Yalnız seni sevenleri sevmek sevgi değil, değiş tokuştur. CENAP ŞAHABETTİN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Tek Bir Güne Sığmayan Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...Kitap Ara:
Kitap Kişi
Fono Yayınları

Fono Yayınları

• Fono Yayınları Kitapları | • Fono Yayınları İletişim Bilgileri | • Fono Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Fono Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 76 kitap bulunuyor."Fono Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

Fono Yayınları

Farsça  ilk adım 1 kitabımız, Farsça’yı hiç bilmeyenler ve en başından başlayarak öğrenmek isteyenler için A1 düzeyinde hazırlanmıştır.   Farsça ilk adım kitabımız (1 Kitap + 1 mp3 CD)’den oluşmaktadır.   Farsça’yı  kendi kendine, kolay bir şekilde öğretmene gerek duymadan öğrenmek isteyenler için sıkılmadan zevkli bir öğretim yöntemiyle öğrenmek isteyenler için en i..»»
Kolektif

Fono Yayınları

Çeşitli konularda en çok kullanılan sözcükler konularına göre gruplandırılmış Okunuşlu, sözcüklerin en uygun ve güncel karşılıkları Türkçe açıklamaları bulunur Sözcük hazinenizi kuvvetlendirir Spiral ciltle kullanım kolaylığı sağlanmıştır     »»
Kolektif

Fono Yayınları

İtalyancayı  öğrenmeye yeni başlayanlar için hazırlanmıştır. İtalyanca dilbilgisi özetini örnek cümlelerle anlatmıştır. Katlanır kortonet şeklinde olması her an elinizin altında olmasına kolaylık sağlamıştır.     »»
Kolektif

Fono Yayınları

Arapça ilk adım 1. kitabımızın  devamı niteliğinde olan Arapça ilk adım 2 kitabımız ;  A2 düzeyinde olup,  Arapçayı hiç bilmeyenler veya az bilenler için kolay anlaşılır bir yöntemle  bol resimli örnek cümleli anlatımıyla sıkılmadan en verimli şekilde öğrenmelerini amaçlamaktadır. Arapça  ilk adım 2 kitabımız  (1 Kitap + 1 mp3 CD)’den oluşmaktadır. Her dersin sonunda öğ..»»
Kolektif

Fono Yayınları

Almanca öğrenen kişilerin çeviri konusunda da bilgi sahibi olabilmeleri amacıyla hazırlanan bu kitap, aynı zamanda çeviri tekniği ile ilgili karşılaşılabilenecek zorlukların aşılması hedefiyle hazırlanmıştır. Konular ve uygulamalı cevaplar yer almaktadır.   Genişletilmiş Almanca Çeviri Tekniği kitabımız , kolay ve anlaşılır şekilde dilbilgisi anlatımıyla , B2-C1 düzeyi..»»
Kolektif

Fono Yayınları

Koreceyi öğrenmeye yeni başlayanlar için hazırlanmıştır. Korece dilbilgisi özetini örnek cümlelerle anlatmıştır. Katlanır kartonet şeklinde olması her an elinizin altında olmasına kolaylık sağlamıştır.     »»
Kolektif

Fono Yayınları

Farsça’yı öğrenmeye yeni başlayanlar için hazırlanmıştır. Farsça dilbilgisi özetini örnek cümlelerle anlatmıştır. Katlanır kortonet şeklinde olması her an elinizin altında olmasına kolaylık sağlamıştır.     »»
Kolektif

Fono Yayınları

Arapçayı öğrenmeye yeni başlayanlar için hazırlanmıştır. Arapça dilbilgisi özetini örnek cümlelerle anlatmıştır. Katlanır kartonet şeklinde olması her an elinizin altında olmasına kolaylık sağlamıştır.     »»
Kolektif

Fono Yayınları

LGS- Liselere Geçiş Sınavı, yeni sisteme uygun 7 adet deneme sınavı içinde cevap anahtarı ve cevap kağıdı yer almaktadır.  Renkli resimli dergi şeklinde her bir sınav 24 sayfadan oluşmaktadır. 8.Sınıflara istedikleri liselere geçiş yapabilmeleri için faydalı bir kaynaktır. Sözel Bölümde  350 adet, Sayısal Bölümde 280 adet Toplam 630 adet soru bulunmaktadır. Sözel bölüm..»»
Kolektif

Fono Yayınları

Türkçe-Boşnakça Boşnakça- Türkçe Sözlük »»
Kolektif

Fono Yayınları

•Çeşitli konularda en çok kullanılan sözcükler konularına göre gruplandırılmış •Okunuşlu, sözcüklerin en uygun ve güncel karşılıkları Türkçe açıklamaları bulunur •Sözcük hazinenizi kuvvetlendirir •Piral ciltle kullanım kolaylığı sağlanmıştır »»
Kolektif

Fono Yayınları

•Çeşitli konularda en çok kullanılan sözcükler konularına göre gruplandırılmış •Okunuşlu, sözcüklerin en uygun ve güncel karşılıkları Türkçe açıklamaları bulunur •Sözcük hazinenizi kuvvetlendirir •Spiral ciltle kullanım kolaylığı sağlanmıştır »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.