Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi

İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi

• İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi Kitapları | • İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi İletişim Bilgileri | • İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ayşe Önal

İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi

Ülkemizde hızla artan "namus" cinayetleri bütün o terslikleri içeren bir sapkın suç türü. Failleri serinkanlılıkla hazırlanan planları uygulayarak savunmasız kadınların canını alıyor, işin tuhafı bu alçakça onursuzluğu "şeref korumak" için yaptıklarını söylüyorlar. Akıl erdirilemeyen eylemlerin sırrını çözmeye başlamanın en iyi yolu faillere sormaktır: "Ne düşünüyordun? Ne hissediyordun? Nası..»»
Michael Moran

İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi

Istanbul Kültür University Global Political Trends Center (GPOT) presents with great pleasure a compilation of the author's thought-provoking texts, which narrate the unique story of the first resolution on Cyprus adopted by the UN Security Council in 1964. While providing the readers with a solid amount of hard data, Michael Moran also takes them to the couloirs of the UN and unveils in detail ..»»
İskender Pala

İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi

Geleceğe hazır olmanın ilk şartı, şüphesiz insanın kendini doğru ifade edebilmesidir. Türkçe bunun için vardır. İskender Pala üniversitelerdeki Türkçe derslerinde verilmesi gereken bilgileri dilimizin seçkin örnekleri ile pekiştirip öğretmeyi amaçlıyor. Yazar, bu kitapla Türk dilinin gücünü anlamak, sözlü ve yazılı anlatımda başarılı olmak isteyen üniversite öğrencilerine yararlı bir kaynak sunuyo..»»
Richard A. Clarke, Robert K. Knake

İstanbul Kültür Üniversitesi - İKÜ Yayınevi

Dilimize yeni bir sözcük girdi: "hack'lemek". Anlamı: internette haklamak. Yani izinsiz sızıp darbe vurmak. Size uzak bir tehlike değil bu. Ülke altyapısına bir siber saldırı yaşantınızı altüst edebilir. Bilgisayarlar aksayınca boru hatları yakıt iletemez. Gazınız, elektriğiniz, suyunuz, telefonunuz kesilir. Kara, deniz, hava trafiği durur. Hastaneler hizmet veremez. Bankadan para çekemezsiniz...»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.