Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Fa books

Fa books

• Fa books Kitapları | • Fa books İletişim Bilgileri | • Fa books Hakkında Bilgi
Sitemizde Fa books isimli yayınevine ait Toplam 9 kitap bulunuyor."Fa books" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

Fa books

Hayatınızda anlamı olan bir arkadaşınıza, arkadaşlığınızın ne kadar kıymetli olduğunu ifade etmenin güzel bir yolu.. İster yakın olsun ister uzak, arkadaşların birbirine uzaklığı kalpten kalbe kadardır. Her sayfası güzel illustrasyonlarla resmedilmiş ve içinde; -Kan bağı ile değil kalp bağı ile birbirimize bağlıyız, -Birimiz için havat gri olduğunda diğerimiz güneş olur açar, -Bizim için en i..»»
Kolektif

Fa books

Haftanızın yeme-içme planlayıcısı. Haftalık yapacağınız yemekleri ve alışveriş listenizi yazabileceğiniz bir bloknot. 60 sayfadan oluşan bloknottan her hafta bir yaprak rahatlıkla ayırıp buzdolabınızın üzerine hatırlama amaçlı asabilirsiniz. Ayrıca sayfa içinde alışveriş listesi kısmı perforajlı yani sayfadan kolaylıkla ayrılabilir. Yazdıktan sonra sayfadan koparıp haftalık alışverişinizi yapabili..»»
Kolektif

Fa books

Kardeşinizle ilgili sevdiğiniz her şeyi yazıp, ona unutulmaz bir hatıra kitap bırakmaya ne dersiniz? Kardeşinizin; -Hayran olduğunuz becerileri ne? -En çok nesine gülüyorsunuz? -Onunla ilgili en büyük dileğiniz ne? -Onda olup başkalarında bulamadığınız şey ne? -Hangi kabiliyetleri hayatınızı kolaylaştırıyor? Kitapta bunun gibi seksenin üzerinde güzel illustrasyonlar ve fotoğraflarla bez..»»
Günlük Hayatı Planlayan Bir Kurtarıcı

Fa books

Günlük Organizer Bloknot Günlük koşuşturmanınızı organize etmek ve zamanınızı daha iyi planlamak için ihtiyacınız olan her şey önünüzde yazılı kalsın. Hayatı daha fazla yaşamak için alan açın kendinize. Sevgiyle kullanın. (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Fa books

2016 yılı için mutluluk temalı, güzel illüstrasyonlarla ve el yazısıyla tasarladığımız mini masa takvimini sevgiyle kullanın. (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Fa books

5 Yıl boyunca, her yıl 365 gün, toplamda 1825 mutlu an'ınızı kaydedebileceğiniz bu günlük ajanda ile mutluluğunuzun peşini bırakmayın! Araştırmalar, yaşadığınız mutlu anları yazmanın, mutlu bir hayat sürmenize yardımcı olduğunu gösteriyor. O zaman siz de, bu ajanda ile hayatınızı mutluluk konulu bir filme dönüştürün! Ajandanın içinde her gün mutlu olmanızı sağlayacak , provoke eden bir cümle ile ..»»
Kolektif

Fa books

Sevdiğiniz öğretmenlerinize minnetinizi sunmanın güzel bir yolu.. Eğer hayatınıza unutamayacağınız değerler katan, sadece okul öğretmeniniz değil aynı zamanda hayatı öğreten ve minnet duyduğunuz birileri varsa, bu kitap minnetinizi ifade edeceğiniz güzel bir kaynak. Kitabın her bir sayfası renkli güzel illustrasyon ve içten cümlelerle dolu,. Siz sadece kitabın başındaki kimden kime kısmını doldur..»»
Kolektif

Fa books

Bu kitap bin adet teşekkür ederim yazısı içerir ve aynı zamanda arka kapağında kitabı alan kişinin yüzünü güldürecek ekstra bir şeyler var. Siz sadece bütün samimiyetinizle ve büyük bir gülümsemeyle bu kitabı teşekkürü hakeden kişiye verin, kişinin yüzündeki memnuniyet şiddetine anında şahit olun. Hayat paylaştıkça güzel. (Tanıtım Bülteninden) »»
Kolektif

Fa books

Her kartta ayrı ayrı dileklerin yazdığı boyama kartları. Kendi yaratıcı dünyanıza göre boyayıp hediye edebileceğiniz yada dekorasyon amaçlı kullanabileceğiniz boyama kartları. El yazmalı sevimli dilek kartlarında yer alan istediğiniz dileği istediğiniz kişiyle paylaşın. Paylaşmak güzeldir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.