Bir an için, Tanrı’nın gücü bende olsun isterdim, anne!” Eugenie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ephesus Yayınları

Ephesus Yayınları

• Ephesus Yayınları Kitapları | • Ephesus Yayınları İletişim Bilgileri | • Ephesus Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Ephesus Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 126 kitap bulunuyor."Ephesus Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
M. Emre GülerAhmet Varol

Ephesus Yayınları

Yıldızlara sığınıp, sonsuzluğa yemin ettiğimiz o büyülü gecenin sahibiydi ilkbahar…Ve sonsuzluğumuza gölge düşüren, karanlık günlerimizin sahibi yaz...Bir sonbahar günüydü yaşananları ardımızda bırakıp her şeye rağmen sıkı sıkı sarıldığımızda…Ve ellerimizi ayırmak isteyen kim varsa, onlara karşı var gücümüzle savaşmaya karar verdiğimiz günlerin sahibiydi kış… Hedefine ulaşmak adına, karşısına ..»»
Osman Aysu

Ephesus Yayınları

Anne ve babasını elim bir trafik kazasında kaybeden Murat, Erenköy’deki eski bir köşkte yaşayan dedesinin yanına taşınır. Fakat dedesi de vefat edince bir başına kalır. Bu arada teyzesinin üvey kızına abayı yakar ama teyzesi, Murat’ın evliliğine engel olup genç adamı köşkten kovar.   Yıllar sonra bambaşka bir insan olup köşke tekrar dönen Murat hiç ummadığı şeylerle ka..»»
Osman Aysu

Ephesus Yayınları

Polisiyenin usta kalemi Osman Aysu'dan çarpıcı bir polisiye daha... Memleketin sayılı zenginlerinden Vahap Şanlı, kendisinden yaşça küçük olan, göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip Ada’yla evlenir.   Fakat bu hiç de sağlıklı bir evlilik olmaz. Çünkü sapkın ve merhametsiz Vahap kendisine yapılan hiçbir hatayı affetmemektedir.   Fazlasıyla pimpirikli olan Vahap lüks bi..»»
J. A. Redmerski

Ephesus Yayınları

"Sayfaları çevirmekten kendimi alamadım. Muhteşem!" -Kelly Mcbride- "Izabel'i ilk kitap gibi çok sevdim. Biraz kan, biraz gözyaşı ve tabii ki bolca aksiyon." -Devan Fox- "Izabel'de karakterler öyle güçlü ve canlı ki onlarla vakit geçirmek insana tarifsiz bir zevk veriyor." -Jennifer Kyle - Onu esaretten kurtaran katiller çetesiyle karanlık bir hayat sürmeye..»»
T. Y. Mazer

Ephesus Yayınları

Isolation Unity’de hayatta kalmak için yapmam gerekenler: - Odaklan - Rol Yap - Ölme - Ve James’i sev. James’i sevmekten vazgeçme. Kalbinin ağrısı dayanılmayacak kadar artsa da buna devam et. Onun seni sevmeye yeteneği olmasa bile onu sev. Ve ancak o ölürse öl.   James ve Beren’in akıl almaz macerası hız kesmeden devam ediyor.   Ailesi ile sürdürdüğü sorunlu haya..»»
Fatih Murat Arsal

Ephesus Yayınları

Sorumsuzca yapılan bir kaza,  neredeyse bir aileyi tamamen yok etmişti. Geride kalan genç adamın yüreğine kazınan yaralar,  vücuduna mühürlenenlerden çok daha fazlaydı. Kaybettiklerinin büyüklüğü karşılığında,  doğal olarak intikam istiyordu. Ve karşısına cesurca çıkan bu güzel sarışın,  onun öfkesinin hedefi oluverdi.  Genç kadın ailesine o kadar düşkündü ki hiçbir şart..»»
M. Emre GülerAhmet Varol

Ephesus Yayınları

Arka Kapak Yazısı (Tanıım Bülteninden)   Masallarla doğar insan. Hikâyelerle büyür, romanlarla ölür. Nice masallar dinledim. Kulağıma fısıldanan hikâyelerle anladım her şeyin masallardaki kadar tozpembe olmadığını. En nihayetinde romanlarla öğrendim insanların göründüğü kadar masum olmadığını… Küçük bir çocuktum, masal gibi bir dostluk diledim, buldum. En güzel anlar..»»
Liv Constantine

Ephesus Yayınları

Arka Kapak Yazısı       “Zekice kaleme alınmış bir gerilim romanı. Sayfaları çevirmeden duramadığım gibi, sürprizleri de aklımı başımdan aldı.” - John Green -  “Son Raunt herkesin birbirine okuyup okumadığını sorduğu türden bir kitap. Çünkü okuru hiç beklemediği bir yerden vuruyor.” - New York Times -  “Kıskançlığa, ihanete ve güce dair muazzam bir anlatı. Ve Tan..»»
Fatma Erdek

Ephesus Yayınları

Arka Kapak Yazısı   Yarım kalan aşklar, tamamlanmamış cümleler gibidir. Bir hıçkırığa düğümlenmiş itiraflar, bastırılmak zorunda kalınan hevesler, gönderilmemiş, hatta kaleme dahi alınmamış, yürekten yüreğe yazılan mektuplar, saklanmış duygular, beklenmedik bir veda, zor anlar, zor yıllar… Ayrılık… Oysa, söylenecek ve yaşanacak ne çok şey vardı daha. Aradan geçen..»»
Güneş Demirel

Ephesus Yayınları

Arka Kapak Yazısı   Sen yokken   En kıymetlinizi tereddüt etmeden Bırakabileceğiniz kim var diye hiç düşündünüz mü?   Peki o kişi sizin için tüm varlığıyla, Aşkı karşısına alıp savaşabilir mi?   İpek, birlikte büyüdüğü çiçek için bunu yapabilecek kalbe sahipti. Lakin kendisine bırakılan emanet öyle kıymetli ve büyüktü ki Bunun için cemal’le savaşması gerekiy..»»
Büşra Toraman

Ephesus Yayınları

Arka Kapak Yazısı   Tüm sevdiklerini kaybettiği bir kurt saldırısının ardından evini terk eden Ada, bambaşka bir gerçekliğe yöneldiğinden habersizdi. Sadece kurt adamların varlığını öğrenmekle kalmamış, kendisinin de onlardan biri olduğunu keşfetmişti. İntikam almak için girdiği bu yolda ise tahmin edeceği son şey âşık olmaktı. Üstelik onlardan birine... Fakat olmuşt..»»
Aslı Karabulut

Ephesus Yayınları

Arka Kapak Yazısı   Karanlık bir gece... Ateşli bir fırtına... Parıltılı taşların ve sırların merkezinde yaşanan tutkulu bir aşk...   İş dünyasında otoriter kişiliğiyle tanınan menderes vardar, emrivakilerden haz etmez ve şüpheci yanını göstermekten çekinmezdi. Gecesini huzursuzluğa sürükleyen kadına yaklaşımı, sessiz bir meydan okumadan ibaretti. Bakışları buluşup d..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.