirketi olabilmek için neyi farklı yapıyor? Teknoloji ve internet devi Google kurulduğu günden beri hiç yavaşlama belirtisi göstermedi. Orada bir iş sahibi olmayı pek çok umutlu aday küçük bir ihtimal olarak görüyor. Çünkü Google; Harvard, Yale ve Princeton Üniversitelerinden tam 25 kat daha seç..»»
Julia Heaberlin

Koridor Yayıncılık

Her bölüm bir bulmacanın parçası gibi ilerleyen, okuyucunun çözüme adım adım yaklaştığı bir gerilim romanı. On yedi yaşındaki Tessa, medyanın ona yakıştırdığı isimle “Güneş Şapkası Çiçeği”, azılı bir seri katilin elinden kurtulan tek kişidir. Polise verdiği ifadeyle katilin parmaklıklar ardına gönderilmesine yardımcı olmuştur en azından o öyle düşünüyordur. Cesetlerle geçirdiği ve hafızasının s..»»
Tami Hoag

Koridor Yayıncılık

Nefes aldığımız sürece umut vardır. Dehşet verici bir seri katilin elinden canlı kurtulmayı başarabilmişti ama çocukluğunun geçtiği eve geri döndüğünde bir yıl önce yaşadığı her şey bir kabus gibi geri sarmaya başladı. Ünlü bir haber spikeri olan ve travma sonrası hafıza kaybı ile boğuşan Dana Nolan en iyi arkadaşının ortadan kaybolmasıyla ilgili yıllardır çözülmemiş bir gizemi aydınlatmak için..»»
Daniel Palmer

Koridor Yayıncılık

Gage ilk eşini ve çocuğunu trafik kazasında kaybettiği için hala kendini suçlamaktadır. Onu çok iyi anlayan Anna ile evlenip kariyerinde başarılı bir noktaya geldiğinde hayatlarındaki büyük eksiklik de kendini hissettirir. Üzücü bir düşükten sonra evlat edinme sürecini başlatırlar, ta ki Lily hayatlarına girinceye kadar. Genç, hamile ve evsiz olan Lily onlardan alacağı maddi yardım karşılığında..»»
Linwood Barclay

Koridor Yayıncılık

“Kimse sizi Linwood Barclay kadar heyecanlandıramaz ve ürpertemez. Bana güvenin, bu kitabı kaçırmak istemezsiniz.” – Tess Gerritsen Thomas Kilbride, haritalar konusunda saplantılı bir şizofrendir ve kendisine devlet başkanı tarafından ülkedeki tüm sokakları ezberleme görevi verildiğini sanmaktadır. Evden dışarı çıkmıyor, bilgisayardaki bir program sayesinde her yeri adım adım dolaşıyordur. Ve b..»»
Lee Child

Koridor Yayıncılık

Kitapları 42 ülkede yayımlanan, son dönem polisiye romanın en çok okunan yazarlarından Lee Child, her sayfada artan aksiyon ve gerilimle sizi nefes nefese bırakacak. Adresi yok, cep telefonu yok, ehliyeti yok, hiçbir şeyi yok… tam bir hayalet.Takıntılı, zeki ve asla bir sonraki adımını tahmin edemeyeceğiniz biri.Yurtdışındaki askeri üslerde büyüdü. Hayatının büyük bölümünde bir askerdi. Kendisi..»»
John Verdon

Koridor Yayıncılık

Gördüğünüz bir kabus, cinayet silahı olarak kullanılabilir mi? Ülkenin farklı yerlerinde yaşayan dört kişinin tek ortak noktası; aynı rüyayı gördüklerini ve bu rüyada kurt başlı bir hançerle öldürüldüklerini söylemiş olmalarıdır. Dördü de bu ifadelerinden hemen sonra, bilekleri kesilmiş halde bulunur ve yanı başlarında hepsini ölüme götüren kurt başlı bir hançer duruyordur. Onları intihara götü..»»
Maya Banks

Koridor Yayıncılık

Caelen McCabe’in saf kalbi öyle büyük bir ihanete uğramıştı ki klanı geri dönüşü olmayan bir yola sürüklenmişti. Artık aileye olan sadakatini her şeyden üstün tutuyordu. Ağabeyinin son anda evlenmekten vazgeçtiği geliniyle hayatını birleştirme sorumluluğu ona verilmişti. İki klan arasındaki ilişkilerin düzelmesi buna bağlıydı. Güzel Rionna McDonald ideal bir eş olsa da Caelen hiçbir kadına güvenmi..»»
Dani Atkins

Koridor Yayıncılık

Hayatınızın iki farklı hikayesi olsa ikisi de aynı mutlu sonla bitebilir miydi? “Bu bağımlılık yaratan kitap için programınızda yer açın. Şaşırtıcı, duygusal, asla unutamayacağınız bir aşkın muhteşem öyküsü.” - Deb Caletti O geceki kaza her şeyi değiştirdi… Şimdi, kazadan beş yıl sonra Rachel’ın hayatı paramparça. Babası ölümcül hasta. Küçük bir apartman dairesinde yaşıyor, sonu olmayan b..»»
Jerry Smith

Koridor Yayıncılık

En Büyük Komplo Teorisi Alaska’daki HAARP projesi, şimdiye dek ABD hükümeti tarafından ele alınmış en tartışmalı projedir. Bu fütürist teknoloji, bir süper ışın silahından dünya çapında bir zihin kontrol aracına kadar çok çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Çok çeşitli bilimsel ve askeri uygulama olasılıkları sunan HAARP, tüm gezegen çapında bir kalkan oluşturmaktan dünyanın derinliklerini araştı..»»
Jane Asher

Koridor Yayıncılık

Her şey, sıradan, günlük bir telefon konuşmasında öylesine dile getirilen bir sözle başlar. Ama bu söz Eleanor Hamilton’ı korkunç ve huzur kaçıran bir keşif yapmaya götürür: Yirmi yıllık kocası John’un gizli bir hayatı daha vardır. Yavaş yavaş inanılmaz bir ikiyüzlülük ve ihanet örneği ortaya çıkar.Keşfin ardından kıskançlık, öfke ve şaşkınlık gelir. Bu tüketen ve şok edici duygular Eleanor’un int..»»
Thom Burnett

Koridor Yayıncılık

Dünyanın çivisi çıktı. İnsanlar sürekli savaşıyor, pahalı şeyler satın alıyor. Ortalama bir insan hiç tanımadığı güçler karşısında bırakın denetim sağlamayı kendi hayat mücadelesini vermekle uğraşıyor. Sağduyulu herkesin üzerinde düşünmesi gereken bir soru bu: Dünyayı aslında kim yönetiyor? Bu kitap günlük hayatta gizli ya da gizliliği kalmamış komplo teorilerine bir bakış sunuyor. Gerçek insanlar..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.