Susmak, insanı elevermeyen sadık bir dosttur. KONFİÇYUS [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Cevher Yayınevi

Cevher Yayınevi

• Cevher Yayınevi Kitapları | • Cevher Yayınevi İletişim Bilgileri | • Cevher Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Cevher Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 9 kitap bulunuyor."Cevher Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ali Eren

Cevher Yayınevi

Mutlaka ölümle karşı karşıya gelecek olan, toprak kendisine yatak, Münker ve Nekir'in suallerine muhatap olacak olan, kıyamet kopup insanların tekrar dirilmesine dek orada kalacak olan kimsenin, onu unutmayıp daima hatırlaması gerekir. İnanan kimsenin, bir gün toprak olacağını, sonra tekrar sirilip Allah'ın huzurunda hesaba çekileceğini bilmesi, ona göre hazırlıklı olması ve daima tedbirli bulun..»»
Kolektif

Cevher Yayınevi

Meşhur Rüya Tabircileri İmam Nablusi ve Seyyid Süleyman'dan Derlenen... Her insan rüya görür. Ama bazı insanlar uyandıktan sonra, rüyasını hatırlayamaz. Bütün insanları ilgilendiren bu hususun geniş ve güvenilir bir açıklamaya ihtiyacı vardır. (Arka Kapak) »»
Şahin Karataş

Cevher Yayınevi

Kuş Dili Ben bir acep ile geldim Kimse hâlim bilmez benim Ben söylerem ben dinlerem Kimse dilim bilmez benim Benim dilim kuş dilidir Benim ilim dost ilidir Ben bülbülüm dost gülümdür Bilin gülüm solmaz benim -Yunus Emre- (Kitabın İçinden) »»
Mehmet Ali Karahasanoğlu

Cevher Yayınevi

Peygamber sallalahu aleyhi ve selem Efendimiz buyuruyor: "Bir kişinin (kendisine dünyevî ve uhrevi bakımdan fayda sağlamayan) malayani şeyleri terk etmesi, o kimsenin güzel bir Müslüman ve olgun bir insan olduğunu gösterir." (Arka Kapak) »»
Mehmet Ali Karahasanoğlu

Cevher Yayınevi

"O gün ki ne mal fayda verir, ne oğulları!" Ancak "Kalb-i Selim" (Allah'a temiz bir kalp) le gelenler müstesna. (Kitabın İçinden) »»
Mehmet Ali Karahasanoğlu

Cevher Yayınevi

Allah -Celle Celâlühû- Kudsî bir hadiste şöyle buyurmaktadır: "Lâilâhe İllallah..." Benim kal'amdır. Kim benim kal'ama girerse, azabımdan emin olur (kurtulur)." »»
Kolektif

Cevher Yayınevi

İçindekiler: - Fatiha Suresi - Bekara Suresi - Ayetül Kürsi - Amene'r Kürsi - Haşr Suresi'nin Sonu - İhlas Suresi - Felak Suresi - Nas Suresi »»
Ahmet Pakalın, Emre Başpehlivan

Cevher Yayınevi

Bu Kitapla Birlikte Neler Öğreneceksiniz? - Genel Bilgiler - İman - Tahâret (Temizlik) - Namaz - Namazların Kılınışı - Fatihâ Sûresi (Arka Kapak) »»
Ali Haydar

Cevher Yayınevi

İmanın Şartı Altıdır: - Allah'ın varlığına ve birliğine inanmak. - Allah'ın meleklerine inanmak. - Allah'ın kitaplarına inanmak. - Allah'ın Peygamberlerine inanmak. - Ahiret gününe (öldükten sonra dirilmeye) inanmak. - Kaza ve kedere, hayır ve şerrin Allah'tan olduğuna inanmak. »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.