İki şey insanı çileden çıkarır; söylenecek yerde ağız açmamak; susulacak yerde lakırdı etmek. SADİ [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Erko Yayıncılık

Erko Yayıncılık

• Erko Yayıncılık Kitapları | • Erko Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Erko Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Erko Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 27 kitap bulunuyor.
2004 yılı sonunda, kurulan Erko Yayıncılık, gerçek anlamda "Cep kitabı" konseptini Türkiye piyasasına yerleştirmeyi hedefliyor. Amaç yazarların eserlerini mümkün olan en geniş okuyucu kitlesine ulaştırmak olduğundan, kitap fiyatları da ekonomik tutuldu.
Son Yayınlanan Kitapları
Cristobal de Villalon

Erko Yayıncılık

Muhteşem Yüzyıl'ı bir de Osmanlılara esir düşmüş Pedro`nun anlatımından okuyun!!! Kanuni Sultan Süleyman devrinde, 1557 yılında İspanyolca olarak yazılan İstanbul`daki yaşantıyı anlatan bir elyazması olan bu eser bugün Madrid Milli Kütüphanesi`nde muhafaza edilmektedir. Fransız gazetelerinde yeni çıkan ve nihayet Fransızcaya çevrildi diye tanıtımı yapılan, övgüyle bahsedilen "Viaje de Turquia" i..»»
Edgar Wallace

Erko Yayıncılık

Fing-Su, nam-ı diğer Sarı Yılan, heybetli Neşeli Eller topluluğuna zehrini salan ölümcül bir yılandı. Neşeli Eller, Fing-Sunun şeytani liderliğinde, Çinin yönetimini ele geçirip dünyanın hâkimi olmayı planlıyordu! Fakat yılanların da birçok düşmanı olabilirdi ve Fing-Su firavun faresi kılıklı düşmanı Clifford Lynnenin müdahalesini hesaba katmamıştı. Lynne firavun faresi değildi Ve SARI YILANı alt ..»»
Jurgen Ebertowski

Erko Yayıncılık

5 Eylülde çıkacak Alman polisiye yazarı JÜRGEN EBERTOWSKİden yeni bir polisiye roman. Daha ne kadar süresinin kaldığına baktıktan sonra aceleyle ağı toplayıp üstü midye kaplı taşın altına soktu. Vellanın taşı bulduğu yeri işaretlemek zorunda değildi, gerektiğinde labirent kadar karışık olan balçık mağarada zifiri karanlıkta bile yolunu bulabilirdi. Şişman domuz çok şanslıymış, diye düşündü kızgın ..»»
Jurgen Ebertowski

Erko Yayıncılık

Almanya'nın en önemli polisiye yazarı Jürgen Ebertowski'yi Erko Yayıncılık dilimize kazandırıyor. Bu güçlü yazarın diğer eserleri de yayınlanmaya devam edecek. "Dünyaca ünlü Bizans uzmanı Profesör Demirel, İstanbul'daki Deniz Müzesi'nde sıra dışı bir keşfe imza atar: Bir belge, 15. yüzyılın ortalarında İstanbul'u fetheden Osmanlılardan kaçırılan hazinenin uzağa götürülmediği, Boğaz'ın derinlikler..»»
Kurt Aldeer

Erko Yayıncılık

Mike Hammer bütün dünyada tanınan çok özel bir dedektif. Öyle ki çeşitli ülkelerde benzer isimlerle onun maceralarını örnek alan çeşitli dedektif romanları yazılmış. Kemal Tahir de bu en atılgan, gözünü budaktan sakınmayan, kadınları seven ve kadınların da hayran olduğu güçlü dedektif tiplemesini örnek alarak Mayk Hammer adıyla romanlarına konuk etmiş. Myke Hammer de aynı şekilde örneklerden biri...»»
Cristobal de Villalon

Erko Yayıncılık

Muhteşem Yüzyıl'ı bir de Osmanlılara esir düşmüş Pedro`nun anlatımından okuyun!!! Kanuni Sultan Süleyman devrinde, 1557 yılında İspanyolca olarak yazılan İstanbul`daki yaşantıyı anlatan bir elyazması olan bu eser bugün Madrid Milli Kütüphanesi`nde muhafaza edilmektedir. Fransız gazetelerinde yeni çıkan ve nihayet Fransızcaya çevrildi diye tanıtımı yapılan, övgüyle bahsedilen "Viaje de Turq..»»
Jürgen Ebertowski

Erko Yayıncılık

Alman polisiye yazarı Jürgen Ebertowski'den yeni bir polisiye roman. "Daha ne kadar süresinin kaldığına baktıktan sonra aceleyle ağı toplayıp üstü midye kaplı taşın altına soktu. Vella'nın taşı bulduğu yeri işaretlemek zorunda değildi, gerektiğinde labirent kadar karışık olan balçık mağarada zifiri karanlıkta bile yolunu bulabilirdi. 'Şişman domuz çok şanslıymış,' diye düşündü kızgın bir halde b..»»
Edgar Wallace

Erko Yayıncılık

Fing-Su, nam-ı diğer Sarı Yılan, heybetli 'Neşeli Eller' topluluğuna zehrini salan ölümcül bir yılandı. Neşeli Eller, Fing-Su'nun şeytani liderliğinde, Çin'in yönetimini ele geçirip dünyanın hâkimi olmayı planlıyordu! Fakat yılanların da birçok düşmanı olabilirdi ve Fing-Su firavun faresi kılıklı düşmanı Clifford Lynne'nin müdahalesini hesaba katmamıştı. Lynne firavun faresi değildi.....»»
Jürgen Ebertowski

Erko Yayıncılık

Alman polisiye yazarı Jürgen Ebertowski'den Türkiye ile ilgili yeni bir polisiye roman. Eugen Meunier: Yazar, Aikido eğitmen Rita Beck: Gazeteci Esmahan Öner: Avukat, Eugen Meunier'nin İstanbullu kız arkadaşı Süleyman Pelin: Beyoğlu'nda sözde antikacı Yüzbaşı Celil Turan: Özel bir birlikte subay Binbaşı Hamza Kelek: Çok geri planda değil Doktor Mehmed Barkan: Antikacı, sergi salonu..»»
Anonim

Erko Yayıncılık

Bu kitapta sadece ama sadece gerçekler yazılı. Böylece geçerli olan: "Bu kitaptaki tüm kişi ve olaylar hayalidir ve herhangi bir yaşayan ya da ölmüş kişiyle bir benzerliğin olması tamamen tesadüftür" cümlesi burada geçerli değil. Yine de nezaket ve siyasi nedenlerle tüm isimler ve sayısız ayrıntılar değiştirildi. Bu kitabın okuruna yazarın anonim kalma isteğinin nedenini açıklamak gerekmiyor. ..»»

Adrienne Miller

Erko Yayıncılık

Adrienne Miller, göz kamaştıran, tutkulu ve neşeli romanında,şaşırtıcı bir aileyi anlatıyor. Amerika`nın orta batısındaki Ohio, Akron kıyısında, alışılmış toplum düzeni dışında bir üçlü!.. Lowell, Jenny ve Fergus

Yaşadıkları yer bile farklı: Altmış beş odalı, Tudor stilinde bir malikâne...

Adı da "HİÇ BİR CANLI YALNIZ YAŞAYAMAZ"

Lowell, çok zengin ve çok tanınmış bir ressam... Karıs..»»

Gökçen Karan

Erko Yayıncılık

"Gelecekte herkes 15 dakikalığına meşhur olacak Ama bunu 1 saate çıkarmak mümkün"

Video blogging birkaç nedenden dolayı müthiştir.

Internet bağlantısı olan herkesin video seyretmesini mümkün kılar. Seyircilere video hakkında yorum yapmalarını sağlayarak bir diyalog başlatabilir. Videonuza bir açıklama metni eklediğinizde, video bulunabilir hale gelir. Böylece insanlar videonuza ulaşab..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.