Bir kalbin içinde iki can vardır biri kendi canı diğeri sevdiğinin canıdır... Hasan Öztürk [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Boyut Yayın Grubu

Boyut Yayın Grubu

• Boyut Yayın Grubu Kitapları | • Boyut Yayın Grubu İletişim Bilgileri | • Boyut Yayın Grubu Hakkında Bilgi
Sitemizde Boyut Yayın Grubu isimli yayınevine ait Toplam 725 kitap bulunuyor."Boyut Yayın Grubu" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Komisyon

Boyut Yayın Grubu

Gemiler çelik yığınları gibi görünseler de aslında insanlar gibidir. Doğumları ve isimlerinin verilişini suya indirilişleri izler. İsimleri karakterlerinde derin izler bırakır ve gemilerimiz isimleriyle hatırlanır. İşte İstanbul Deniz Müzesi Komutanlığı tarafından hazırlanan Osmanlı’dan Cumhuriyet’e Adları Süregelen Gemiler kitabı, bu gemilerin hepsini bir araya toplayarak okurlarla paylaşıyor. ..»»
Ali Rıza İşipek

Boyut Yayın Grubu

Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Art Crazy - Yaratıcı Çocuk Seti (3-14 yaş)»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Jazz Blues Emprovize Müzik Dergisi Sayı : 82 / Nisan-Mayıs-Haziran 2016»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Banyo Mutfak Dergisi Sayı: 98 Aralık 2014 - Ocak 2015»»
Oğuz Tanrıdağ

Boyut Yayın Grubu

Nöroanlambilime GirişOğuz Tanrıdağ “Günümüzde beyinle ilgili edilecek “soyut, kimliksiz, kişiliksiz vs” gibi gördermeler içeren her türlü sözün, onunla ilgili kafa karışıklığını arttırmaktan başka bir işe yaramayacağı söylenebilir!  Bu kafa karışıklığını gidermenin çaresi ise boşu boşuna onun resmine bakmak yerine onun yeryüzü suretlerine bakmaktır ve bu çare, beyin işlevlerinin bir insan iç..»»
Adile Ayda

Boyut Yayın Grubu

Milattan önceki binyıl içinde tarih sahnesinde yer almış, Avrupa’ya medeniyeti getirdiği kabul edilen Etrüskler kimdir? Günümüzde İtalya denilen topraklarda yaşamış oldukları halde Hint-Avrupalı olmadıkları bilinen Etrüsklerin kökeni yüzyıllardır bir muamma olarak kalmıştır. Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk kadın diplomatı Adile Ayda, ölümünden hemen önce yayımladığı bu kitapta yaptığı karşılaştı..»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Banyo Mutfak Dergisi Sayı: 133 Ekim - Kasım 2020»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

2016 Türkiye Otel ve Tatil Rehberi -16 Hotel & Travel Guide»»
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Replikanın ön yüzünde Dünya Haritası, arka yüzünde ise haritaya ait bilgilerin yer aldığı künye bulunmaktadır. Parşömen üzerine basılmış olan replikanız plexiglass içinde, tahta standı ile birlikte sunulur. Dünya Haritası nedir? Piri Reis'in 1513 tarihinde bitirdiği ve yalnızca tek parçası günümüze kadar ulaşmış olan ünlü Dünya Haritası, coğrafya ve haritacılık tarihinde son derece önemli bi..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.