Bir an için, Tanrı’nın gücü bende olsun isterdim, anne!” Eugenie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
İrem Yayıncılık

İrem Yayıncılık

• İrem Yayıncılık Kitapları | • İrem Yayıncılık İletişim Bilgileri | • İrem Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde İrem Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 57 kitap bulunuyor."İrem Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

İrem Yayıncılık

Ales Sözel Adayları İçin Tamamı Çözümlü 10 Fasikül Özgün Deneme 2014 »»
Suat Gürcan

İrem Yayıncılık

1. Kitap: GRAMER KONULARI I Basic Concepts in English I Tense System in English I Modality in English I Passive & Causative in English I Gerunds & Infınitives in English I Adjectives & Adverbs I Adjectival Clauses I Noun Clauses & Auxiliaries in English I lf& Wish Clauses I Conjunctions & Adverbial Clauses & Inversions I Determiners ..»»
Erkan Önler

İrem Yayıncılık

Erkan Önler

İrem Yayıncılık

ÜDS-KPDS-LYS-5 İngilizce dil sınavları ülkemizde gitgide çok daha fazla kişiyi ilgilendiren sınavlar haline gelmiştir. Bu sınavlara belli bir zamandır hazırlananlar çok iyi bilirler ki, bu üç dil sınavının da en can alıcı noktası paragraf sorularıdır. Paragraf sorularını doğru anlayıp çözmekle istediğiniz puana ulaşmanız çok kolay olaca..»»
Suat Gürcan

İrem Yayıncılık

Birinci bölümde dil bilgisi konuları ve testleri mevcuttur. Kitabı benzerlerinden farklı kılan husus sınav denemesi çözmeye başlamadan önce gramer bilginizi pekiştirmek ve mükemmel bir gramer bilgisi ile sınava girmenizi sağlayacak ayrıntılı bir konu anlatımının bu kitapta sizlere sunulmuş olmasıdır. Kitabımızda, Gramer konuları teker teker ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır ve önemli stratejile..»»
Evren Karataş

İrem Yayıncılık

Kolektif

İrem Yayıncılık

Erkan Arslan

İrem Yayıncılık

Çözümlü Örneklerle Konu Anlatımlı Çıkmış Sorular Paralelinde Hazırlanmış Konu Testleri Ve Deneme Sınavları Özgün Sözel Ve Sayısal Mantık Testleri 2001-2007 Çıkmış Sorular »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.