Gerçek aşk daima kişisel yarar duygusundan vazgeçme temeli üzerinde yükselir. TOLSTOY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Hayat Yayınları

Hayat Yayınları

• Hayat Yayınları Kitapları | • Hayat Yayınları İletişim Bilgileri | • Hayat Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Hayat Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 582 kitap bulunuyor.
"KİTAP HAYATTIR" 1997 yılının Ekim ayında yayın hayatına başlayan yayınevimiz, Yayın sektöründeki yeniliklerin takipçisi ve iyi bir uygulayıcısı olmak, En değerli hazinemiz olan bilginin dağıtımında ve paylaşımında "kitap" aracını kullanmak, Evrenin merkezi olan insana en iyi hizmeti en güzel şekilde vermek, insanlığın, insanlik onuruna yaraşır bir hayat sürmesi için uyum ve uzlaşma ortamının oluşumuna katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur.
Son Yayınlanan Kitapları
Ali Erkan Kavaklı

Hayat Yayınları

Her hikâye, başarıyı, modeller üzerinde gösterdiği için, tek başına başarının sırlarını anlatan bir kitap değerindedir. Bu kitap sadece başarı hikâyeleri anlatmıyor, aynı zamanda somut başarı örnekleri vererek insanları yüreklendiriyor. Sadece başarı prensiplerini anlatmak insanların başarısını arttırmayabilir. Güzel örnekler gösterilerek insanlar, başaracaklarına inandırılabilir ve bunun için hed..»»
Erol Göka

Hayat Yayınları

Jonathan Aitken

Hayat Yayınları

Muammer Yıldıztaşı

Hayat Yayınları

Harold Sherman

Hayat Yayınları

Sedat Özkol

Hayat Yayınları

Şaban Kızıldağ

Hayat Yayınları

Doç. Dr. Temel Kotil; bir mühendis, bir akademisyen, bir yönetici, bir lider, bir baba, bir evlat, bir dost ve daha birçok şey... Türk Hava Yolları’nın dünya markası olması yolunda birçok şeyi sırtlandı. Takım arkadaşlarıyla birlikte inanılmaz başarılara imza attılar. Her yerde olduğu gibi birçok problemle karşılaştılar. Yer çekimi büyük bir çekim kuvvetidir. Ayaktan çekmeler, çatışmalar, ayrı düş..»»
Fahri Balliu

Hayat Yayınları

Sultan Veled

Hayat Yayınları

Duyularımız, içinde nur akan oluklar gibidir... İyi insan, erdemli insan, yücelere gönül veren insan... Elbette belli bir ahlâk düzenine ve ölçüsüne uyan; plânlanmış bir eğitimden, daha doğrusu değerler eğitiminden geçmiş insandır. Elinizdeki kitap, işte bu amaca katkıda bulunmak için ortada. İyi insan olabilmenin temel değerlerini ele alıyor ve yaşanan hayatla bir bağ kurarak açıklamaya çalışıyor..»»
Kolektif

Hayat Yayınları

Halk hikayeleri, oldukça eski zamanlarda söylenmiş söyleneni bilinmeyen, daha çok eski çağların yaşayışını ve inancını yansıtan halk edebiyatı ürünlerdir. Gerçek ve hayali birtakım olaylar / maceralar örgüsüne dayanan halk hikayeleri, özel bir üslupla ele alınmış; aşıklarca da kuşaktan kuşağa aktarılmıştır.»»
Mehmet Kızılkaya

Hayat Yayınları

Kıymetli anne-babalar; ?»»
Tuncel Altınköprü

Hayat Yayınları

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.