Kararsızlık en büyük felakettir. Descartes [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Kardelen Yayınları

Kardelen Yayınları

• Kardelen Yayınları Kitapları | • Kardelen Yayınları İletişim Bilgileri | • Kardelen Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Kardelen Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Kardelen Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Samipaşazade Sezai

Kardelen Yayınları

Sergüzeşt, küçük yaşta Kafkasya’dan İstanbul’a esir olarak getirilen küçük bir kızın satıldığı değişik konaklarda başına gelenleri anlatan bir eserdir. Romanda esirlik kurumu şiddetle eleştirilmekte ve bu durumun insan haklarına aykırı olduğu belirtilmektedir.       »»
Ömer Lütfi Ersöz

Kardelen Yayınları

Aklı-ı selim servetine kavuşmuş, ender insanlardan biri olan ve dostluğu ile kıvanç duyduğum Ömer Lütfi Ersöz kardeşimi, bu güzel eserinden dolayı bütün içtenliğimle kutluyorum. Ömrünü, insana ve insanlığa hizmete adamış ve tek amacının Allah rızasını kazanmak olduğunu bildiğim bu güzel insana dua etmek; inanıyorum ki, bütün müslümanlara düşen bir vefa borcudur. Bu eserin; onun amel defte..»»
Ahmet Said Ed-Duci

Kardelen Yayınları

Din; iman, amel ve ahlak olmak üzere birbirinden ayrılmayan ve ayrı düşünülemeyen üç temel esastan meydana gelmiştir. İslam alimleri bunu bir ağaca benzeterek şöyle demişlerdir: Ağacın kökleri iman, gövdesi amel, meyvesi de ahlak esaslarıdır. Şüphesiz dünyada mutluluğa kavuşmak, ahirette kurtuluşa ermek ancak bu üç esasa inanarak ve yaşayarak ulaşılabilir. Demekki din sadece ahirette kurtuluşa e..»»
Andrew Young

Kardelen Yayınları

Malcolm, uzaklardaki karanlık bir kuyudan, zorlu, tehlikeli bir tırmanışla zemine, oradan da mümkün olan en yüksek noktaya erişmeyi başaran, hem kendi hayatını hem de öncülük ettiği mazlum insanların hayatını anlamlandıran, yaşadığı hayatı kendinden sonrakilere armağan edip güzel bir ölümle daha güzel bir hayata doğan garipti. Harlem caddelerinde siyah derili insanları zehirlerken göz yumulmuştu y..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.