Bir iyiliği yapan değil, iyiliği gören hatırlamalıdır. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ekin Basım Yayın

Ekin Basım Yayın

• Ekin Basım Yayın Kitapları | • Ekin Basım Yayın İletişim Bilgileri | • Ekin Basım Yayın Hakkında Bilgi
Sitemizde Ekin Basım Yayın isimli yayınevine ait Toplam 993 kitap bulunuyor."Ekin Basım Yayın" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Mehmet Akif Çakırer

Ekin Basım Yayın

Birçok insan hayatımıza giriyor ve sessizce çıkıp gidiyor. Bir süre sonra, onları hatırlamıyoruz bile, Bazıları ise bir süre yaşamımızda kalıyor ve kalbirnizde derin izler bırakıyorlar. Onlardan sonra, istesek de asla eskisi gibi olamıyoruz. Bu insanların başında öğretmenler geliyor. Lider Oğretmenler hayatımıza girdiklerinde, onlardan sonra asla eskisi gibi olamıyoruz. Onlar, hayatımızda köklü..»»
T. Gökhan Özçelik

Ekin Basım Yayın

Yapılan çalışmanın iki temel hedefi bulunmaktadır bunlar: Oksidentalizmi farklı bakış açıları ile ele almak suretiyle kavramın birçok anlamının var olduğunu ortaya koymak ve modernizm ile oksidentalizm arasında mevcut olan korelasyon doğrultusunda, oksidentalizm olgusunun bir tasnif denemesini yapmaktır. Bu çalışmadaki temel tez ise oksidentalizm kurgusunun oryantalizme cevap vermenin bir yolu ..»»
Bülent Öz

Ekin Basım Yayın

Dr. Bülent ÖZ 1977 doğumlu olup, ilk ve orta dereceli tahsilini BURSA' da tamamlamıştır. Lisans eğitimini 1998 -2002 yılları arasında Sakarya üniversitesinde Makine Ana Bilim dalında, Yüksek lisans eğitimini Maltepe üniversitesi İşletme Anabilim Dalı İnsan kaynakları/Personel Yönetimi alanında 'İnsan kaynaklarında performans  değerlendirme' master tezi ile tamamladı. Doktora eğitimini York Üniv..»»
Bülent Öz

Ekin Basım Yayın

Dr. Bülent ÖZ 1977 doğumlu olup, ilk ve orta dereceli tahsilini BURSA' da tamamlamıştır. Lisans eğitimini 1998 -2002 yılları arasında Sakarya üniversitesinde Makine Ana Bilim dalında, Yüksek lisans eğitimini Maltepe üniversitesi İşletme Anabilim Dalı İnsan kaynakları/Personel Yönetimi alanında 'İnsan kaynaklarında performans değerlendirme' master tezi ile tamamladı. Doktora eğitimini York Ünive..»»
Kemal Sezen

Ekin Basım Yayın

- Karar Kuramı- Dal ve Sınır Yöntemi- Dinamik Programlama- Doğrusal Olmayan Programlama»»
Halil Fidan

Ekin Basım Yayın

Bu kitap, tarımsal ürünlerin dış ülkelere pazarlanmasında, bu konuda uğraş veren işletmelere önemli kaynak olarak katkı sağlayacak bir kitap olacaktır. Uluslararası Tarımsal pazarlama kitabının esas amacı üniversitelerde ilgili bölümlerde, ilgili ders olarak okutulan derse materyal olmaktır. Bu kitap, on bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde, pazarlama ve uluslararası tarımsal pazarlama kavram..»»
Kemal Gözler

Ekin Basım Yayın

Hükûmet sistemimizi baştan sona değiştiren bir Anayasa değişikliği halkoylamasına sunuldu. 16 Nisan’da oylayacağız. Bu Anayasa değişikliğini hazırlayanların Türkiye’ye “başkanlık sistemi” getirmek iddiasıyla yola çıktıkları herkesin malûmu. Ne var ki halkoylamasına sunulan sistemin başkanlık sistemiyle uzaktan yakından bir ilgisi yok. Çünkü başkanlık sistemi bir kuvvetler ayrılığı sistemidir. Başk..»»
Emrah Şimşir

Ekin Basım Yayın

Kitabın ana eksenini oluşturan 1938-1950 dönemi, Kemalist Devrim'in dayandığı ilkeleri, devlet ve toplum hayatına tüm boyutlarıyla yerleştirme gayesinin ön planda tutulduğu bir dönemdir. 1950'lere doğru, İsmet İnönü önderliğindeki rejimin, laiklik algı ve uygulamasına verdiği son biçim, salt o yıllar açısından değil; aynı zamanda Türk siyasi sisteminin sonraki altmış yılına da damgasını vuracak..»»
Turhan Korkmaz,Ali Ceylan

Ekin Basım Yayın

Mehmet Yüce,Doğan Şenyüz,Adnan Gerçek

Ekin Basım Yayın

Birinci Ana BölümGelir Üzerinden Alınan VergilerGelir VergisiKurumlar Vergisiİkinci Ana BölümHarcamalar Üzerinden Alınan VergilerKatma Değer VergisiÖzel Tüketim VergisiÖzel İletişim VergisiBanka Ve Sigorta Muameleleri VergisiŞans Oyunları VergisiGümrük VergisiDamga VergisiBelediye Gelirleri Kanununca Alınan VergilerÜçüncü Ana Bölüm Servet Üzerinden Alınan VergilerEmlak VergisiMotorlu Taşıtlar Verg..»»
Ekrem Hayri Peker

Ekin Basım Yayın

Kimya Muhendısi, evli iki çocuklu, Yaklaşık otuz yıldır tekstil sektöründe çalışıyor. Mesleğe Yeşim Tekstilde başladı. Yaklaşık 17 burada çalıştı. 2001 yılında buradan ayrıldı. 4 yıl Özbekistan'da bulundu. Uzmanlık alanı Tekstil Terbiyesi ve bitim işlemleri. Ozbekistan'dan döndükten sonra boya ve kimyasal pazarladı. Daha sonra Biesseci Tekstil'de Finiş ve Ar-Ge müdürü olarak görev yaptı. Burada na..»»
Ekrem Memiş

Ekin Basım Yayın

Birinci BölümMezopotamya’Nın Jeopolitik Konumu İkinci BölümSümerler’Den Önce Mezopotamya Üçüncü BölümSümerler’İn Mezopotamya’Ya Gelişi Ve Tarihi Devirlerin Başlaması Dördüncü BölümEr Sülaleler Devri (Mö. 2850-2350) Beşinci Bölüm Akkadlar Çağında Mezopotamya (Mö. 2350-2150) Altıncı Bölüm Mezopotamya Tarihinin Birinci Ara Devri (Mö. 2150-2060) Yedinci Bölüm 3. Ur Sülalesi (Mö. 2060..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.