Kendinizi temiz ve parlak tutsanız iyi edersiniz; çünkü arkasına geçip dünyayı görmeniz gereken pencere sizsiniz. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ferzan Yayınları

Ferzan Yayınları

• Ferzan Yayınları Kitapları | • Ferzan Yayınları İletişim Bilgileri | • Ferzan Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Ferzan Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Ferzan Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ertuğrul Efekan

Ferzan Yayınları

Özü sözü bir, söyledikleriyle yaptıkları birbirini tutan, hayatları ve eserleri arasında tezat bulunmayan, ömürleri boyunca dupduru yaşayan, gökteki yıldızlar gibi pırıl pırıl, herkesin gıptayla baktığı insanlar vardır. İşte Mehmet Akif, böyle özel bir şahsiyettir. Milletimizin sinesinden çıkan bu fikir ve edebiyat adamı, tertemiz, lekesiz hayatı, din ve vatan uğrundaki mücadelesi, vicdanına hıya..»»
Ertuğrul Efekan

Ferzan Yayınları

Özü sözü bir, söyledikleriyle yaptıkları birbirini tutan, hayatları ve eserleri arasında tezat bulunmayan, ömürleri boyunca dupduru yaşayan, gökteki yıldızlar gibi pırıl pırıl, herkesin gıptayla baktığı insanlar vardır. İşte Mehmet Akif, böyle özel bir şahsiyettir. Milletimizin sinesinden çıkan bu fikir ve edebiyat adamı, tertemiz, lekesiz hayatı, din ve vatan uğrundaki mücadelesi, vicdanına..»»
Kolektif

Ferzan Yayınları

Gönlüm Benim gönlüm bir kelebek Dolaşıyor çiçek çiçek. Tükenecek ömrü böyle Çırpınarak, titreyerek Ne şerefli bir adı var, Ne büyük bir maksadı var. Her gün biraz zedelenen İki ipek kanadı var! -Orhan Seyfi Orhon- (Ön Kapaktan) »»
Derleme

Ferzan Yayınları

Günümüz nesli, düşündürücü latifelerden,ince nüktelerden, zarif hazırcevaplardan çoktandır yoksun... Bunun yerine bayağı bir espri anlayışı hakim. Bundan dolayı öz kültürümüzdeki güldürürken düşündüren, eğlendirirken eğiten kadim mizah mirasımızı yeniden ihya sadedinde tarihin hafızasına kaydedilmiş hikemi latife deryasından bir damlacıkla huzurunuzdayız. Dinleyenin zihninde kıvılcım, gönlünde f..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.