Büyükler neden mi büyüktür? Biz, dizlerimizin üstüne çökmüşüz de ondan. Artık ayağa kalkalım! Stirnera [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Ateş Müzik Film Kitap

Ateş Müzik Film Kitap

• Ateş Müzik Film Kitap Kitapları | • Ateş Müzik Film Kitap İletişim Bilgileri | • Ateş Müzik Film Kitap Hakkında Bilgi
Sitemizde Ateş Müzik Film Kitap isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Ateş Müzik Film Kitap" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Gökhan İnesi

Ateş Müzik Film Kitap

Ağırlık "Kaldırıma yatan bir ceset olursak bir gün, olur ya ihtimal. Kimin öldürdüğünü belirleyemeyecekler, ve biz, hepimiz sokağın üstüne kalacağız..." İçimiz ağır gelecek, kalbiniz, kaldıramayacak kimse. Benim suçumu annem üzerine aldı, dedim ben onun suçuydum zaten. Sen üstüne alınma diye, ayaklarımı yerden kesecek bir mayın aradım, bana tanıklık et diyecektim, beni sakla, bulamasın..»»
Batuhan Dedde

Ateş Müzik Film Kitap

İmdat! -Josephine- Bu pislik herifin beyninin içinde, kan kokulu, mezarlık kokulu düşüncelerin arasında boğuluyorum. Yalvarırırm beni kurtarın. -Clementine- Allah'ınız varsa bu adam şarap ve sigara satmayın. -Dedde'nin Ciğerleri- Bu adam gereğinden fazla kurcalıyor ayrıntıları. Rahat hareket edemez oldum. -Şeytan- (Arka Kapak) »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.