Hakikat aleyhine hürriyet olamaz. -- Salazar [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Domingo Yayınevi

Domingo Yayınevi

• Domingo Yayınevi Kitapları | • Domingo Yayınevi İletişim Bilgileri | • Domingo Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Domingo Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 40 kitap bulunuyor.
Domingo illustratif referans ve prestij kitaplarına (biz afili kitaplar diyoruz) odaklanan bir yayınevi. Hedefimiz Türkiye'de de henüz emekleme dönemini yaşayan bu kategoride yüzlerce kitap yayınlamak. Kurumlara ve markalara iletişim stratejileri ile örtüşen özel kitap projeleri sunuyoruz. Biliyoruz ki kitaplar ve özellikle de afili kitaplar markaların hedef kitlelerine mesajlarını iletebilmeleri için son derece etkili ve değerli bir mecra. İlk kitaplarımız "Uzay: İlk 50 Yıl" ve "Sanatla 365 Gün" Ocak 2008'de piyasaya çıktı. "Sanatla 365 Gün" "edebiyat dışı kitaplar" kategorisinde en çok satanlar listesine girdi. İyi bildiklerimiz: Tüm dünyada kitap izi sürmek, Her kitap projesi için en doğru editoryal takımı bir araya getirmek, Brief alabilen bir yayınevi gibi çalışarak doğru projeyi doğru marka ile buluşturmak. Nereden biliyoruz? Kitap ve dergi yayıncılığının önemli markalarında editör, tasarımcı ve üst düzey yönetici olarak çalışmış bir ekibiz. Domingo bu ekibin en iyi bildiği işi tam da istedikleri gibi yaptığı yer.
Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

Domingo Yayınevi

Büyük Serisi-3 Kitap Takım   »»
Kolektif

Domingo Yayınevi

Bedene Dair Seri İsmi-3 Kitap Takım   »»
Kolektif

Domingo Yayınevi

David Eagleman Serisi-4 Kitap Takım   »»
Kolektif

Domingo Yayınevi

50 Fikir Serisi-7 Kitap Takım   »»
Stacey Roderick

Domingo Yayınevi

Tepeden Kuyruğa Serisi-4 Kitap Takım   »»
Liesbet Slegers

Domingo Yayınevi

Ne Yapar Meslekler-5 Kitap Takım   »»
Thomas Pavitte

Domingo Yayınevi

1000 Nokta Serisi-4 Kitap Takım   »»
Kolektif

Domingo Yayınevi

İşte Bunlar Hep Serisi-3 Kitap Takım   »»
Tali Sharot

Domingo Yayınevi

“Bu kitap yaşamınızı değiştirecek.” Cass R. Sunstein, Dürtme’nin ortak yazarı    “YILIN EN İYİ KİTABI” »»
Jeffrey Eugenides

Domingo Yayınevi

“YILIN EN İYİ KİTABI” seçkilerinde New York Times • NPR • Seattle Times • Publisher’s Weekly • The Times   Pulitzer Ödüllü Middlesex’in yazarından   On dokuzuncu yüzyılın büyük aşk hikâyeleri artık yalan mı oldu? Peki, yeni bir aşk hikâyesi anlatmak mümkün mü, içinde modern zaman gerçekleri, değişen roller, evlilik öncesi anlaşmalar, boşanmalar olsun… 1980’lerdeyiz..»»
Mary Pope Osborne

Domingo Yayınevi

Sihirli Ağaç Evi ile sen de macera dolu bir dünyaya dal! Tıpkı dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca çocuk gibi.   Sihirli Ağaç Evi bu kez sınırları zorluyor ve Tim ile Lea’yı çok uzaklara gönderiyor: Ay’a! Bir uzay oteli mi? Bu kadarı Tim ve Lea için bile çok fazla. Yalnız küçük bir sorunları var: Oksijen tankları tükenmek üzere, iki saat içinde havasız kalacaklar..»»
Mary Pope Osborne

Domingo Yayınevi

Sihirli Ağaç Evi ile sen de macera dolu bir dünyaya dal! Tıpkı dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca çocuk gibi.   Tim ve Lea kendilerini Buz Devri’nde buldular. Keşke daha kalın giyinselerdi… Kabul edelim, avcı Cro-Magnonlardan gizlenmeye çalışırken, dev bir mağara ayısının inine girmeleri pek de iyi bir başlangıç olmadı. Tam kurtulduk dediklerinde peşlerine kılıç..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.