Mütavazi olmalıyız. Çünkü gelip geçiçiyiz ve unutulacağız. Hayat başkalarına muvaffakiyetlerimizi anlatmak için geçirilmeyecek kadar kısadır. -- Carnegie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Fincan Yayınları

Fincan Yayınları

• Fincan Yayınları Kitapları | • Fincan Yayınları İletişim Bilgileri | • Fincan Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Fincan Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Fincan Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Bülent Akyürek

Fincan Yayınları

Modern insan, sabah evden çıkınca gördüğü her şeye sahip olmak istiyor: Kadın, para, araba, kariyer, güç... "Kişisel Gelişim" kandırmacasıyla insanlar yırtıcı hayvanlara dönüştü. 21. yüzyıl, kabaran, isteyen, şımarık nefislerimizin yüzyılı oldu. Kişisel Gelişim, insanı ürün haline getiriyor, herkes herkese müşteri ya da tüketim nesnesi olarak bakıyor. Kendi yetenek ve gövdelerimize tapındığımız..»»
Bülent Akyürek

Fincan Yayınları

Bülent Akyürek'i cesur romanları ve olay yaratan konuşmalarından tanıyoruz. Sert dili ve kalemiyle hep söylenemeyenleri söyledi. Hiç susmadı, hiç esnemedi... Yayınevimiz ilk yayınlandığında Bestseller olan ve bu özelliğini yıllardır yitirmeyen "Yılgın Türkler"in genişletilmiş ve gözden geçirilmiş yeni baskısını sunmaktan gurur duyar... Bu kitap, dünya tarihinin en yorgun, en yılgın milletine..»»
Bülent Akyürek

Fincan Yayınları

Cinnetim Cennetimdir, platonik aşk üzerine yazılmış en iyi romanlardan biridir. "Bin yıl kadar cevabını bekledim ayakta... Sustu, konuşmuyordu, ağzını kıpırdatacak oldu, vazgeçti cevabından... Cesaret arkadaşım, kızmam inan. Neleri atlattım bir bilsen... Hadi, kıpırdat dudaklarını. Sıkılma, seviyorsan 'Elma' de. Değilse hiçbir şey deme. Öylece kalalım burada. Ya da sen git, hiç gecikme....»»
Bülent Akyürek

Fincan Yayınları

Daha çok Yılgın Türkler ve İçinizdeki Öküze «Oha» Deyin kitaplarından tanıdığımız benzersiz üslûbu, yaşayışı, cesareti, sert tavırları ve bağımsız kalemiyle ses getiren, ezberleri bozan Bülent Akyürek`in bu kitabı da çok okunacak, çok tartışılacak... Namaz, İslam`ın, Allah`ın emridir. Namazda huzur bulmak ise temennidir, hedeftir, "Huzur bulamıyorum, öyleyse kılmayayım" gibi bahaneler biraz..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.