Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere mahsustur. ALPHONSE DE LAMARTİN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Tek Bir Güne Sığmayan Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...Kitap Ara:
Kitap Kişi
Kelebek Yayınları

Kelebek Yayınları

• Kelebek Yayınları Kitapları | • Kelebek Yayınları İletişim Bilgileri | • Kelebek Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Kelebek Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 38 kitap bulunuyor."Kelebek Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Nora Roberts (J. D. Robb)

Kelebek Yayınları

Olivia'nın anne ve babası Hollywood'un en varlıklı ve en popüler çiftlerinden biriydi. Ta ki, babasının yüzüyle görünen, o güzel evlerini mahvedip, annesini sonsuza dek Olivia'dan alan hayaletin geldiği geceye kadar. Yıllar sonra inanılmaz bir güzelliğe sahip olan Olivia o gecenin anısının giderek silindiğini hissetmektedir. Ancak genç kadının bir yanı o dehşet veren olayları hatırlamak ve ço..»»
Jane Green

Kelebek Yayınları

Zıt karakterlerine rağmen Cath ve Si iyi arkadaştı. Biri dağınık ve içekapanık, diğeri titiz ve kaprisliydi. Biri erkek biri kadındı ve ikisi de hayatlarının erkeğini arıyordu. Onların çok yakın iki iyi arkadaşı vardı. Josh ve Lucy. Evli olan bu çiftin insanı dehşete düşüren korkunç bir çocuğu ve bu çocuğun da tüyler ürpertici İsveçli bir dadısı vardı. Tabii bir de romanın olmazsa olmaz Porti..»»
Jane Green

Kelebek Yayınları

Alice Chambers, mutlu olmak için görünüşte her şeye sahipti. Yakışıklı ve zengin bir koca, Londra'nın en özel kulüplerine üyelik, muhteşem bir ev... Kocasının kadın düşkünlüğü son günlerde iyice dillere düşmüş olsa da Alice bütün bunların yalnızca dedikodu olduğunu biliyordu. Aslında Joe'yla evlenmekle hayallerine de veda etmişti. Sakin bir kasabada şirin bir kulübe, çocuklar ve hayvanların oyna..»»
Jane Green

Kelebek Yayınları

JULIA ve Mark içinde aşk olmayan bir birlikteliğin içinde sıkışıp kalan ve sürekli ilişkilerini sorgulayan bir çifttir. Julia yeni doğacak bir bebeğin aralarındaki sorunlarını halledeceğine inanmaktadır. Ama belki de bu onun problemlerinin asıl çözümü değildir. MAEVE uzun süreli ilişkilerden hiç haz almayan kısa dönem beraberlikler yaşayan kariyerinde mutlu bir kızdır. Farklı bir hayat tarzı va..»»
Jane Green

Kelebek Yayınları

Ellie ve Dan zıt kutupların birbirini çektiğini kanıtlayan bir çift. Dan bütün kullanma kılavuzlarını okurken Ellie fırlatıp atıyor. Dan spor yapmayı seviyor; Ellie'nin ise hepsine alerjisi var. Ellie'nin annesi yok; ama Dan'in Her Şeye karışan bir annesi var. İlk başlarda Ellie, Linda'nın, annesinin yerini alacağı ve bu güzel Cooper ailesinin bir parçası olacağı için çok heyecanlıydı. (...) ..»»
Jane Green

Kelebek Yayınları

Yer Değiştirmek Yıldızınızı Değiştirmeye Yeter mi? Sınırlarını aşmak isteyen, farklı bir hayat arzulayan iki kadın ve hayatlarını değiştirmek çin onlara verilen bir şans. Başarılı işkadını Vicky Townsley ve herkesin imrendiği bir aileye sahip olan Amber Winslow, yer değiştirerek hayatlarını da değiştirebilecekler mi yoksa tüm bunlar bir hayalden ibaret mi kalacak? İnsana, elindekilerin değ..»»
Danielle Steel

Kelebek Yayınları

Zengin olduğu kadar güzel, kocasına çoçuklarına ve toplum kurallarına sıkı sıkıya bağlı bir kadın olan Liane, dünyanın en büyük çelik endüstrisinin sahibi Nick'le karşılasınca, evinde ve tüm yaşamındaki dengesini bir anda yitiverdi. Her ikisinin de aile yaşamındaki aksamalar, yalnızlık cehennemlerindeki kimseyle paylaşamadıkları sorunları ve savaşın acımasızlığı onları yasak bir ilişikiye sürük..»»
Pınar Kahraman Küçükaras

Kelebek Yayınları

Bu kitap oğlum Ömer`in otizm teşhisini aldığı andan itibaren onunla birlikte giriştiğimiz mücadeleyi anlatıyor. Yazdıklarımda elimden geldiğince tecrübemi paylaşmaya ve oğlumun eğitiminin yanısıra, Gluten-Casein Diyeti, İlaç ve C Vitamin Tedavileri, Ağır Metal Alımı, Ait, Neuropeedback, Sensory Integration gibi tedavi yöntemleri sırasında da yaşadıklarımızı anlatmaya çalıştım. Bizim gibi bu müs..»»

Elke Heidenreich

Kelebek Yayınları

YASLA SIRTINI DÜNYAYA»»
Enid Blyton

Kelebek Yayınları

YARAMAZ KIZLAR IKINCI SINIFTA»»
Enid Blyton

Kelebek Yayınları

YARAMAZ KIZLAR DOKUZUNCU SINIFTA»»
Enid Blyton

Kelebek Yayınları

YARAMAZ KIZLAR 18 EVET DE DOLLY»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.