Kararsızlık en büyük felakettir. Descartes [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Elit Kültür Yayınları

Elit Kültür Yayınları

• Elit Kültür Yayınları Kitapları | • Elit Kültür Yayınları İletişim Bilgileri | • Elit Kültür Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Elit Kültür Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 41 kitap bulunuyor."Elit Kültür Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Vahdettin Yaşar

Elit Kültür Yayınları

Engelli çocuğa sahip olan anne babalar,öğretmenler ve eğitimciler için rehber nitelikte olan bu çalışmada; engel türleri ve nedenleri üzerinde durulmakta, çözüm yolları üzerinde çeşitli analizler yapılmaktadır.»»
Ferman Salmış

Elit Kültür Yayınları

Eserde, davranışlar, jestler, mimikler, aksesuarlar, giysiler, renkler, mekan içindeki tavırlar ve imajlar ele alınırken, iletişim ve beden dilinin çeşitli yönleri ortaya konmaktadır.  »»
Mine Ezgi

Elit Kültür Yayınları

Kızlarımız, hayatımızın incileri... Bu inciler, hayatla tanışmak için acılar ve sancılar çekmekte... İşte, tüm bunları siz büyükleriyle paylaşıyorlar. Bir genç kızın günlüğü olan elinizdeki eser; size incilerinizi, incilerinize de sizi tanıtacak bir çalışma. Tüm genç kızların ve genç kızları tanımak isteyenlerin istifadesine sunulur.»»
Sefa Saygılı

Elit Kültür Yayınları

Eşlerin birbirlerinden beklentilerinin arttığı, ancak sorumluluk yüklenme ve fedakarlıkta bulunmalarının azaldığı bir devirde yaşıyoruz. Bu da aileyi yıpratmakta, bunalımlı ve geçimsiz çiftlerin sayısını çoğaltmaktadır. Halbuki aile kurumu, toplumların temelidir. Bir milletin mutlu ve huzurlu olması, ileriye yönelik atılımlar yapması ailelerin sağlamlığına bağlıdır. Evlilikte Mutluluk Sanatı her..»»
Sefa Saygılı

Elit Kültür Yayınları

Dengeli Çevre, Sağlıklı İnsan ve Toplum Sağlığımız ile çevrenin ve toplumsal hayatın yakın ilgisi vardır. Dengeli çevrede yaşamak, sağlıklı ve mutlu bir toplumda yer almak, bize de sağlığı ve mutluluğu getirecektir. Gerçekten dünyamızın daha güzel ve yaşanılır olmasını sağlamak elimizdedir. »»
Sefa Saygılı

Elit Kültür Yayınları

Beyin... Kainatın en muazzam ve en muhteşem yapısı. Onunla okuyor, görüyor, düşünüyor, duygulanıyor, davranıyor ve hareket ediyoruz... Kafatasımızın içinde, tehlikeden uzak, güvenli bir yerde bulunan iki yumruk büyüklüğündeki beynimizi tanıyor muyuz? Kafamızda neler olup bitiyor? Beynimiz bedenimizi nasıl idare ediyor? Sayısız kompleks fonksiyonların ortaya çıkışı nasıl? Sizleri bu esrarengiz al..»»
Ahmet Avcı

Elit Kültür Yayınları

Okulda, Sınavlarda ve Hayata Hazırlanırken Hiçbir başarımı rastlantıya borçlu değilim, buluşlarım da rastlantının değil, çalışmalarımın sonucudur. Edison Hayatta başarı; akıl, bilim, tecrübe, tedbir ve düzenli çalışmayla kazanılır. Plansız bir yaşam, boşuna kürek çekmektir. İşleri şansa bırakma eğilimi, başarı değil, hüsran getirir. Dale Carnegie Dünya üç gündür: Dün, bugün, yarın... Dün geç..»»
Mustafa Turan

Elit Kültür Yayınları

Elinizdeki eser; bilgi, belge ve bulgular ışığında incelenerek, kaynaklardan aktarılan örneklerle Sultan 2. Abdülhamid'i gerçek yönüyle okuyucuya tanıtmayı amaçlamaktadır. »»
Sefa Saygılı

Elit Kültür Yayınları

Panik atak son yıllarda yaygınlaşan bir psikolojik rahatsızlıktır. Dünyada yaşanan terör, afet, felâket ve cinayetler gibi acı veren olayların medya ile evimize kadar gelişi, bununla birlikte köyden kente göç, trafikteki sıkışıklık, gelir dağılımındaki dengesizlikler, adalete güvensizlik, topraktan ve doğallıktan kopuk yüksek binalar, fast-food ve rafine gıdalarla beslenme, şeker tüketiminde ar..»»
Ferman Salmış

Elit Kültür Yayınları

İnsan dilinin ucunda saklıdır. Söz sesin insanca işlenişidir. Duygu düşünce ve düşlerin ses aracılığıyla bir anlam dizgesine kavuşmasıdır. İnsan söz ile birlikte anılmaktadır. Konuşma eylemi insanın biricik ifade biçimidir. Söz ne kadar estetik mesaja uygun duruma getirilebilirse o kadar etkili olmaktadır. Konuşma etkinliğinin belli bir planlama dahilinde ele alınması ve okuyucuda bir konuşma bil..»»
Mine İzgi

Elit Kültür Yayınları

Çocuk yetiştirmek sanattır. Bu sanatı en iyi şekilde yerine getirenler ise hiç şüphesiz anne babalardır... Ki onlar, aynı zamanda çocuk yetiştirme bilmecesinin de en önemli parçasıdırlar. Bu bilmecede joker, babalardır. Geleceğin babaları şimdinin gençleridir. Bu bilmecenin jokerini en iyi şekilde kullanmak ve gençlerin şifresini çözmek mi istiyorsunuz? O zaman iyi babalar yetiştirmek ve bu bil..»»
Mine İzgi

Elit Kültür Yayınları

"Biricik Gülüm, benim hayatımda yaptığım hataları gözardı etme sakın. Ne günler geçirdik seninle, neler yaşadık?... Bir anne kız değil, iki kader arkadaşıydık sanki. Hele bebekliğinde... O günleri hatırlıyorsundur ama, bu günlük sana herşeyi anlatacak. Beni iyi dinlemeni ve kızını yetiştirirken bu püf noktalara dikkat etmeni istiyorum. Hemen şunu da belirteyim, ben bu hataları bilerek yapmadım. Ç..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.