Bilirken susmak, bilmezken söylemek kadar çirkindir. EFLATUN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Art Basın Yayın

Art Basın Yayın

• Art Basın Yayın Kitapları | • Art Basın Yayın İletişim Bilgileri | • Art Basın Yayın Hakkında Bilgi
Sitemizde Art Basın Yayın isimli yayınevine ait Toplam 21 kitap bulunuyor."Art Basın Yayın" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Bülent Akyürek

Art Basın Yayın

Zaferlerinden değil, yenilgilerinden ders çıkarmayan milletler yok olmuşlardır. Şimdi "Ya İstiklal, Ya Ölüm" parolasıyla düşmanı kazma ve kürekle yurdundan kovan milletimiz modern dünya düzeninde hayli yorgun düşmüştür. Artık övgüye değil, bizi kendimize getirecek gerçeklere ihtiyacımız var. Bu kitap, d&u..»»
Semih Sergen

Art Basın Yayın

Onun hakkında anlatılanları hep büyük bir merak ve çoşkuyla dinlerdim. Beş yaşında ya vardım ya yoktum. Ve sonunda onu gördüm. Arkasında iki hamal, candan ve tiz kahkahalar atarak bir akşamüstü bize geldi. Anneme ilk sözü: "Haydi bakalım doğru mutfağa" oldu. "Akşam ziyafet var. Bütün komşuları çağır.." Annem, annea..»»
Levent Mete

Art Basın Yayın

Şizofrenin elinde kıvranan eski tıp öğrencisi Cengiz Manga, İnternette dolaşırken daha önce gördüklerine benzemeyen bir oyun sitesiyle karşılaşır.Yaşadığı hastalıkla ilgili her şey Şizofreni Müzesi isimli binada toplanmıştır.Oyuna başlamayı kabul ederse,değişik biçimler altında kendini gösteren tuhaf ve olağandışı bir aklın hazırladığı bilmeceleri çözmesi,onun kurduğu tuzaklardan kurtulması gerekm..»»
Selçuk Maviengin

Art Basın Yayın

A. Kadir Akın

Art Basın Yayın

... Metod hazırlarken; temel gitar eğitiminde hem öğrencilerin, hem de eğitmenlerin yararlanabileceği bir kaynak oluşmak amaçlanmıştır. Metod; öğrencinin lgi, beceri, yetenek ve çalışmasına bağlı olarak dört - sekiz ay arası bir eğitim süresi için gerekli bilgileri içerecek biçimde hazırlanmıştır. Metodun içeriğinde teknik, teorik bilgi..»»
Ferhan Şaylıman

Art Basın Yayın

Uzun Yol Rehberi Arap Şükrü meyhanelerinin karşısındaki ara sokaklarda saatler gece yarısına yaklaşırken birbirimize sarılıp ağladık. Daha doğrusu sızlayan burnumun çağrısına dayanamayıp önce ben sarıldım, önce ben ağladım. Yüzümü boynuna gömdüğüm yerde usul, usul, derin iç çekişlerle soludum. Onun kokusuydu. Tenle özdeşleşen bu uçucu serinliği ne zaman tanımlamaya kalkışsam, yerli yerine oturmaya..»»
Selçuk Maviengin

Art Basın Yayın

Selçuk Maviengin

Art Basın Yayın

? Düz Fıkralar ? Karadeniz Fıkraları ? Bektaşi Fıkraları ? Doktor Fıkraları ? Politik Fıkralar ? Avcı Fıkraları ? Asker Fıkraları ? Çocuk Fıkraları ? Din Fıkraları ? Kadın Fıkraları ? Öğrenci Fıkraları ? Deli Fıkraları ? Nasreddin Hoca Fıkraları ? Papaz Fıkraları ? Elazığ Fıkraları ? Sarhoş Fıkraları ? Kayserili Fıkraları ? İhtiyar Fıkraları ? Namı Kemal Fıkraları ? Seks Fıkraları ? Yahudi Fıkral..»»
Hüseyin Yurtsever

Art Basın Yayın

Daha güzele ve daha yararlıya ulaşma amacı ile, insanoğlu sürekli bir şekilde çevresini yenilemekte ve oluşturduğu bu çevre içerisinde kendiside zorunlu olarak yenilenmektedir. Böylece insan varoluşundan beri kendisini sonu gelmeyen yoğun bir biçimlendirme eylem ve ortamı içerisinde bulmaktadır. »»
Atilla İnan

Art Basın Yayın

? Sigara Yasağı, Kamu İhaleleri ve 6111 Sayılı Torba Yasa Çerçevesindekiler de Dahil İdari Yaptırımlarla İlgili Tüm Mevzuat ? 6111 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun'un Kabahatler Kanununu İlgilendiren Bölümleri (Torba Yasa) ? Maliye Bakan..»»
Selçuk Maviengin

Art Basın Yayın

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Çıkmış Sorular Yaprak Test "CD` li" 2009»»
Selçuk Maviengin

Art Basın Yayın

KPSS Öğretmen Adayları İçin Eğitim Bilimleri Çıkmış Sorular Yaprak Test "CD`li" 2009»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.