Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Esen Kitap

Esen Kitap

• Esen Kitap Kitapları | • Esen Kitap İletişim Bilgileri | • Esen Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Esen Kitap isimli yayınevine ait Toplam 68 kitap bulunuyor."Esen Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Cenk Çalışır

Esen Kitap

Kerem bilgisayar konusunda dahi sayılabilecek kadar iyidir. Bir virüsle takibe aldığı bilgisayar kullanıcılarına subliminal mesajlar göndererek, bilinçaltlarını etkiler. Kurbanlarını subliminal mesajlarla transa sokarak cinayetler işletir. Sıradan insanlardan acımasız katiller yaratır. Heyecan arayışı içinde olan, bir hayli zengin üyelerden oluşturduğu sanal kulübün de yöneticisidir. Bu cinayetler..»»
Yavuz Akyazıcı

Esen Kitap

Türkiye’de caz doğaçlama hakkında ilk eğitim kitabı olma özelliği taşıyan “Caz Doğaçlama Sanatı”nda, doğaçlama (emprovizasyon) Yavuz Akyazıcı’nın geliştirdiği metodolojiyle ve cazın kronolojik gelişme sürecine paralel olarak anlatılıyor. New York’ta New School Caz Akademisi’nden mezun olduktan sonra uzun yıllar Amerika’da Billie Harper, Matt Wilson, Eric Person gibi cazın efsane sanatçıları ile..»»
Çağan Irmak

Esen Kitap

Her yaşam bir hikayedir, bazıları anlatılmaya değer... Feriha 25 yaşında trendy bir dergide çalışan, günümüz kayıp gençliğine örnek modern bir kızdır. Özel hayatı ve iş hayatının çok kötü gittiği bir dönemde, dergi 1970'li yılların kayıp gençliğini anlatan dört bölümlük bir yazı dizisi hazırlamaya karar verir ve bu sorumluluk Feriha'nındır. Feriha, seyircinin uzun süre nedenini bilemeyeceği bir..»»
Michael Kuyucu

Esen Kitap

- Türkiye'nin Eurovision şarkı yarışması karnesi - Her yılın detaylı analizleri, oylama değerlendirmeleri, skandallar, gizli kalanlar, konuşulmayanlar, yüksek puanlar, düşük puanlar, şarkı analizleri - Türkiye finallerinde gizli kalan sırlar, torpilliler, torpilsizler - Yarışmaya katılan Türk şarkılarının aldığı puanlar, analizler, hangi ülkenin hangi &uum..»»
Vadullah Taş

Esen Kitap

Kemal Sunal filmleri halkın gönlünde taht kurarken sinema yazarlarından ve eleştirmenlerinden gereken ilgiyi gördü mü acaba? İşte bu sorunun yanıtı biraz bulanık görünüyor. Kemal Sunal'ın sinemada hak ettiği yere ne yazık ki biraz geç ve güç ulaştığını söylemek zorundayız. Seksenli yılların sonunda (Düttürü Dün..»»
Hatice Becan

Esen Kitap

Aşka Mahcup Ettin Beni Dünyamızı unutturan, hatta değiştiren Sevgili! Yerim olmayan bir kalbe, artık eğlence olamam ben. Yüreğimin En Güzel Gülü! Aşka hasret koydun beni. Ey, güzel sevdiğim! Aşka mahcup ettin beni. Dua için kaldırdığım ellerimle, şimdi gözyaşlarımı siliyorum. Artık, hayata umutla bakması gereken gözlerim, sayende koca bir bulutla seyreyliyor dünyayı. Bu kitapta; Aşkı, dostl..»»
Neşe Keskin

Esen Kitap

Yazmak, insanoğlunun iletişim kurmada zirve noktası... İçinde hisleri,düşüncelerini ifade etmede, yaşam deneyimini diğerlerine aktarmakta yarattığı en temel sanat… Çok zor görünenen ama kolayca yapılıverecekmiş kadar da insana ait... İşte, yazar Neşe Keskin bunu bizlere ispat ediyor... Gülesrahimece-Pamuk Helva adını taşıyan eser, aslında o kadar içimizden birinin anlatısı ki, sanki yazar ka..»»
Oben Budak

Esen Kitap

Aşk, ayrılık, ihanet ve seks... İlişkilere dair her şey, en gerçek haliyle Oben Budak'ın kaleminden. Bir solukta okuyacağınız Falan Filan bu yazın kitabı olacak! Gazeteci, yazar ve DJ Oben Budak'ın, günümüz kentli nevrotik kadınının arayışlarını ve aşk hayatını anlattığı kitabı Falan Filan, Esen Kitap etiketiyle 17 Temmuz Salı günü raflardaki yerini alıyor. ..»»
Temel Ateş

Esen Kitap

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.