İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur. İBNİ HALDUN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
BDS Yayınları

BDS Yayınları

• BDS Yayınları Kitapları | • BDS Yayınları İletişim Bilgileri | • BDS Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde BDS Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."BDS Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Rüknettin Kumkale

BDS Yayınları

Muhasebe Sözlüğü`nü hazırlarken şu düşüncelerle yola çıktık: - XXI. yüzyılın başlarında artık; ekonomi, muhasebe, hukuk, sigorta konularındaki çalışmalar birbirinin içine girmiştir. Ayrıca muhasebe; iş dünyasının, sosyal güvenlik konularının, Avrupa Topluluğu ile münasebetlerin, gümrük, dış ticaret, kambiyo, sigorta, para piyasaları, sermaye piyasaları gibi yelpazedeki çalışmaların konuşul..»»
Bülent Tanör

BDS Yayınları

İnsanoğlunun yüzlerce, binlerce yıllık tarihi, büyük çapta, onun ezilmişliğinin ve buna karşı koyuşunun da tarihidir. Kadın olsun, erkek olsun, kızıl yada kara derili oldun, dindar-dinsiz, köle, serf ya da işçi olsun, bunlarsız bir özgürlük tarihi olamazdı, yazılamazdı. Bu analamda insan hakları, kuşkusuz, haksızlığa ve baskıya uğrayan insanın ellerinde çıkmadır, onun yaratısıdır. Bu kitap..»»
Hüseyin Çelik

BDS Yayınları

Bu kitap, ermeni sorunuyla ilgisi ve anısı olan çık sayıda insanla görüşülerek hazırlanmıştır. Aynı zamanda konuyla ilgili bilgilerin yeraldığı kaynaklar da incelenmişir. Uzun süren ve bin daktilo sayfasını geçen bir çalışmadan özetlenmiştir.

Ermeni sorunu ve sonuçları hakkında yüzyıla varan bir süredir özellikle Ermeni kökenli sayısız araştırma, roman yayımlandı, film yapıldı. Hiç şüphes..»»

TBMM Tutanakları

BDS Yayınları

Deniz Gezmiş, Yusuf Arslan, Hüseyin İnan. Bu üç genç insanın Türkiye tarihinde önemli yerleri vardır. Birçok "ilk" onların adlarıyla birlikte söylenir. Bunlardan biri de, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde, ilk kez yargılanıp öldürülen Marksist Leninist`ler olmalarıdır. BDS Yayınları yakın geçmişimizin gerçeklerini sergilemeyi amaçlamıştır. Bu amaç doğrultusunda yaptığımız çalışmalardan birinin..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.