Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Birsen Yayınevi

Birsen Yayınevi

• Birsen Yayınevi Kitapları | • Birsen Yayınevi İletişim Bilgileri | • Birsen Yayınevi Hakkında Bilgi
Sitemizde Birsen Yayınevi isimli yayınevine ait Toplam 296 kitap bulunuyor."Birsen Yayınevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Erdoğan Teközgen

Birsen Yayınevi

Sanayinin günümüzde çok önemli olduğu bir dünyada yaşamaktayız. Teknik okulları bitiren öğrencilerin büyük bir çoğunluğu sanayide çalışmaktadır. Sanayinin ihtiyacı ise endüstriyel elektronik konularını iyi bilen ve uygulayan teknik elemanlardır. Hazırlanan ders kitabı sanayide kullanılan kompanent ve sistemleri içerme..»»
Hasan Apaydın

Birsen Yayınevi

  CNC takım tezgahları ve programlanması, günümüzde hızla gelişen ve yaygınlaşan bir alan olmaktadır. Bu alanda yetişkin eleman sayısı da oldukca sınırlıdır. CNC programlarının, iştetmelerin orta ve uzun vadede eğilmeleri gereken temel konulardan biridir.    CNC konusu çok geniş ve kapsamlı alan olduğundan, bu kitapta sadece kalıp ,frezeliciğine ..»»
Mustafa Bağcı

Birsen Yayınevi

  - Açılımlar, Arakesitler - Vidalar, Civatalar ve Somunlar - Kamalar, Pernolar, Pimler - Perçinler, Kaynaklar - Çelik Konstrüksiyonlar - Yaylar, Kamlar - Dişli Çarklar, Kasnaklar - Yapım Resimleri - Resimlerin Çoğaltılması - İş Kalıpları - Kavramlar - Yataklar - Gereçler  »»
Ferdinand Pierre Beer

Birsen Yayınevi

  Bu kitap, 1972 yılında basılan "Mühensiler İçin Mekanik Cilt 2 Dinamik" isimli çeviride mevcut 1179 çözülmemiş problemlerin, tam ve sistemli olarak yapılan çözümlerinin toplanmasından meydana gelmiştir. Böylece okuyucunun elinde çok sayıda çözümlü problemin bulunmasıyla, konuların daha iy..»»
A. Hikmet Fırat

Birsen Yayınevi

  Elektrik Meslek Resmi adı ile tanıdığımız ve bütün teknik okullarımızda okuttuğumuz bu önemli ders artık her derecedeki elektrik teknisyenleri için sadece bir tesisat planının hazırlanması ve çizilmesi, bir akü veya bir dinamo devresinin çizimi ve takibi hudutlarını çok aşmış, oldukça karmaşık ve çeşitli konuları iç..»»
Mehmet Bolak

Birsen Yayınevi

İŞLETME FİNANSI »»
Selahaddin Anık

Birsen Yayınevi

  Mühendislik öğrenimi yapan fakültelerde verilen imal Usulleri derslerinin konularını bir bütün olarak kapsayan Türkçe bir kitabın şimdiye kadar bulunmaması ve öğrencilerin her bir konuyu farklı kaynaklardan arayarak biraraya getirmeye çalışmasında karşılaştığı zorluklar, bizi bu kitabı hazırlamaya yöneltmiştir.   Bu e..»»
Mehmet H. Omurtag

Birsen Yayınevi

  Bu kitap size, sizin ihtiyacınız olan kuramı verrirken yanında uygulamaya yönelil bol sayıda çözülmüş örnek ve geniş bir problem arşivi bulunmaktadır. Okuyucunun gözünde problemlerin canlandırılabilmesi için gerektiğinde üç boyutlu çizimler kullanılırken, tüm detaylar sade bir biçimde aktarılmıştır. &..»»
Mustafa Akkurt

Birsen Yayınevi

Ferruh Kocataşkın

Birsen Yayınevi

Zafer Bingül

Birsen Yayınevi

Robot kinematiği olarak basılan bu kitap Robot Tekniği–I adlı kitabın tekrar gözden geçirilerek genişletilmiş ikinci baskısını oluşturmaktadır.   Bu kitabın temel iki amaç vardır: robot tekniği dersleri içinde problem çözmeyi temel alan öğrenmeyi sağlamak ve ülkemizdeki bu konuda yazılmış Türkçe ders kitabı a&cc..»»
Zafer Bingül

Birsen Yayınevi

  Gerçek yaşamdaki sorunları çözmek için iyi bir bilimsel birikim gerekir. Bunu elde etmenin yeri de üniversitelerdir. Yeni bilgiler edinmek ve bu bilgilerin kullanımım geliştirmek üniversite eğitiminde çok önemlidir. Öğrenciler birçok farklı yöntemle ve farklı materyaller kullanılarak bilimsel konulan öğrenirler. G&..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.