Amaç, sevgi uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Gam Yayınları

Gam Yayınları

• Gam Yayınları Kitapları | • Gam Yayınları İletişim Bilgileri | • Gam Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Gam Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 8 kitap bulunuyor."Gam Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ferzende Kaya

Gam Yayınları

Ahmet Kaya bir şarkıcıydı. Çocuksuydu. Öfkeliydi. Yaralıydı. Ve hayatının son döneminde yağmurlarını tanımadığı şehirlerde yalnızdı. Dilini bilmediği bir şehirde, karısının ve kızının kolları arasında öldü. Çabucak öldü. Bir çocuk gibi öldü. Daha önce sürgünde ölenler gibi yalnızlığıyla parçalanarak öldü. Tanımadığı bir ülkenin topraklarına gömüldü. Artık bacağı kırık mangalını yakamayacak, dostla..»»
Ahmet Kaya

Gam Yayınları

Nihavent kalmalısın Son sevgi olmalısın Beni başa Beni Hicaz’a döndürme Garip ayağı iflah etmez adamı - Ahmet Kaya (Arka Kapak) »»

Ferzende Kaya

Gam Yayınları

SERE MIN KETIYE BELAYE KURTCE»»
Ahmet Kaya

Gam Yayınları

- Beni Bul

- Yıldızlar ve Yakamoz

- Dosta Düşmana Karşı

- Hoşçakalın Gözüm...

- Biraz da Sen Ağla

Nihavent kalmalısın Son sevgi olmalısın Beni başa Beni Hicaz`a döndürme Garip ayağı iflah etmez adamı - Ahmet Kaya (Arka Kapak)»»

Ahmet Kaya

Gam Yayınları

Yorgun Demokrat, Başkaldırıyorum, İyimser Bir Gül ve Sevgi Duvarı albümlerinde bulunan Ahmet Kaya bestelerinin bağlama notaları ve gitar akorları, şarkı sözleri, bazı şarkılara ilişkin anektodlar ve daha önce yayımlanmamış Ahmet Kaya resimleri...

Nihavend Kalmasın

Son Sevgi Olmalısın

Beni Başa

Beni Hicaza Döndürme

Garip Ayağı İflah Etmez Adamı...

-Ahmet Kaya »»

Ahmet Kaya

Gam Yayınları

Ağlama Bebeğim, Acılara Tutunmak, Şafak Türküsü ve An Gelir albümlerinde bulunan Ahmet Kaya bestelerinin bağlama notaları ve gitar akorları, şarkı sözleri, bazı şarkılara ilişkin anekdotlar ve daha önce yayımlanmamış Ahmet Kaya resimleri...

Nihavend Kalmasın

Son Sevgi Olmalısın

Beni Başa

Beni Hicaza Döndürme

Garip Ayağı İflah Etmez Adamı...

-Ahmet Kaya »»

Ferzende Kaya

Gam Yayınları

Ahmet Kaya şarkıcıydı. Çocuksuydu. Öfkeliydi. Yaralıydı. Ve hayatının son döneminde yağmurlarını tanımadığı şehirlerde yalnızdı. Dilini bilmediği bir şehirde, karısının ve kızının kolları arasında öldü. Çabucak öldü. Bir çocuk gibi öldü. Daha önce sürgünde ölenler gibi yalnızlığıyla parçalanarak öldü. Tanımadığı bir ülkenin topraklarına gömüldü. Artık bacağı kırık mangalını yakamayacak, dostlarıyl..»»
Kollektif

Gam Yayınları

Bu kitap; Bu sessizlik ülkesinin sesli konuşan oğullarından birinin varlığı, muhalif duruşu, üretimi, ülkesinin yakın tarihindeki dönüştürücü etkisi, şarkılarının onaran gücü, ağlamamayı öğütleyen tavrı ve ilkbahar yüzlü çocukların çoğalması adına sürdürdüğü sınırlı sorumlu hayatı bilinsin ve bu hayattan küçük bir özet dursun ellerinizin arasında diyedir. Çünkü hiçbir hayat yetmeyecektir düşlerimi..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.