Yaşamında öteki kişilere ulaşabildiğin anlar, bir ormandaki kuş ötüşleri gibi olacak... Uzaklardan gelip geçerken, kısacık bir süre yapraklarda yankılanacaklar o kadar. Orman bütün sessizliğiyle yine yalnız duracak orada... I.KANT [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Antikapitalist Yayınlar

Antikapitalist Yayınlar

• Antikapitalist Yayınlar Kitapları | • Antikapitalist Yayınlar İletişim Bilgileri | • Antikapitalist Yayınlar Hakkında Bilgi
Sitemizde Antikapitalist Yayınlar isimli yayınevine ait Toplam 5 kitap bulunuyor."Antikapitalist Yayınlar" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Chris Stephenson

Antikapitalist Yayınlar

Sol bir dönüm noktasında. Ergenekon davası ve referandumda bölünmüş olan tepkiler, solun 1980'den bu yana devam eden kendi geçmişiyle hesaplaşma sürecini başka bir aşamaya getirdi. Eğer ilerleyebilmek istiyorsak kendi geçmişimizle yüzleşmek zorundayız. Geçmişi reddetmek bir seçenek değildir.»»
Alex Callinicos

Antikapitalist Yayınlar

Orta Doğu devrimlerinin etkisi bölgenin çok ötesine ulaşmış durumda. Alex Callinicos'un "Arap devrimlerinin geri dönüşü" makalesi, Philip Marfleet'in "Mısır Devrimi'nin ilk perdesi" ve Chamseddine Mnasri'nin "Tunus: halkın devrimi" makaleleri Orta Doğu devrimlerini ve uluslararası etkilerini analiz ediyor. Yüksel Ta..»»
Alex Callinicos

Antikapitalist Yayınlar

Karl Marx hayatı ve ortaya koyduğu devrimci fikirlerle tüm insanlığı etkilemiş sayılı düşünürlerden birisidir. Kimi çevrelerce öldüğü iddia edilen Marx'ın fikirleri kapitalizmin son kriziyle birlikte, sadece akademik çevrelerin değil kapitalizmi tüm ağırlığıyla yaşayan sıradan insanların da giderek daha çok ilgisini çekiyor. Bu fikirler öylesine etkili ki, Marx'ın ölümünden sonra geçe..»»
Chris Stephenson

Antikapitalist Yayınlar

Sol bir dönüm noktasında. Ergenekon davası ve referandumda bölünmüş olan tepkiler, solun 1980'den bu yana devam eden kendi geçmişiyle hesaplaşma sürecini başka bir aşamaya getirdi. Eğer ilerleyebilmek istiyorsak kendi geçmişimizle yüzleşmek zorundayız. Geçmişi reddetmek bir seçenek değildir. (Tanıtım Bülteninden) »»
Komisyon

Antikapitalist Yayınlar

Orta Doğu devrimlerinin etkisi bölgenin çok ötesine ulaşmış durumda. Alex Callinicos'un ***Arap devrimlerinin geri dönüşü*** makalesi, Philip Marfleet'in ***Mısır Devrimi'nin ilk perdesi*** ve Chamseddine Mnasri'nin ***Tunus: halkın devrimi*** makaleleri Orta Doğu devrimlerini ve uluslararası etkilerini analiz ediyor. Yüksel Taşkın ***13 Haziran Türkiye'sinde AKP'ye karşı sol muha..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.