Yaşamında öteki kişilere ulaşabildiğin anlar, bir ormandaki kuş ötüşleri gibi olacak... Uzaklardan gelip geçerken, kısacık bir süre yapraklarda yankılanacaklar o kadar. Orman bütün sessizliğiyle yine yalnız duracak orada... I.KANT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Fastbook Yayınları

Fastbook Yayınları

• Fastbook Yayınları Kitapları | • Fastbook Yayınları İletişim Bilgileri | • Fastbook Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Fastbook Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 10 kitap bulunuyor."Fastbook Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Emine Yetkiner

Fastbook Yayınları

Call Center; Müşteri Hizmetleri Departmanı için güzide ülkemde sık kullanılan ingilizce isim. Agent; Müşteri Temsilcisi anlamına gelen ve genellikle Müşteri Temsilcileri'nin pek sevmediği isim... Hemen hemen her sektörde Müşteri Memnuniyeti'nin öneminin anlaşıldığı günümüzde bu iki kavram hayatımızda daha çok yer eder oldu. O halde; Ey siz Müşteriler ; Çoğunlukla şikayet mektuplarıyla..»»
Aliye Özenoğlu

Fastbook Yayınları

Teknoloji ve tıp alanındaki hızlı gelişmelere rağmen Diabetes Mellitus günümüzde hala önemli bir halk sağlığı sorunu olmaya devam etmektedir. Diabetes Mellitus, ilerleyici kronik bir hastalık olması nedeniyle hastayla birlikte yakın çevresindekileri; hekim, hemşire, diyetisyen başta olmak üzere tüm ilgili sağlık ekibini ve toplumu yakından ilgilendirir. Bu nedenle, hastalığın erken ta..»»
Ahmet Levent Öner

Fastbook Yayınları

Satıcılık En Önemli Profesyonel Beceridir. Meslek olarak hangi işi yaparsanız yapın, gereken ilk şart, o işi iyi öğrenmeniz ve o işin gerektirdiği yenilikçi becerilere sahip olmanızdır. Avukatlıktan doktorluğa, öğretmenlikten garsonluğa, hemşirelikten resepsiyon memurluğuna, muhasebecilikten elektronik eşya tamirciliğine kadar, hangi işi yaparsanız yapın, bu söylenenler şüphesiz ki pr..»»
Reneta Sibel Yolak

Fastbook Yayınları

İnsanoğlu yaradılışıyla, bir mucize... Her gün yaşadıklarımız da birer ''Mucize''... Yaşam bize verilmiş bir hediyedir. Bazı insanlar bu mucizenin farkına varamazlar ya da geç farkederler. Aslında yaşamın her günü gizli mucizelerle doludur. Önemli olan bu mucizelerin farkına varabilmektir. Kimileri hayatın ve bu mucizelerin bilincine varır, kimileri de es geçer ve hayatını hoyratça ku..»»
Başarının Psikolojisi

Fastbook Yayınları

Hayatınızda bir şeyler eksik mi acaba? İşinizin, hatta hayatın zor ve mücadeleyle dolu olduğunu düşünüyor musunuz? Kendinizi zamanınızın yüzde kaçında sağlıklı,enerjik, güçlü, neşeli ve hayat dolu hissediyorsunuz? Olumlu, yapıcı ve kalıcı ilişkiler yaratabildiğinizi ve yaşadığınızı hissediyor musunuz? İçinizden bir ses zaman zaman ***hayır işimden, hayattan beklediğim bu değil*** diyo..»»
Zenife Pınar

Fastbook Yayınları

Birbirine adanmış iki hayat... Birlikte yaşadığı Büyükbabasından başka kimsesi olmayan Genç bir kızın özlemleri, mutlulukları duygusallığı ve ikilemleri... Arzuları ve sevgisi arasına sıkışan bir yaşam... ***Sevdiğimiz birini kaybettiğimiz zaman, önce içimize sanki bir alev yumağı düşerek kalbimizi tutuşturur. Hiç sönmeyeceğini sanırız. Zaman geçtikçe o kor alev canlılığını kaybederek..»»
Fatma Alisinanoğlu

Fastbook Yayınları

İlham Süheyl Aygül

Fastbook Yayınları

İş yaşamı hayatımızda yaşadığımız en uzun, en tutku dolu, en sevinçli ancak aynı zamanda en yorucu ve en hüzünlü yolculuktur. Bu yolculuk esnasında içinde yaşadığımız kurumlar yolun kendisi gibi görünsede aslında yol, yol boyunca karşılaştığımız insanlardan oluşur. Çalıştığımız kurumlar cansızdır ve tabelalardan ibarettir. Kurumlar ve bireyler arasındaki ilişkiler bir noktadan sonra ..»»
Ali Karakuş

Fastbook Yayınları

***En Büyük Sensin*** ve ***0'dan 1'e*** adlı iki kitabın bulunan Ali Karakuş kendisini şöyle anlatıyor: ***Ben; o efsanevi, ışıklar saçan, harikulade şehri, vazgeçmeksizin aramış kaşifim. Aradıkça anlamış bulundum ki, o her gün kendisinden yeni güzellikler yaratan keşfedilmesi, görülesi şehir de zaten benim. Bulduğum da aradığım da her an değişiyor. İşte tam da bu yüzden; sonsuz b..»»
Zenife Pınar

Fastbook Yayınları

Çoğunlukla hepimiz hayatın bize sunduğu güzellikleri görmezden gelerek, hayatın içindeki olağan pürüzleri aksilikleri sıkıntı ve problem haline getirerek hayatı kendimize zehir ederiz. Oysaki bunların ne kadar önemsiz şeyler olduğunu, hayatın güzelliklerle dolu olduğunu gerçek sıkıntı ve üzüntüler başımıza geldiği zaman anlarız. Hele de bu sıkıntılar bitmeyecekmişçesine üst üste geli..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.