Hatalarımı düzelten kimse uşağım bile olsa efendim olur. -- Goethe [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Albaraka Türk Yayınları

Albaraka Türk Yayınları

• Albaraka Türk Yayınları Kitapları | • Albaraka Türk Yayınları İletişim Bilgileri | • Albaraka Türk Yayınları Hakkında Bilgi
Sitemizde Albaraka Türk Yayınları isimli yayınevine ait Toplam 4 kitap bulunuyor."Albaraka Türk Yayınları" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Turgut Cansever

Albaraka Türk Yayınları

 İslam mimarisi üzerine düşünceler ? İslam mimarlık eserlerine genel bakış ? Mimar Sinan'ın dayandığı Osmanlı mimarlık birikimi ? Mimar Sinan'ın çağı ? İlk eserleri  ? Haseki Hürrem Sultan Külliyesi ? Barbaros Hayrettin Paşa Türbesi ? Üsküdar Mihrimah Sultan Külliyesi ? Şehzade Mehmet Külliyesi ? Süleymani..»»
Ümit Meriç

Albaraka Türk Yayınları

Sahip olduğu coğrafyanın kendisine yüklediği misyonla her dönemde önemini koruyan ve birikiminin üzerine yeni uygarlıklar katarak konumunu pekiştiren çok az sayıda şehir vardır. Dünyada bu konumdaki şehirlerin başında hiç kuşkusuz İstanbul gelmekte. İstanbul'un, değişik kültürlere ev sahipliği yapmaktan kaynaklanan zenginlik, ç..»»
Kolektif

Albaraka Türk Yayınları

Kendimizi hayatın akışına kaptırdığımız zamanlarda yaşadığımız anın önemini fark edemeyiz. Ancak sıradan görünen zamanları belgeleyen bir tek fotoğraf karesi bile o anın değerini fazlasıyla anlatır. Fotoğraf sanatını özel kılan budur. Bu albümde de, Albaraka Türk'ün ***Alınteri*** konulu yarışmasına katılan fotoğrafçıların gözünden, emeğin insan hayatındaki değerini gösteren birbir..»»
Colours of the Globe

Albaraka Türk Yayınları

Yaklaşık 15 yıldır fotoğraf sanatına gönül veren bir bankacı olarak Eylül 2006 tarihinde ilk yayınlanan kitabımdan tam 2 yıl sonra Yerkürenin Renkleri fotoğraf albümü, yeni renkleri ile ikinci kez değerli yorumlarınıza sunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu süre zarfında Yerkürenin Renkleri fotoğraflarım Cemal Reşit Rey Konser Salonu ve tarihi Haydarpaşa Garı gibi İstanbul'un önemli se..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.