Aşk dediğimiz şey, arzulanan bir varlıkta bulacağımız tada susamaktan başka bir şey değildir. MONTAİGNE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Goa Basım Yayın

Goa Basım Yayın

• Goa Basım Yayın Kitapları | • Goa Basım Yayın İletişim Bilgileri | • Goa Basım Yayın Hakkında Bilgi
Sitemizde Goa Basım Yayın isimli yayınevine ait Toplam 130 kitap bulunuyor.
GOA 2005 senesinde kurulmuş olup, yayımladığı her türlü eserin sunumunda, okuyucuları için güvenilir bir yayınevi olmayı hedeflemiş ve şu ana kadar yaptığı çalışmalarla bu vizyonu gerçekleştirme yolunda ilk adımları atmıştır. Goa ilk büyük çıkışını dünyanın tanınmış büyük şirketlerine liderlik eğitimi veren Robin Sharma’nın yedi kitaplık dizisinin ilki olan Ferrarisi’ni Satan Bilge’yle yaptı. GOA 2005’in ikinci yarısında Solmaz Kâmuran’la Türk yazarların yapıtlarını yayınlamaya başladı. Daha fazla okura, yurdun daha uzak bölgelerine ulaşabilme düşüncesinden doğan bir sosyal sorumluluk bilinciyle, yayınevimiz gazetelerle çalışmalar yaparak bazı kitaplarını gazetelerin dağıtım ağına dahil etti.
Son Yayınlanan Kitapları
Lance Armstrong

Goa Basım Yayın

Saatte 120 km süratle giden bir bisikletle Alp dağlarının yamaçlarından inerken attığım zafer narasından sonra değil ölmek, yüz yaşına kadar yaşamak bile bana az geliyor. Ben hiçbir şeyi yavaş yapmam, nefes almayı bile. Ben her şeyi hızlı bir ritimle yaparım, hızlı düşünürüm, hızlı yerim, hızlı uyurum, hızlı kalkarım. Henüz yirmi dört y..»»
George S. Clason

Goa Basım Yayın

..Bir zamanlar Babil'de dünyanın en zengin adamı yaşardı; adı Arkad. Zenginliğinin ünü bütün dünyaya yayılmıştı. Aynı zamanda eli açıklığıyla da ünlüydü. Yardımlarında cömertti. Ailesine karşı cömertti. Kendi harcamalarında cömertti. Gene de serveti her geçen yıl harcadığından daha hızlı bir biçimde artardı......»»
Siba Shakib

Goa Basım Yayın

Linda Howard

Goa Basım Yayın

Blair Mallory'nin keyifli bir yaşamı vardır. Bu güzel ve kendine güvenli genç kadın popüler bir spor merkezinin de sahibidir. Ne var ki sorunlu üyelerden biri Blair'i kişisel takıntısı haline getirerek genç kadının giysilerini ve neredeyse yaşam tarzını taklit etmeye başlar. İşlenen cinayet ve gelişen olaylar Blair'i polis olan eski sevgilis..»»
Alice Munro

Goa Basım Yayın

Dünyaca ünlü yazar Alice Munro'nun enfes öykülerinde, her yaştan ve konumdan kadınlar ve yazarın benzersiz özdeşleştirmesi ve inceliğiyle, onların elinizi uzatsanız dokunabileceğiniz yaşamları var. Kitaba adını veren öykünün kaçağı, bunu yapmayı istediğini düşünmesine rağmen kocasını terk edemeyen genç bir kadın. &..»»
Neil Strauss

Goa Basım Yayın

Erkekler! Dilediğiniz kadını, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz anda tavlamak istiyorsanız, kadınları tavlamanın sırlarını merak ediyorsanız, bu kitap tam size göre... Ve kadınlar! Çevirdikleri binbir dümenle sizi ağına düşürecek "Kadın Avcıları"nı ayırt etmek istiyorsanız bu kitap aynı zamanda size de göre... Gazeteci yazar Neil Strauss kadın ta..»»
Bertrice Small

Goa Basım Yayın

ADORA! GÜZELLİĞİ DİLLERE DESTANDI.  Büyük Bizans İmparatorluğu'nun -Roma İmparatorluğu'nun geriye kalan son eseri- çökmekte olduğu günlerde imparatorun kızı olarak taşıdığı değer paha biçilmezdi. Üç erkek onu karısı olarak istedi. Kudretli Osmanlı sultanı Orhan, Mesembria hükümdarı cesur korsan İskender ve Adora'n..»»
Anne Lamott

Goa Basım Yayın

Dünyanın gidişatı konusunda kaygılanan; ebeveynleri yaşlanmaya ve ölmeye başlayan; çocukları ilk gençliklerine adım atan ve bunu kabullenmekte zorlanan bizler için, bu paniğin ve umutsuzluğun arasında umut veren B Planı var. Anne Lamott, kendine özgü mizah, bilgelik ve dürüstlük anlayışını kullanarak günlük hayata dair hikâ..»»
Murat Dokur

Goa Basım Yayın

Karmaşıklaşan ve sorunları artan dünyada "kendi olabilmek" ve "kendi kalabilmek" günümüz insanının zorlu sınavlarından birisi. Yaşam yolculuğunda büyümek ve bütünleşmek niyetiyle yapılan evlilikler, aile veya ikili ilişkiler kendiliğinden olan ve yürüyen bir kurum değil. Dikkat, özen ve doğru davranışı bilmeyi gerektiriy..»»
Beki İkala Erikli

Goa Basım Yayın

Kalbinizi meleklerin mucizelerine açın! - Meleklerinizi duymak... - Meleklerinizden yardım istemek... - Meleklerinizin irili ufaklı mucizelerini hayatınıza çekmek... İşte bu kitap size bunların anahtarını sunuyor!»»
Onur Baştürk

Goa Basım Yayın

...sıkıldığı tüm boş vakitlerinde gözüne kestirdiği insanlar hakkında hikâyeler uyduran bir Uydurukçu, gece hayatının bildik diyalogları eşliğinde yaşanan Tek Gecelik bir ilişki, Eş Değiştirme fantezisi sonrası iç dünyasını yeniden inşa eden bir kariyer kadını, Alaçatı'ya "kaçan" karı-koca arasında kalmış bir Arzu Nesnesi,..»»
M. Barış Muslu

Goa Basım Yayın

Pozitif düşünce çok güzel ama yetmez! Eğer sadece enteresan, ilham verici hikâyeleri okuyacağınız bir pozitif düşünme kitabı arıyorsanız yanlış adrestesiniz. Evet, böyle hikâyeleri okumak çok keyifli ama motivasyonumuz çok kısa süre dayanabildiği için iyileşmeyi yaşamadan, hemen eski halimize geri dönüyoruz. Bi..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.