Haksızlık sadece bir tarafta olsa davalar uzun sürmezdi. La Rochefoucauld [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Carpe Diem Kitapları

Carpe Diem Kitapları

• Carpe Diem Kitapları Kitapları | • Carpe Diem Kitapları İletişim Bilgileri | • Carpe Diem Kitapları Hakkında Bilgi
Sitemizde Carpe Diem Kitapları isimli yayınevine ait Toplam 78 kitap bulunuyor."Carpe Diem Kitapları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları

Carpe Diem Kitapları

Bir öğrenci, bir çalışan, bir yeni evli ne yer, ne içer, nasıl yaşar...Ya okula gidiyorsun, ev yemeklerine hasretsin, sıcak yemek görüntüleriyle doluyor hayalin..Ya çalışıyorsun, ah zamanın olsa da sıcacık yemekler koysan sofraya... Ev yemeği gibisi var mı?Ya da çiçeği burnunda yeni evlisin, eşin yemeğe oturunca sürekli onun yüz&u..»»
Bilge Göksu

Carpe Diem Kitapları

Aşka dair ne varsa bu kitapta! Unutulmaz aşklar... Ünlülerin aşk mektupları... Aşk mesajları... Eski zaman sevdaları... Aşk sözlüğü... Aşk üzerine söylenenler... Aşkın belirtileri... Renklerin diliyle aşk... Gönül postası... Aşk büyüleri... Tumuz köşesi... Ah minel aşk... Aşk şarkıları... Aşk masallar... Aşk şiirleri... Aşk hikaye..»»
Mine Sota

Carpe Diem Kitapları

"Gerçek Hayat"tan düşündüren, eğlendiren, didikleyen, gıcıklayan, güldüren, insana kendini gösteren yazılar... Bu kitabı seveceksin, bana güven...  »»
Merve Büyükbayrak

Carpe Diem Kitapları

Bundan çoook çok uzun zaman önce, yani bizler henüz dünyada yokken, yani buralar hep dutlukken, yeryüzünde başka insanlar yaşıyorlardı. Kimdi onlar. Mayalar, Aztekler, Olmekler, Toltekler, Mısırlılar, İnkalar… Ve daha başka başka uygarlıklar… Nasıl yaşıyorlardı, bizden farklı mıydılar? Neden birdenbire yok oldular?İşte bu kitapta bunlar ..»»
Ömer Sevinçgül

Carpe Diem Kitapları

Ben güzel bir kitabım! Rengârenk öykülerle dopdoluyum. Güler yüzlü insanlar yaşıyor sayfalarımda. Eskimeyen sevdalardan, çilek kokulu yıllardan, ince farklılıklardan, küçük mutluluklardan bahsederim sana... Sadeyim, akıcıyım, ilgincim, efendime söyleyeyim keyifliyim... Pek tatlı bir şeyim ca..»»
Mine Sota

Carpe Diem Kitapları

Bu kitabı alın... Çünkü bu kitap ne bir kişisel gelişim kitabıdır ne de ütopik bir hayat felsefesi. Okunduktan sonra dertlerimizi kaldığımız yerden çekebilme gücümüzü arttıran ve gerçekçi gülüşlerle yola devam azmi veren sadık bir yol arkadaşıdır. Bu kitabı alın çünkü$$ gülmek artık insan..»»
Ömer Sevinçgül

Carpe Diem Kitapları

Aradığın felsefe kitabı; Kendine özgü mü olsun... Deli dolu mu olsun... Uçuk kaçık mı olsun... Biraz komik mi olsun... Güvenilir mi olsun... Kolay, kısa mı olsun... Keyifle mi okunsun... Eee tamam işte, elinde tutuyorsun Felsefenin özünü, özetini, temelini anlatıyor bu kitap... Filozofları tanıtıyor tarih ..»»
Arzu Yüksel

Carpe Diem Kitapları

Dikkat! Dikkat! Bu kitap için; merak avcısı, macera meraklısı, oturduğu yerden geçmişe gitmek ve dünyanın en önemli kâşiflerinin serüven dolu yaşamlarını öğrenmek isteyen, dünya gezegeninde doğmuş, ama tabi Türkçe bilen kâşif ruhlu okurlar aranıyor… Önemli not: Aşağıdaki soruların cevaplarını merak ediyor olması ter..»»
Hakan Karadaş

Carpe Diem Kitapları

Ünlü düşünürün birine, "Hayat sınavında kopya çeker misiniz?" diye sormuşlar, "Kaderimse çekerim" demiş. Bu kitap, işte o hesap... Sevimli, keyifli, afacan, içten... fikir fikir düşündürüp, kikir kikir güldüren... 6u kitabı  el altında bulundurmakta, hayat, sorularını çalışmadığ..»»
Bilge Göksu

Carpe Diem Kitapları

<br> <br><br>Kızların güzellik takıntıları... <br>Erkeklerle kızların farkları... <br>Güzellik yarışması diyalogları... <br>Yaratılıştaki güzellik ölçüsü:Altın Oran... <br>Güzele bakmak... <br>Güzelliğin tarihi... <br>Türkiye'nin güzellik "kıraliça&quo..»»
Fulya Taşçeviren

Carpe Diem Kitapları

Bu kitapta ne tipler var ne tipler...Öğrenci Tipleri... Öğretmen Tipleri... Aşık Tipleri... Anne-baba, kan-koca, komşu tipleri... Dinledikleri müzik türüne, mesleklerine, çağlara göre tipler... Türk tipi... Psikolojide tipler... Nesli tükenen insan tipleri... Tipitipler...Hadi, tipler içinden kendine bir tip beğen... Şöyle diyebili..»»
Ömer Sevinçgül

Carpe Diem Kitapları

Yağmur taşları eskitiyor, zaman yüzleri... Söylenmeyen her güzellik, kalp ağrısına dönüyor. Yazılmamış her söz ölüm oluyor sonunda. Sen, kalemde sakladıklarını beyaz kâğıtlara anlatmalısın. Ki hiçbir çığlık, tutulan sırların sessizliği kadar sağır edici değil... Ve yazarsan kâğıdın mürekkebi emmesi kadar, tutkulu yazmal..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.