Senden nefret edenleri sev; İyilikten başka üstünlük alameti tanımıyorum. -- Ludwig Van Beethoven [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
İnno Basın Yayın

İnno Basın Yayın

• İnno Basın Yayın Kitapları | • İnno Basın Yayın İletişim Bilgileri | • İnno Basın Yayın Hakkında Bilgi
Sitemizde İnno Basın Yayın isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."İnno Basın Yayın" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
M. Rauf Ateş

İnno Basın Yayın

***Amerika'daki çok sayıda iş adamı ve iş kadınının kariyer hayatında çok önemli anlar vardır. İşte bu anlarda bazı insanlar kilit rol oynamışlardır. Ben de'the Change Maker's (Değişim Yaratanlar) kitabımda bu insanları anlatmıştım. Aslında bu önemli rol kendini sadece kariyerinde değil, özel hayatlarında da gösterir.*** (Tanıtım Bülteninden) »»
Steve Wozniak

İnno Basın Yayın

Gelecek kolaylıkla öngörülebilseydi, bir şeyler icat etmek için çok daha kolay olurdu! 1970'li ve 1980'li yıllarda, ben Apple'dayken, sürekli geleceğe bakmaya ve şeylerin nereye doğru gitmekte olduğunu görmeye çalışırdık. Aslında, bir ya da iki yıl sonrasını görmek kolaydı, çünkü ürünleri biz hazırlıyorduk ve başka şirketlerle pek çok sözleşmemiz vardı. Ama daha ötesini görmez zordu. ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.