Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Astana Yayınları

Astana Yayınları

• Astana Yayınları Kitapları | • Astana Yayınları İletişim Bilgileri | • Astana Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Astana Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 22 kitap bulunuyor."Astana Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Esmeray Alacadağlı

Astana Yayınları

Türkiye’de elli yılı aşan bir süredir mevcut olan ve 1980 sonrasında sayılarında büyük oranda artış görülen OSB; dengeli kalkınmadan, çevreyi korumaya, ekonomiyi güçlendirmeye, göçü önlemeye; çok kapsamlı amaçlarla ve beklentilerlekurulmuşlardır. Kuruluş aşamasından faaliyete geçene, üstlerine yüklenen bu misyonu yerine getirmede birçok sorunla karşılaşan ve bu misyonu, kent, işletme öncelikle..»»
Nihat Aytürk

Astana Yayınları

Türkler, M.Ö. 209 yılından itibaren tarihte 16 büyük devlet (imparatorluk) kurmuş, yüzyıllarca cihana hâkim olmuş; yönetimleri, kültür ve medeniyetleriyle örnek ve önder olmuş, soylu ve  yüce bir millettir. Türklerin bu üstün başarılarının sırrı; güçlü ve köklü devlet ve yönetim yapısına; ilme ve hukuka, disiplin, adalet ve hoşgörüye dayalı yönetim anlayışına sahip olmalarıdır. Bu nedenledir k..»»
Veli Öztürk

Astana Yayınları

Konu Anlatımı Finansal (Genel) Muhasebe Finansal Tablolar ve Mali Analiz Maliye Muhasebesi Türkiye Muhasebe Standartları (TMS) Muhasebe Denetimi Çözümlü Denemeler Çözümlü KPSS Muhasebe Denetimleri   »»
Hakan Hakeri

Astana Yayınları

Ceza Hukuku (Genel Hükümler-Temel Bilgiler)   »»
Nihat Aytürk

Astana Yayınları

İslam dini, ülkede yaşayan Müslümanların ve tüm yurttaşların barış, dostluk ve kardeşlik, huzur ve güvenlik, refah ve mutluluk içinde yaşamalarını sağlamak üzere; evrensel olarak şura ve meşveret, hukuka bağlılık adalet ve hakkaniyet ehliyet ve liyakat ilkelerini getirmiş; devletin ve toplumun bu esaslara göre yönetilmesini emretmiştir. Bu ilkeleri gerçekleştirmek üzere ..»»
Gülden Çamurcuoğlu

Astana Yayınları

Ortadoğudaki siyasi yönetimlerde hukukun üstünlüğü sağlanmadıkça kendi dinamikleriyle işleyen bir toplumsal yapının ve istikrarlı bir rejim inşasının mümkün olmadığı gerçeği kendisini her zaman hissettirecektir.     »»
Hikmet ÖzdemirÖmer TuranKemal Çiçek

Astana Yayınları

Osmanlı Mazi Değildir   »»
Mehmet Özdoğan

Astana Yayınları

Doğan Kargül

Astana Yayınları

Kapitalizm, Teknoloji ve Türkiye     »»
Derviş Fikret Ünal

Astana Yayınları

Turkey's Relations With Israel     »»
Musa Qasımlı

Astana Yayınları

Ermeni Sorunu ve Büyük Devletler »»
Meltem Keskin Köylü

Astana Yayınları

Merkez Bankası Ve Hazine »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.