Sevgi bir inanç davranışıdır. İnancı az olanın sevgisi de azdır. ERİCH FROMM [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Gerekli Şeyler Yayıncılık

Gerekli Şeyler Yayıncılık

• Gerekli Şeyler Yayıncılık Kitapları | • Gerekli Şeyler Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Gerekli Şeyler Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Gerekli Şeyler Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 111 kitap bulunuyor."Gerekli Şeyler Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Brian Azzarello

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Gotham şehri suç dünyasının taçsız kralı Joker'in çatlak zihnine ve delirmiş dünyasına yolculuk bu cümleyle başlıyor.Joker tımarhaneden çıkıyor ve gülüyor olmasına rağmen mutlu değil. Yokluğunda dolandırıcı arkadaşları ondan sonsuza dek kurtulduklarını sanıp ona ait olanı dilimleyip doğrayıp hurda fiyatına satmışlardı. Ama şimdi Joke..»»
Tito Faraci

Gerekli Şeyler Yayıncılık

King'in adasındaki kanlı suçluların arasından kaçan genç Diabolik'in ilk üç dersi; İntikamdan asla vazgeçilmez, ancak berrak bir zihin ve soğukkanlılıkla alınır.Burada sadece rakiplerin ve hasımların var. Ama bu seni daha güçlü yapacak.Rakibinin seni yakalama isteğine her zaman hazırlıklı olmalısın.Diabolik'in yaşam hikay..»»
Larry Hama

Gerekli Şeyler Yayıncılık

İyileşme faktörü, süper güçlendirilmiş hisleri ve adamantiyumdan jilet keskinliğinde pençeleriyle Wolverine tekrar aramızda. Orjinal Wolverine 48-53 sayılarının bir araya getirildiği bu ciltte Wolverine'in her zaman merak edilen geçmişinden bir kesit ve X-Men'in en eksantrik düşmanlarından biri ile girdiği mücadele yer alıyor. Ayrı..»»
Greg Pak

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Tamamen yeni bir dünya. Tamamen yeni acılar. Dünyanın kahramanları tarafından uzaya sürgüne gönderilen Hulk, Kızıl Kral tarafından yönetilen Sakaar adlı gezegene iner. Hulk, arenaların en güçlü Gladyatörü yeşil yara olan Hulk, yoldaşlarıyla beraber bütün dünyayı değiştirecek bir devrim başlatır. En iyi Hulk hikayesine hoşg..»»
Greg Pak

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Tamamen farklı bir hikaye. Tamamen farklı bir hulk. Sürgüne gönderildiği sakaar gezegeninde, savaş kardeşleri ile o güne kadar görülmemiş olaylar zinciri başlatan yeşil yara, hulk, gladyatörlükten, imparatorluğa doğru bir yolda yürümektedir. Bu yolda, dikenlerden, ırklar arasındaki anlaşmazlıklara kadar bir çok engelle karşılaşacak ve be..»»
Tayyar Özkan

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Gerçekten evrime uğradık mı? Yıllarca yurtdışında Heavy Metal dergilerinde yer bulan dünya klasiği Cave-Man Türkiye'de yayınlanıyor.  »»
Patricia Martinelli

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Diabolik ve Eva bütün haytlarını sadece birbirleriyle, kimseye güvenmeden geçirdiler... Yoksa geçirmediler mi? Değer verdikleri birkaç insan hedef alınıyor. Diabolik'in sevdiklerine el uzatanlar öyle cezalandırılmalı ki bir daha kimse bunu aklından bile geçirmesin.  »»
Patricia Martinelli

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Diabolik'in dördüncü sayısıyla tekrar karşınızdayız ve böylece Diabolik'in yayın akışında da yarım seneyi tamamlamış olduk. Umarım şu ana kadar keyifle okumuşsunuzdur ve okumaya devam edersiniz, bir bakmışsınız sadık bir diabolik okuyucusu haline gelmişsiniz. Diabolik, son iki sayıdır ağırlıklı olarak iki bant halinde yayınlanıyor, bununla ilgili bir açık..»»
Patricia Martinelli

Gerekli Şeyler Yayıncılık

İtalya'nın en çok satan çizgi roman serilerinden biri olan Diaobik nefes kesen serüvenleriyle Türkiye'de. Kaliteli bir polisiye çizgi roman istiyorsanız Adiabolik okuyun.  »»
Patricia Martinelli

Gerekli Şeyler Yayıncılık

İtalya'nın en ünlü ve en çok satan çizgi orman dizilerinden Diabolik müthiş nefes kesen maceralarıyla Türkiye'de... Kaliteli bir polisiye çizgiroman okumak istiyorsanız kesinlikle Diabolik'le tanışmanız gerekir.  »»
Larry Hama

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Marvel evreni'nin en karanlık kahramanı Wolverine'in maceraları sürüyor. Bu ciltte orijinal Wolverine maceralarının 54-60'ıncı sayıları mevcut. Bu sayılarda Wolverine'e mojo dünyasından bir mülteci olan shatterstar, X-Men'in en romantik üyesi gambit, Japonya'nın en hırçın mutantı Sunfire, başı beladan kurtulmayan jubilee, gururlu Silv..»»
Archie Goodwin

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Drakulon'lu güzel vampirimiz gösteri dünyasındaki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırıyor. Bu sayede en yakın dostu ve iş ortağı pendragon ile dünya üzerinde gitmedikleri yer kalmıyor. Seyahetlerinde onlara bazen dostları, bazen de dünyanın en önemli adamları eşlik ediyor. Ama her zaman gittikleri yerde karşılaştıkları şey... Kan ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.