Başarıyı hedef alın mükemmel olmayı değil. Yanlış yapma hakkınızdan vazgeçmeyin; vazgeçerseniz yeni şeyler öğrenme ve gelişme olanağınızı kaybedersiniz. Unutmayın; mükemmeliyetçiliğin arkasında korku yatar. İnsan olduğunuzu hatırlayarak korkularınızı göğü [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Estet Yayıncılık

Estet Yayıncılık

• Estet Yayıncılık Kitapları | • Estet Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Estet Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Estet Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Estet Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Yaşar Karataş

Estet Yayıncılık

***Çocuğun kulağını çeken öğretmeni barındırmam...*** diyen Bakanların amacı çocuğu korumak mıydı? yoksa buram buram siyaset kokan halk dalkavukluğu muydu? Çocuk elbette döverek eğitilmez. Çocuğunu dövmeyen anne-baba var mıdır acaba? Bir iki çocuğun davranışı karşısında tahammülsüzlük gösterenler, 50 - 60 çocukla başbaşa kalmış bir öğretmenden peygamber sabrı beklemeye hakları var ..»»
Yaşar Karataş

Estet Yayıncılık

Her gelen Bakan iz bırakma, Milli Eğitime damga vurma hevesindeydi. Ve bu heves öğretmen ve idarecileri şaşkına çeviriyordu. Programlar değişiyor, yönetmelikler değişiyor. Neden değişiyordu, hangi amaca hizmet ediyordu bunun cevabını bulmak kolay değildi. ***Ben yeni müfredat hazırlattım, yeni programı uygulattım*** demekle aslında değişim gerçekleşmiyordu. Değişim pedagojik gerek..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.