Sevmek birbirine değil, birlikte aynı noktaya bakmaktır. EXUPERY [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Aksoy Yayıncılık

Aksoy Yayıncılık

• Aksoy Yayıncılık Kitapları | • Aksoy Yayıncılık İletişim Bilgileri | • Aksoy Yayıncılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Aksoy Yayıncılık isimli yayınevine ait Toplam 45 kitap bulunuyor."Aksoy Yayıncılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Kolektif

Aksoy Yayıncılık

1- Eski İstanbul'da Gündelik Hayat İ.Gündağ KayaoğluBenzersiz bir şehirdir İstanbul. Dünyanın en "özel" ve güzel şehirlerinden biri. Çok sevilen, onsuz olunmayan bir "sevgili" gibi sevilir. Ve pek çok şairin dediği gibi, İstanbul vazgeçilmez bir tutkudur... İstanbul'da hayat bir su gibi akar. Beraberinde sürüklediği hayatlar, İstanbul şehrinin ruhunu taşır. Her hayat, aslında bir parça İstanbu..»»
Cemal Kutay

Aksoy Yayıncılık

Elinizdeki kitabımın, ilk ve ikinci baskılarının önsözlerini okumadan önce, esas metne başlamamanızı rica ediyorum... Çünkü "Nelere Gülerlerdi?" adını taşıyan bu kitap, ülkenin kıdemli tarihçisi, yetmiş yıllık aralıksız emekle tarih kitaplığımıza176 eser vermiş bir yazarın kitapları arasında konu bakımından önemli bir ayrıcalığa sa..»»
Victor Kulikov

Aksoy Yayıncılık

"Mafya" tehlikeli bir sözcüktür. Dünyanın pek çok ülkesinde sözü geçer, ya da sözünü dinletir. Mafyanın bulunduğu ülkelerde, "sorunlar" kısa yoldan ve "hukuk"a hiç danışmadan çözülür. Kuralları vardır ve ülkelere göre, bazı karakteristik özellikleri bü..»»
Kolektif

Aksoy Yayıncılık

Aksoy Yayınları'ndan çıkan "Nutuk" A. Deniz Özgen başkanlığında, öğretmen ve eğitimcilerden oluşan bir kurul tarafından hazırlanmıştır. Bu, Türkiye'de "Nutuk" üzerine ktiap ve CD_ROM olarak yazılmış ilk ve tek örnektir. Yüzlerce bilgi, belge, video görüntüsü ve fotoğrafla zenginleştirilmiştir. Ünlü tarih..»»
Roy Apps

Aksoy Yayıncılık

Anneler bazen canınızı çok sıkabilirler. Hatta sinirinizi bozabilirler. Çok mantıksız davransalar da, ne yazık ki her zaman onlar haklı çıkarlar... Birçok anne, süperanne olabilecek kadar güçlüdür. Keskin gözleri, pazulu kolları ve işlek zekaları vardır. Siz de, pek çok çocuk gibi ona asla yaranamayacağınızı düşü..»»
Esse Gesse

Aksoy Yayıncılık

Komançi efsanesinde, yolunu büyücülerin dışında hiç kimsenin bilmediği esrarengiz Saklı Vadi... Kahramanlarımız Doğanay'ı kurtarabilmek için, kendilerini gözlerini kırpmadan bu dehşetli vadinin içine atarlar. Amaçları, baba vasiyetini yerine getirmek üzere Doğanay'ı eğitim alabileceği iyi bir yere bırakmaktır. Ancak şehir, d&uu..»»
John Wagner

Aksoy Yayıncılık

"Bogie Denen Adam", varlığına inatla inandığı "İri Kuş"un peşinde, "Şişko" ile aklının dehlizlerinde dolaşan her şeyin peşine düşer... İşini çok iyi bilen (profesyonel) caniler çetesinin bir adım önünde, Glasgow'un kaldırımlarını arşınlamaktadır. Ama her zaman bir sorun mutlaka vardır: "Bogie Denen Adam" aslında firari bir ak..»»
Giancarlo Berardi

Aksoy Yayıncılık

Bir grup yolcu, dar vadilerin arasından geçerek 10 bin feetlik dağlara doğru bir araba yolculuğu yapmaktadır. Yolcuların arasında Ken Parker'ın da bulunduğu arabayı, haydutlar soymaya kalkarlar. Ancak, onları garip bir sürpriz beklemektedir. Bir şair elini çabuk tutup, para dolu çantaya daha önce ulaşmıştır. Para kazanmak isteyen Ken Parker'ı özel polis ..»»
Kolektif

Aksoy Yayıncılık

Hiç şimdiye kadar bir hayaletle karşılaştınız mı? Ya da o sizle? Hayaletli bir şatoda geceleyebilir miydiniz? Ölülerin ruhlarının varlığına inanıyor musunuz? Hiçbir hayaletle iletişim kurmayı, onunla yüz yüze konuşmayı, ya da onun fotoğrafını çekmeyi ister miydiniz? Geceleri karşımıza çıkabilecek hayaletlerden gerçekten korkmamız gerekir mi..»»
Giancarlo Berardi

Aksoy Yayıncılık

Çılgın katil Garden City sokaklarında etrafa dehşet saçıyor. Julia, bu manyağın ruhunun gizemini çözüp, içindeki hayaletleri yenebilecek mi? Myrna Narrod nereye kaybolmuştu? Gerçekten uzaklarda mıydı? Yoksa, herkesin kendisini tanıdığı Garden City'ye dönmüş olabilir miydi? FBI ise henüz yeterli bilgiye ulaşamamıştı. Myrna'nı..»»

Aksoy Yayıncılık

"Atatürk'e Suikastler" belgesel çizgi-romanında Atatürk'ün yaşamından çok önemli kesitler bulacaksınız. Dikkatli ve titiz bir araştırma sonucu oluşturulan, çeşitli kaynaklardan çıkarak Türkiye'de gerçekleştirilen ve Atatük'ü hedef alan inanılmaz suikast girişimlerine tanık olacaksınız. Suat Yalaz'ın..»»
Claudio Nizzi

Aksoy Yayıncılık

Cobra Galindez adlı haydut ve adamları hazineyi ele geçirmek için şeytanca bir plan hazırlarlar. Amaçları, suçu Teks ve Carson'un üzerine atmaktır. Kahramanlarımızın başları gerçekten büyük bir derttedir. Herkes soygunu onların yaptığına inanmaktadır. Onları yakalamak için peşlerine düşerler. Teks'in yardımına Apaçi dostl..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.