Kararsızlık en büyük felakettir. Descartes [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
İletişim

İletişim

• İletişim Kitapları | • İletişim İletişim Bilgileri | • İletişim Hakkında Bilgi
Sitemizde İletişim isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."İletişim" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
İhsan Oktay Anar

İletişim

Puslu Kıtalar Atlası İhsan Oktay Anar Bir “ilk kitap”, Türkçe edebiyatta yeni ve pırıltılı bir yazar... “Yeniçeriler kapıyı zorlarken” düşler üstüne düşüncelere dalan Uzun İhsan Efendi, kapı kırıldığında klasik ama hep yeni kalabilen sonuca ulaşmak üzeredir: “Dünya bir düştür. Evet, dünya... Ah! Evet, dünya bir masaldır.” Geçmiş üzerine, dünya hali üzerine, d..»»
Cemil Meriç

İletişim

''Karanlıkları devirmek ve aydınlık bir çağın kapılarını açmak için en mükemmel silah kalem.Sözle yazıyla kazanılmayacak zafer yok....Kalem sahiplerine ilk düşen vazife,telaş etmemek,öfkelenmemek,kin kışkırtıcısı olmamak.Halkı okumaya,düşünmeye,sevmeye alıştırmak.Bir kılıcın kazandığı zaferi başka bir kılıç yok edebilir.Kalemle yapılan fetihler tarihe mal olurtarihe yaniebediyete.'' Cemil Meri..»»
Joseph Conrad

İletişim

Joseph Conrad'ın yarattığı kahramanların en ünlülerinden biri, Zafer'in başkarakteri Axel Heyst'tir. Bir kömür şirketinin ortağı olan Heyst, işleri bozulunca, zaten hep içinde taşıdığı "hayattan elini eteğini çekme" dürtüsüne boyun eğer ve Malay Takımadaları'ndan birinde inzivaya çekilir. Bir kadına âşık olup inzivasının kapısını biraz aralamaya kalktığında ise karşısında, aşina olduğumuz o karmak..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.