Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Astrea Yayınları

Astrea Yayınları

• Astrea Yayınları Kitapları | • Astrea Yayınları İletişim Bilgileri | • Astrea Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Astrea Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 9 kitap bulunuyor."Astrea Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Erhan Coşan

Astrea Yayınları

hiçbir şey engelleyemez. Birbirinden bağımsız gibi görünen her yaşantı geleceği şekillendirir. Prof. Dr. T. Erhan Coşan, insanlığın asırlardır sorduğu sorulara bilim kurgu edebiyatının sonsuz olasılıklarla çevrili boyutunda yanıt arıyor. Evrenin merkezinde olmasına karşın kendi varlığını ispatlamayı başaramayan insanlığı bekleyen son ne? İnsanlık daha ne kadar k..»»
Ümit İhsan

Astrea Yayınları

1999 Marmara depremiyle ayrı düşen iki sevgili yıllar süren özlemin ardından kavuşur. Ne var ki hayatlarında pek çok şey değişmiştir: Genç kadın sevemediği bir kocayla evli, mutsuz, umutsuz, gölge gibi yaşayan biri olup çıkmış; genç erkekse acılarla geçen yılların sonunda taşlaşmaya başlayan bir kalbe sahip olmuştur. Yıllar sonra alevle..»»
Ferdi Merter

Astrea Yayınları

Sonsuzluğa göç etmek üzere olan bir adam... Tek başına... Adeta Araf'ta... Sonsuzlukla yaşam arasında geçen o kısacık zaman diliminde yaşanan yüzleşmeler, sorgulamalar, gel gitler... Bir yanda bu yalnız yolcu, diğer yanda dünyayı avuçlarının içinde tutmak için ülkelere kendi istedikleri yöneticileri getiren, ekonomileri tepetaklak eden, toplumlar üzerinde "Korku İmparatorluğu" kurmak isteyen ve ..»»
T. Erhan Coşan

Astrea Yayınları

Alper, kariyeri parlak genç bir bilgisayar yazılımcısıdır. Kıtalar arası uçuş için bindiği uçak okyanusun üzerinde arızalanır ve düşme tehlikesi vardır. Yolcular arasında düşme paniği ve heyecanı yaşanırken genç adam uçaktan alınır ve gözlerini uzayın derinliklerinde, bilmediği bir uygarlıkta açar... Neden orada olduğunu öğrenmeye çalışırken, ona 'bir kurtarıcı, bir seçilmiş kişi' olduğu söylenir...»»
Mustafa Karnas

Astrea Yayınları

Çocuk Hasan Sabbah suyun içinden topladığı kumlardan kale yapmaya başladı. Güzel bir kale formu yapmıştı. Ancak çok kısa bir sürede küçük dalgaların etkisiyle kumdan kale yıkılıp suya karışmıştı bile. Hasan yılmadı, yeniden kumları bir araya getirerek şekil verdi ve yeni bir kumdan kale yaptı suların içinde. Bu kale de kıyıya ulaşan minik dalgaların etkisiyle yıkıldı. Hasan kendinde değildi, kuml..»»
Semra Atasoy

Astrea Yayınları

Derler ki; Turuncu öyle bir aşktır ki, göz bir kez Turuncu'yu görünce bir daha başka renk görmez, tanımaz, bilmez olur. Turuncu öyle bir aşktır ki; can bedenden çıkana dek ona kavuşmak için savaşır, kaybeder, yıkılır ama vazgeçmez, vazgeçemez. Tekrar ayağa kalkar ve aşkına yürür. Bir sevdadır Turuncu. Turuncu'nun cazibesi insanı kahreder, mahveder, yıkar geçer, yine de kendine çeker. Işığı..»»
Oral Gönenç

Astrea Yayınları

"...o küçük meyhanede tek başıma otururken, dostlarım ve arkadaşlarım aileleriyle beraber sıcak evlerinde mutlu, televizyon izleyip demli çaylarını içiyor veya apartman yaşamının bir başka iç bayıcı işiyle uğraşıyordu. Ertesi sabah uyanıp yıllardır yaptıkları aynı iş için evden ayrılacak, her akşam bilinen saatte dönecek, küçük bir değişiklik için hafta sonunu bekleyeceklerdi. Programlanmış haya..»»
Mustafa Karnas

Astrea Yayınları

Çocuk Hasan Sabbah suyun içinden topladığı kumlardan kale yapmaya başladı. Güzel bir kale formu yapmıştı. Ancak çok kısa bir sürede küçük dalgaların etkisiyle kumdan kale yıkılıp suya karışmıştı bile. Hasan yılmadı, yeniden kumları bir araya getirerek şekil verdi ve yeni bir kumdan kale yaptı suların içinde. Bu kale de kıyıya ulaşan minik dalgaların etkisiyle yıkıldı. Hasan kendinde değildi, k..»»
Şebnem Pişkin

Astrea Yayınları

Bu, iyilerle kötülerin savaşı. Aslında insan bu savaşı kazanması için gerekli olan ilahi bilgiye doğuştan sahip. Ama insan unutur. İnsan kelimesi üns ve nisyan kelimelerinden türemiştir. Yani, unutan ve hatırlayan. Her insan unutmuş olarak doğar, ölene dek de unuttuklarını hatırlamaya çalışır. İşte bu kitap size unuttuklarınızı hatırlatacak! Ebced... Dualara gizlenmiş sihirli kel..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.