Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
C Planı Yayınları

C Planı Yayınları

• C Planı Yayınları Kitapları | • C Planı Yayınları İletişim Bilgileri | • C Planı Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde C Planı Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."C Planı Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Mehmet Teber

C Planı Yayınları

Bu kitabı kimler almalı Anne babalar eğitimciler ve çocuk eğitimi konusunda eğitim gören üniversite öğrencileri? Uzman Görüşü Her anne baba çocuğunu güzel bir şekilde yetiştirmek ister. Maalesef sadece istemek çocuklarımızı eğitmek için yeterli gelmez. İstemekle birlikte her anne babanın çocuğunu eğitirken bilmesi gereken temel noktalar vardır. Bu kitap anne baba ve eğitimcilere açıkça şunu sö..»»
Mehmet Teber

C Planı Yayınları

***Bu kitapta yer alan bilgiler çocuğunuzun gelişimi için sütten daha faydalı. *** Her anne-baba çocuğunu güzel bir şekilde yetiştirmek ister. Maalesef sadece istemek çocuklarımızı eğitmek için yeterli gelmez. İstemekle birlikte her anne babanın çocuğunu eğitirken bilmesi gereken temel noktalar vardır. Bu kitap anne-baba ve eğitimcilere açıkça şunu söylüyor: Çocuğunuzu eğitmeden ön..»»
Selahattin Yaylamaz

C Planı Yayınları

Her insan hayatta başarılı olmak istiyor. Başarılı olmanın temel yolu farklı zekâ alanlarımızı geliştirmekten geçiyor. Zekâ alanlarımızı geliştirmek için de her zekâ alanına özel uygulamalar ve çalışmalar yapmak gerekiyor. Okuma eyleminde öyle bir iksir var ki, bu eylem tüm zekâ alanlarını peyderpey geliştiriyor. Selahattin Yaylamaz Okuma Zekâsı adlı kitabında yeni bir zekâ türünü ..»»
Mehmet Teber

C Planı Yayınları

***Bu kitap, uzman bir psikologla öğrencileri arasında geçen gerçek seanslardan oluşmaktadır. *** Bu kitabı kimler almalı? Öğrenciler, eğitimciler ve tabi ki başarılı öğrenci isteyen anne-babalar... Uzman görüşü Sınav sistemi Türkiye'nin bir gerçeği. 5. sınıfta DPY'ı ile başlayan sınav süreci, 6, 7, ve 8. sınıflarda SBS ile devam ediyor. Lise dönemindeki LGS-YGS, kişinin ha..»»
İsmail Özmen

C Planı Yayınları

***Her mesleğin profesyoneli var neden öğrenciliğin olmasın?*** Günümüzde her alanın profesyoneli var. Profesyonel olan kişi ise yaptığı işte başarılı olabiliyor. Profesyonel Oyuncu, Profesyonel Sporcu, Profesyonel Mimar çokça duyduğumuz kelimeler. Türkiye gibi sınav bolluğu olan bir ülkede öğrencinin de profesyoneli olmalı değil mi? Profesyonel kurumlarda amatör öğrencileri eğitme..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.