Aşk, insanı sürükleyip götüren eşi bulunmaz bir taşıt aracıdır. BALZAC [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Elif Kitabevi

Elif Kitabevi

• Elif Kitabevi Kitapları | • Elif Kitabevi İletişim Bilgileri | • Elif Kitabevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Elif Kitabevi isimli yayınevine ait Toplam 7 kitap bulunuyor."Elif Kitabevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Enver Behnan Şapolyo

Elif Kitabevi

Tek tanrıya inanan dinlerden Müslümanlık, Hristiyanlık ve Musevilikte bir çok tarikat ve mezhepler doğmuştur. Ortaçağ'dan itibaren zamanımıza kadar Müslümanlık aleminde 73 Hıristiyanlıkta 72, Musevilikte de 71 tarikat ve mezhep meydana gelmiştir. ... (Arka Kapak'tan) »»
Nezih Uzel

Elif Kitabevi

Mevlana şu yaşadığımız günlerden yedi yüz yıl önce ***eski satanların nöbeti geçti, benim pazarım yenilik pazarıdır*** demişti...Aradan yedi yüz yıl geçti Mevlana eskimedi...Bu gün yine anılıyor...Mevlana'nın sözünü ettiği ***yenilik*** zamanla ilgili değil ***insanın yapısıyla*** ilgiliydi Mevlana'ya göre insanın iç yapısı her çağda ve her yörede değişiklik göstermesine rağmen temeld..»»
AB İlişkileri

Elif Kitabevi

Sosyal Politika Protokolu, Kopenhag Kriterleri, Maastrich Kriterleri, İnsan Hakları, Demokrasi, Dış Politika, Para-Finans, Ekonomi-Politik Türkiye'nin tanzimat ile başlayan batılaşma serüveninin belki de son halkasını teşkil eden Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne tam üyeliği ve Türkiye-Avrupa ilişkileri, yaklaşık yarım asırdır Türkiye'nin gündemini işgal eden en önemli ve en dinamik ..»»
İbrahim Güler

Elif Kitabevi

Yazar bu Kitapta, Türkiye'deki ***Tarih Bilimi***, ***Tarihin Topluma Katkısı***, ***Tarih Öğretimi***, ***Tarihçiler*** ve ***Tarih Öğretmenliği***ne sorgulayıcı bir bakış sergiliyor. Öğrenciliği dahil mesleğin içine girdiğinden bu yana yaptığı sorgulamalarına bulduğu cevapları okurlarıyla paylaşıyor. Türkiye'deki bilim ve öğreticilik çalışmalarından edindiği çıkarımları, alanınd..»»
Mehmet Yıldızlar

Elif Kitabevi

İsa dedi: ***Fakat benim tesellim, hakkımdaki her batıl düşünceyi yok edecek ve dini tüm dünyaya yayılıp (tüm dünyayı) kontroluna alacak olan Elçi'nin gelmesindedir. Çünkü böyle va'd etmiştir. Allah jÇ.C.) ibrahim'e ve bana teselli veren onun dininin sona ermeyecek ve Allah tarafından el değmeden korunacak olmasıdır.*** Kâhin karşılık verdi: ***Allah'ın elçisi geldikten sonra (dah..»»
Musa Yıldız

Elif Kitabevi

Arapçanın öğretimi alanında hikâyelerin katkısı oldukça önemlidir. Değişik kaynaklardan derlenen hikâyeler, beş ayrı kitap olarak tasnif edilmiştir. Her hikâyenin sonunda, o hikâyede geçen kelimeler ve Türkçe anlamları parçaya uygun olarak sıralanmıştır. Ardından hikâyelerin dilimize çevirileri verilmiştir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.