Sevilmek umuduyla sevmek insanidir. Fakat sevmek için sevmek, meleklere mahsustur. ALPHONSE DE LAMARTİN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Tek Bir Güne Sığmayan Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...Kitap Ara:
Kitap Kişi
Arkadaş Yayınları

Arkadaş Yayınları

• Arkadaş Yayınları Kitapları | • Arkadaş Yayınları İletişim Bilgileri | • Arkadaş Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Arkadaş Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 202 kitap bulunuyor."Arkadaş Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Steve Maguire

Arkadaş Yayınları

Microsoft'ta programcı ve sorun giderici olarak çalışmış olan Steve Maguire tarafından yazılan bu kitap, tipik programcı hatalarından kaynaklanan yazılım aksaklıkları üzerinde durmaktadır. Günümüzde, yazılımların giderek gelişkin ve karmaşık bir hal alması, programcı hataları oranındaki artışı da beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, programcıların geliştirme..»»
Adnan Ersan

Arkadaş Yayınları

Gülmece edebiyatı içinde fıkraların önemli bir yeri vardır. Nasrettin Hoca, İncili Çavuş, Bekir Mustafa ve Bektaşi fikaraları bu türün en yaygın örnekleridir. Yüzyıllar içinde halkın sevgilisi haline gelmişlerdir. »»
J. G. Macqueen

Arkadaş Yayınları

  Dünyanın birbirinden ilginç uygarlıklarını konu eden dizimizin bu kitabı, okuru Anadolu topraklarında bir yolculuğa çıkararak Hititleri ve Anadolu'daki çağdaşlarını tanıtmayı hedefliyor.   Hititler nasıl keşfedildi? Anadolu'ya nasıl ve nereden geldiler? Kendilerinden öncekilerle ve çağdaşlarıyla nasıl bir etkileşim i&cce..»»
Kolektif

Arkadaş Yayınları

İstanbul Şehir Planı  »»
Dursun Akçam

Arkadaş Yayınları

  "Kafdağı'nın Ardı", Dursun Akçam'ın yeni romanı. Yeşil zebercetten yapılmış Kafdağı, dünyayı çevreleyen dağlar zincirinin kaynağındadır. Uzun boyunlu, yetmiş renkli, yeryüzüne konmayan Anka Kuşu, Kafdağı'nın üstünden uçar. Kısacası, Kafdağı'na varmak için birçok engeller geçmelisiniz. ..»»
Kolektif

Arkadaş Yayınları

Turistik Türkiye Karayolları Haritası Arkadas Yayinevi'nin Şehir Planları dizisine koşut olarak hazırlandı ve yayımlandı. Şehirlerimizin hızlı gelişiminin yanında Türkiye'mizin yolları da hızla yenileniyor, yeni yollar, otoyollar, çok şeritli yollar yapılıyor ve kullanıma sokuluyor. Yolculuk yapan insanların güncel bir karayolu haritasına ihtiyacı da o öl..»»
Kolektif

Arkadaş Yayınları

İlçe ve mahalle adları, otobanlar, bulvarlar, caddeler, sokaklar ile demiryolu, Metro bilgileri, resmi ve özel kurumlara ait işaretlemeleri içermektedir.   70x100 cm ebatlarında, kuşe kağıt, 4 renk çift taraflı baskıdır.   Tek tarafı selefon kaplı, yırtılmaya karşı çok dayanıklıdır.  »»
Lois Lowry

Arkadaş Yayınları

Sonra döndü ve onu yalnız başına, yüzü kalabalığa dönük ayakta dururken bırakarak, sahneden ayrıldı. Kalabalık aynı anda hep birlikte adını mırıldanmaya başladı.   "Jonas." İlk başta fısıldıyorlardı. Zorlukla duyuluyordu, sesleri bastırılmıştı. "Jonas, Jonas."   Sonra daha yüksek sesle ve hızla devam etti. ..»»
Robert Farkas

Arkadaş Yayınları

"Elektronik Org Eğitimi ve Popüler Müzikler", Arkadaş Yayınevi'nce yayınlanan "Elektronik Org Metodu-I (1990), Müzik Albümü (1990) ve Elektronik Org Metodu-II'nin (1990), yeniden ele alınarak geliştirilip güncelleştirilmiş baskısıdır. Bu evrensel çalışma modeli günümüz müzik eğitimi ve sanatına katkıda bulunmak..»»
Homeros

Arkadaş Yayınları

Bir zamanlar varlığına inanılmayan ve mit olduğu sanılan Troya kenti, Çanakkale Boğazı’nın güney yakasında ortaya çıkarılmıştır. Anadolu’nun kültür mirasının tanınması açısından İlyada çok özel bir öneme sahiptir.                   Homeros  »»
Jack London

Arkadaş Yayınları

Aylar geçti. Beyaz Diş güçlenip, ağırlığı artıp, kasları sıkılaştıkça, karakteri de ona miras kalan ve çevresi tarafından çizilen yolda gelişiyordu. Kalıtımı kile benzeyen bir hayat özü taşıyordu. Bu kilin sunduğu pek çok olanak vardı, her tür farklı biçime sokulabilirdi. Çevre bunu yoğurup ona belirli bir şekil vererek..»»
Gerilyn J. Bielakiewicz

Arkadaş Yayınları

En sadık dostunuz, köpeğinizin eğitimi için püf noktaları ve ipuçları...   Köpeği olan herkesin bildiği gibi, bir köpeğin eğitimi için oldukça uzun bir süre ve emek gereklidir. Bir de köpeğinizin çeşitli oyunlar ve numaralar öğrenmesini istiyorsanız, daha çok çaba harcamanız gerekir. Her yö..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.