İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur. İBNİ HALDUN [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Alfa Aktüel Yayınları

Alfa Aktüel Yayınları

• Alfa Aktüel Yayınları Kitapları | • Alfa Aktüel Yayınları İletişim Bilgileri | • Alfa Aktüel Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Alfa Aktüel Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 109 kitap bulunuyor."Alfa Aktüel Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Zeyyat Sabuncuoğlu

Alfa Aktüel Yayınları

Sağlık olsun deyip geçmeyin… Gerçek olan şudur ki: her şeyin başı sağlık…O en büyük servet… Kanuni ne diyor: “Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi”… Bazı şeyler vardır ki, onun değerini anlamak için onu kaybetmek gerekir. İşte sağlıkta öyle bir şey… Önemli olan onu kaybetmeden dolu dolu, doya doya yaşamak ve onu bir ömür boyu korumak. İşte bu kitabın temel amacı, okuyucuda, hastalanmadan ya..»»
Emin Ertürk

Alfa Aktüel Yayınları

Mikro İktisat Alfa Aktüel Yayınları»»
Emin Ertürk

Alfa Aktüel Yayınları

Bu kitap, Ankara üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde ve diğer üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde ikinci (veya üçüncü) sınıfta okutulan Makro İktisat dersine yönelik yardımcı bir ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Okuyucuya modern makro iktisadi analizin temel çerçevesini sunmayı amaçlayan bu kitaptan, KPSS sınavına ve iş sınavlarına hazırlanan öğrenciler de yararlana..»»
İbrahim S. Canbolat

Alfa Aktüel Yayınları

Nasıl bir iklim? Nasıl bir ev? İklime göre ev mi? 'İklime göre ev' tercihi mantıklı olabilir. Ama esas ve öncelikli olan iklim değil midir? Sağlıklı yaşamaya elverişli bir iklim?.. İnsanın ve her türlü canlının doğanın çevrenin varlığını sürdürmesine olanak veren bir iklim... Eğer böyle bir iklim mevcut değilse evlerin de eğreti yapılar tarzında inşa edilmeleri kaçınılmaz olabilir... Örümcek..»»
Murat Altun,Işıl Bozkurt

Alfa Aktüel Yayınları

İstatistik ve İstatistiksel Yorumlama Teknikleri»»
Ümit Gücenme Gençoğlu

Alfa Aktüel Yayınları

Türkiye'de vergi mevzuatına göre envanter işlemler, örnekler ve tekdüzen hesap plan'ına göre yapılan kayıtlar TMS/TFRS ve BOBİ FRS'ye göre envanter işlemleri, örnekler ve standart hesap plan'ına göre yapılan kayıltlar Ticari kardan mali kara geçiş ve standartlara göre ertelenenvergi varlık ve ertelenen vergi yükümlülükleri»»
Murat Altun

Alfa Aktüel Yayınları

Matematik öğretiminde bilgi kadar, bu bilgiye ulaşma aşamasındaki becerilerin kazanılması önemlidir. Matematiksel yeterlikler olarak bilinen bu beceriler “problem çözme, muhakeme etme ve kanıtlama, modelleme yapma, matematiği iletişimde kullanma, düşüncelerini anlatmada grafikleri matematik dil ve işaretlerini, araçlarını kullanma” dır. Bu yeterliklerin kazandırılabilmesi, hem ders içindeki öğreti..»»
Fatih Yılmaz,Gürbüz Gökçen,Ümit Gücenme Gençooğlu,Başak Ataman,Hakan Cavlak

Alfa Aktüel Yayınları

İşletmelerin bir muhasebe sistemi oluşturabilmeleri, sunulan finansal bilgilerin gerçeğe ve ihtiyaca uygun, anlaşılabilir, doğrulanabilir ve karşılaştırılabilir olma niteliklerinin arttırılması, işletmeler tarafından kullanılan hesaplarda ve muhasebeleştirme esaslarında tekdüzenin sağlanması ve işletmelerde denetimin kolaylaştırılması amacına hizmet etmektedir. Ülkemizde standartlara uygun rapo..»»
Kolektif

Alfa Aktüel Yayınları

Her türden öğretim programının en temel amacı bireyi hayata hazırlamak ve onun yaşamını kolaylaştırmaktır. Matematik özelinde okullarda öğrenilen matematiğin de yaşama yansıması ve yaşam kalitesini artırması beklenir. Okullarda verilen öğretimin yaşama yansıması, bilginin beceri ile bütünleştirilmesi halinde mümkün olur. Matematik okuryazarlığı kavramı okul matematiği ile yaşam arasındaki kopuk..»»
Erhan Arda

Alfa Aktüel Yayınları

Sosyal Bilimler El Sözlüğü (Ciltsiz) Alfa Aktüel Yayınları»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.