Hatalarımı düzelten kimse uşağım bile olsa efendim olur. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kırmızı Tramvay Yayıncılık

Kırmızı Tramvay Yayıncılık

• Kırmızı Tramvay Yayıncılık Kitapları | • Kırmızı Tramvay Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Kırmızı Tramvay Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Kırmızı Tramvay Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 6 kitap bulunuyor."Kırmızı Tramvay Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Mustafa Kıran

Kırmızı Tramvay Yayıncılık

Spor dünyasının içinde yıllarını geçiren, Fenerbahçe Spor Kulübü'nde dönemin teknik adamın ve bazı futbolcuların tercümanlığını yapan, İstanbul'un Brezilya Fahri Konsolosu Mustafa Kıran bu kez karşımıza bir deneme kitabı ile çıkıyor. Çeşitli konuları ele olarak, kendi felsefi ve akılcı düşünce yapısı ile bunları irdeleyip bir sonuca varmasını sağlıyor. Bu sonuçlar okuyucuya kimi zaman bir hayat d..»»
Şenol Yücedağ

Kırmızı Tramvay Yayıncılık

... Görüyorsun değil mi? Çorbacı efendi!... Menfaatine zarar gelince nasıl bozuluyorsun!... Şurada bir haftada olan hadiseler seni etkiliyor. Biz 35 senedir sizin bütün Hristiyan dünyasını arkanıza alarak bize yaptığınız yaptırımlarla bu sıkıntıları çektik!!!... Nasıl oluyor görüyorsunuz. Bizim basiretsiz yöneticilerimiz bu blöfleriniz karşısında iki kuşağımızı rezil etti!!!... Beş yüz bin Rum y..»»
Katherine Crowley

Kırmızı Tramvay Yayıncılık

Sizi beceriksizlikleriyle, yanlışlarıyla, davranışlarıyla çılgına çeviren bir iş arkadaşınızdan, çalışanınızdan, işyerinde duygusal tuzaklara yakalandığınızda öfkelenen patronunuzdan bıkıp usandıysanız artık sızlanmayı bırakın ve bir şeyler yapın! Kendinizi özgür kılmak sandığınızdan daha kolaydır; bunun için işten ayrılmanız ya da birini işten çıkartmanız gerekmez. Çözüm gayet bas..»»
Şenol Yücedağ

Kırmızı Tramvay Yayıncılık

... Görüyorsun değil mi? Çorbacı efendi!... Menfaatine zarar gelince nasıl bozuluyorsun!... Şurada bir haftada olan hadiseler seni etkiliyor. Biz 35 senedir sizin bütün Hristiyan dünyasını arkanıza alarak bize yaptığınız yaptırımlarla bu sıkıntıları çektik!!!... Nasıl oluyor görüyorsunuz. Bizim basiretsiz yöneticilerimiz bu blöfleriniz karşısında iki kuşağımızı rezil etti!!!... Beş..»»
Işın Özdemir

Kırmızı Tramvay Yayıncılık

Bu kitabın tüm geliri 21. Yüzyıl Eğitim ve Kültür Vakfı'nın (yekün) eğitim projelerinde kullanılacaktır. Işın Özdemir'in yalın ve akıcı anlatımlarıyla okuruyla buluşan yedi farklı kahraman ve yedi farklı öykü... Gerçek mektuplardan yola çıkarak hazırlanmış olan kitap, okurunu kimi zaman gülümsetirken kimi zaman insanın içini burkuyor. Ancak, baştan sona okuruna umut vadetmeyi de ih..»»
Mustafa Kıran

Kırmızı Tramvay Yayıncılık

Spor dünyasının içinde yıllarını geçiren, Fenerbahçe Spor Kulübü'nde dönemin teknik adamın ve bazı futbolcuların tercümanlığını yapan, İstanbul'un Brezilya Fahri Konsolosu Mustafa Kıran bu kez karşımıza bir deneme kitabı ile çıkıyor. Çeşitli konuları ele olarak, kendi felsefi ve akılcı düşünce yapısı ile bunları irdeleyip bir sonuca varmasını sağlıyor. Bu sonuçlar okuyucuya kimi ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.