Bir an için, Tanrı’nın gücü bende olsun isterdim, anne!” Eugenie [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Beykoz Lojistik MYO Yayınları

Beykoz Lojistik MYO Yayınları

• Beykoz Lojistik MYO Yayınları Kitapları | • Beykoz Lojistik MYO Yayınları İletişim Bilgileri | • Beykoz Lojistik MYO Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Beykoz Lojistik MYO Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Beykoz Lojistik MYO Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Dursun Yener

Beykoz Lojistik MYO Yayınları

Tüketicilerin satın aldıkları ürünler hakkında tercihlerini etkileyen çok sayıda faktör bulunmaktadır. Zaman içerisinde tüketicilerin ihtiyaçları çeşitlendiği gibi kendilerine sunulan alternatiflerin sayısı da artmıştır. Artan alternatifler tüketiciler için bilgi ihtiyacının önemini ortaya çıkarmıştır. Tüketiciler seçenekler hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olurlarsa kendilerini o kadar rahat hi..»»
Burcu Güven

Beykoz Lojistik MYO Yayınları

Doktora tezimden derlemiş olduğum ***Çalışan Sağlığını Geliştirici Hizmetlerin Bilişim Sektöründe Masa Başında Çalışan Sağlığına Etkilerinin Değerlemesi*** başlıklı kitabımda son yıllarda çalışma koşullarının değişimi ile birlikte sayıları giderek artan masa başında çalışanların, değişen özellikleri ve karşılaştıkları yeni sağlık sorunları ele alınmıştır. Bu sorunlar verimsizlik, iş tatminsizliği,..»»
Nejla Karabulut

Beykoz Lojistik MYO Yayınları

İnternetin diğer iletişim araçlarından farklılaşmasını sağlayan unsurlar, bireylere tanıdığı imkanlarda kendisini ortaya koymaktadır. Daha önce hiçbir iletişim teknolojisi, bireyin sabit bir noktadan dünyanın herhangi bir yerindeki bilgi kaynağına erişimine, kendi düşüncesi/ürününü bu kadar kolay ve kısa sürede milyonlarla buluşturmasına, kendi aralarında bu kadar kısa sürede görüş alışverişine ve..»»
Sacide Bolcan

Beykoz Lojistik MYO Yayınları

***Türk Kurtuluş Savaşı***….. 20. Yüzyılın bu önemli tarih olayı, içinde bulunduğumuz 21. Yüzyılda da önemini, işlevini koruyor. Atatürk'ün ve önderlik ettiği Türk Milleti'nin bu özgürlük mücadelesi, milletimizi hasletleri ile öne çıkaran, biz torunlarına onur ve mutluluk veren, elimizi uzattığımızda ulaşabileceğimizi düşündüren bir vatan ve kahramanlık destanı… Tüm bunları bir de Sacide Bolcan..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.