İyi bir kitap, başka hiçbir şekilde giremeyeceğimiz bir dünyaya girmemizi sağlayan bir sihirli halıdır. CAROLİNE GORDON [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Geçit Kitabevi

Geçit Kitabevi

• Geçit Kitabevi Kitapları | • Geçit Kitabevi İletişim Bilgileri | • Geçit Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Geçit Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 75 kitap bulunuyor."Geçit Kitabevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ayhan Yalçın

Geçit Kitabevi

Site ve İş merkezlerinde hangi sıfatla olursa olsun oturanların, yöneticilerin, yenetçilerin, kapıcıların, devre mülk hakkı sahiplerinin ihtiyaçlarını kaşrılamak üzere hazırlanan bu kitapta aşağıdaki konuları bulacaksınız.»»
Berrin Ardakoç

Geçit Kitabevi

Yemeklerin, özellikle mezelerin sunulması -öncelikle göz zevkine hitap etmesi açısından- çok önemlidir. Çünkü, göz zevki iştahı kamçılayacaktır. Lezzetli de oldu mu, ağırlanan kişi ister misafir, ister müşteri olsun mutlaka memnun kalacaktır.Bu kitaptaki mezelerin tariflerine uyulması onların lezzetli olmasını sağlayacaktır. T..»»
Ayhan Yalçın

Geçit Kitabevi

Yeryüzünde ve özellikle Türkiye'de, halk tarafından tedavi amacıyla kullanılan tüm bitkilerin alfabetik sırayla verildiği bu kitapta; bitkilerin yaygın / yöresel ve Latince isimleri, familyaları; kullanılan kısımları, bilinene bileşimleri, özellikleri, yararlı oldukları hastalıklar, kullanma şekilleri ve dozları belirtilmiş; sonuçta herkesin faydal..»»
Nami Ardakoç

Geçit Kitabevi

Hangi yaş grubunda olursa olsun, okur-yazar herkesin yurtiçinde-yurtdışında başvurabileceği özgün bir kitaptır. Bu kitapta, yurtiçinde turistlerle, yurtdışında ise yabancılarla konuşmak için gerekli olan cümleler verilmiş, ayrıca Sözlük eklenmiştir. Bu kitaptan hiç İtalyanca bilmeyenler kadar, İtalyanca öğrenmekte olanların da yararl..»»
Recai Sanay

Geçit Kitabevi

. Bu kitaptaki konu başlıklarından bazıları : *Beni karakola niçin çağırdılar?.. *Karakolda bana tabanca çeken kimdi?.. *Dövdüğüm kumarhanecinin korumaları beni arıyor !.. *Gizemli bir Yahudi '.. *Cesur bir Emniyet Amiri.. *Dans hocalığı yapıyorum !.. *Beyrut'ta Arap komitacı ve ihtilalcileri arasında. *İlginç bir şekilde kaybolan sepe..»»
Şemsettin Bağırkan

Geçit Kitabevi

Uluslararası bir dil olan mûsikinin tarihi, insanların yer küresinde var olması ile başlar. Mûsikiler siyasal sınır tanımaz ve insanlar arasında ayırım yapmaz. Klasik Türk Mûsikisinin tarihi, çok eski dönemlere kadar gitmektedir. Orta Asya Türk'lerinin kendilerine özgü mûsikilerinin olduğu bilinmektedir. Klasik Türk Mûsikisinin asıl yeri Orta Asya'dır. Klasik Türk Mûsikisinin Temelleri adını taş..»»
Zafer Tunca

Geçit Kitabevi

Konu ile ilgili olanlar bilirler ki; Makro İktisat'ı Para Teorisi'nden, Uluslararası İktisat'tan, Büyüme Teorisi'nden Kesin çizgilerle ayırmak mümkün değildir. Ancak buna rağmen kitabın içeriği,yukarıda sayılan konuların ayrı dersler olarak okutulduğu Fakültelerin ders içeriklerine göre ayarlanmaya çalışılmıştır. Bu nedenle kitap Makro İktisat'ın temel konularını Para, Uluslar arası iktisat ve ..»»
Habil Adem

Geçit Kitabevi

Türkiye Nedir?... Türk müverrihlerine nazaran, üç yüz çadır halkından teşekkül etmiş bir hükümettir. Eğer bu rivayet doğru olmuş olsa idi, İstanbul hükümeti en birinci "esassız" hükümet olurdu: Fakat öyle değil: Türkiye Turan saltanatının bir hükümdarından başka bir şey değildi, ta Ural-Altay maverasından İstanbul surlarına kadar ölüm kalım savaşı vererek temadi eden Türk hükümetlerinin bu gü..»»
Nurtaç Yıldırım

Geçit Kitabevi

Politik makro ekonomi modellerinde devletin ekonomideki rolü ve faaliyetlerinin sonuçları nasıl algılanmaktadır. Toplumsal çıkarlara hizmet ederek ekonomi refahı, yaşam standartlarını artırmayı hedefleyan "hayırsever" bir kurum mu, yoksa yasalarla desteklenen ayrıcalıklı gücünü, politik çıkarları ya da gücünün garantisi, rant kollama davranışı içerisindeki diğer grupların çıkarları lehine kulla..»»
Habil Adem

Geçit Kitabevi

19. yüzyılda Ruslarla ve Yunanlarla savaşan Osmanlı Devleti, doğudan ve batıdan gelerek ülkesine sığınan Türk ve Müslüman grupları iskan etmenin telaşıma düşmüştü. Kırım'dan, Kafkaslar'dani Balkanlar'dan gelen kitlelerin yerleşimi, iaşesi ve uzun vadede karşılaşacakları güçlükleri tesbit etmek ve bu konuda gerekli tedbirleri almak için merkezi İstanbul'da olmak üzere ülkenin her tarafında "İskan..»»
Zafer Tunca

Geçit Kitabevi

Nami Ardakoç

Geçit Kitabevi

İçindekiler İngilizce Alfabe İngilizce Telaffuz İngilizce Dilbilgisi Fiillerin Çekimi İngilizcede En Çok Kullanılan Kısaltmalar Sayılar Tebrikler Dersler Deyimler İngilizce Özel Mektup Örnekleri Telaffuzlu İngilizce-Türkçe Sözlük »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.