Sevmek acı çekmektir, sevmemekse ölmek.. ARİSTOTELES [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Arkadaş Yayıncılık

Arkadaş Yayıncılık

• Arkadaş Yayıncılık Kitapları | • Arkadaş Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Arkadaş Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Arkadaş Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 60 kitap bulunuyor."Arkadaş Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Belgin Çınar

Arkadaş Yayıncılık

Senin gezegenindeki insanlar, dedi Küçük Prens, bir bahçede beş bin gül yetiştiriyorlar… Fakat yine de aradıklarını bulamıyorlar. Bulamıyorlar, diye cevap verdim… Ama aslında aradıkları, tek bir gülde ya da tek bir damla suda… Elbette, diye cevap verdim. Küçük Prens ekledi: Gözler kördür göremez. Ararsan yüreğinle ara.    Küçük Prens, II. Dünya Savaşı’na kat..»»
Jules Verne

Arkadaş Yayıncılık

Avrupa’nın en büyük ve en muhteşem nehri, Tuna. Güçlü ve işinin ehli bir balıkçı, İlia Brusch. Zeki ve tuttuğunu koparan bir polis şefi, Karl Dragoch. Tuna Nehri kıyısındaki şehirlere korku salan tehlikeli bir çete. Ve hepsini bir araya getiren sürprizlerle dolu bir yolculuk.   Tuna Nehri’ne kıyısı bulunan ülkelerdeki balıkçıların kurduğu Tuna Derneği’nin düzenlediği e..»»
Sezgin Dinç

Arkadaş Yayıncılık

Öğrenme ilgi ile başlar, sevgi ile devam eder. Küçük yaşlardaki öğrenme, büyüklerin yaratacağı ortam ve yönlendirmeyle hız kazanır. Adım Adım Piyano Metodu – 1, bünyesinde barındırdığı kuramsal bilgiler ve ev çalışmaları dikkate alınarak hazırlanan notalarla piyano çalmayı zevkli bir süreç haline getiriyor. Bu kitapla çocukların piyanoya ilgi duymaları, piyano çalmaya ..»»
Kolektif

Arkadaş Yayıncılık

Arka Kapak Yazısı   Hem deneyimli müzisyenler hem de gitara yeni başlayanlar için gitar notaları, akorları ve ritimlerini tüm detaylarıyla anlatan kapsamlı bir rehber. Bu kitap sayesinde büyük gitaristlerin kullanıldığı birçok temel tekniği öğrenecek ve tarzınıza olağanüstü bir ustalık katacaksınız.   Kitap boyunca konu konu ilerleyen anlatım tarzı, öğrenmeyi kola..»»
Edith Nesbit

Arkadaş Yayıncılık

İki yıldır yaşadıkları Londra’nın dar ve sisli sokaklarından sıkılmış olan beş kardeş, yeni taşındıkları kır evi ve çevresini doyasıya eğlenebilecekleri, özgürlüklerini dilediklerince yaşayabilecekleri gizemli bir yer olarak gördükleri için buraya taşınmış olmaktan çok mutlulardır. Bir gün kumda oynarken, tuhaf görünümlü bir canlıyla karşılaşırlar. Bu, yüzyıllardır dünya..»»
Bülent İşbilen

Arkadaş Yayıncılık

Rock Şarkıları Repertuarı     »»
Bülent İşbilen

Arkadaş Yayıncılık

Klasik Gitar Kolay Eğitim Metodu     »»
Gönül Candaş

Arkadaş Yayıncılık

Gonul Candas’ Turkish Table, which is one of the bestselling cookbooks in Turkey, has proven its competence in the tables of three generations, from grandmother to granddaughter, with more than 400 recipes that it contains. The book involving the most popular tastes of Turkish and world cuisine has received the “Best Chef Book in Turkish” category in the international co..»»
Belir Tecimer Kasap

Arkadaş Yayıncılık

Prof. Dr. Belir TECİMER İzmir’de doğdu. Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi, Müzik Eğitimi Bölümünden 1984 yılında mezun oldu. Eğitimi süresince Prof. Nevhiz Ercan ile piyano çalışmalarını sürdürdü. Aynı okulda araştırma görevlisi olarak göreve başladı, piyano ve müzik teorisi dersleri verdi. Gazi Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsünden 1988 yılında yüksek lisans ..»»
Tom Fleming

Arkadaş Yayıncılık

Gitar çalmaya yeni başladıysanız ya da başlamak istiyorsanız, bu kitap tam size göre. Yeni Başlayanlar İçin Gitar, gitar hakkındaki temel bilgileri sunarken, gitar çalma konusunda gerekli olan beceri ve teknikleri kolayca ve uygulamalı olarak öğrenmenizi sağlayacak. Takibi kolay parçalar ve çalma modelleri sayesinde hiç zaman kaybetmeden gitar çalmaya başlayacaksınız.  ..»»
Özcan Göknar

Arkadaş Yayıncılık

Yaşamda Bilinçaltının Yeri, gizemli bir depo olan bilinçaltının hayatımızdaki yeri ve öneminin ne olduğunu ve hayatımızı nasıl etkilediğini değişik yaşam kesitlerinden örnekler sunarak ortaya koyuyor. Kitapta hayatımıza yön veren davranışların ve alışkanlıkların kökeninde yatan şartlanmaların önemini vurgulayan Psikolog Özcan Göknar, olumsuz bilinçaltı duygularının neler..»»
Gül ÇimenNevhiz Ercan

Arkadaş Yayıncılık

Barok Dönem’den 20. Yüzyıl’a Piyano Klasikleri, piyano eğitimi alan her yaştan çocuk ve gencin severek ve eğlenerek çalabileceği eserlerden oluşuyor.   Piyano edebiyatının en güzel eserleri, deneyimli piyano eğitimcileri Nevhiz Ercan ve Belir Tecimer tarafından özenle derlendi. Barok Dönem’den 20. Yüzyıl’a Piyano Klasikleri, müzik tarihinde önemli yeri olan büyük beste..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.