Söylediklerinizi duyurmak için kimseyi kolundan tutmayınız ; Zira insanlar sizi dinlemeye arzulu değillerse, onları tutacak yerde çenenizi tutmanız daha hayırlıdır.-- Chesterfield [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Akademi TV Programcılık

Akademi TV Programcılık

• Akademi TV Programcılık Kitapları | • Akademi TV Programcılık İletişim Bilgileri | • Akademi TV Programcılık Hakkında Bilgi
Sitemizde Akademi TV Programcılık isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Akademi TV Programcılık" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Hakantürk

Akademi TV Programcılık

Hakan Türk, bu kitabında 1800 yılından bugüne kadar gelmiş geçmiş bütün kabadayıları anlatırken, onlarla bağlantılı kişi ve kurumlara da yer vermektedir.

Bu kitapta isimleri geçenlerin bir kısmı;

Savcı Marlon Kemal, Nazım Hikmet, Yılmaz Güney, Gecero Yılmaz, Ahmet Söylemez, Dr Kemal Sena Söylemez, Nevdet Ulucan, Nihat Akgün, Abdullah Palaz, Kürt İdris, Necati Özdemir, Karagümrüklü Nur..»»

Hakantürk

Akademi TV Programcılık

HAKANTÜRK, kitaplarını yazarken duygu ve düşüncelerine gem vurmayan "Yazarların Deli Yüreği"... Bu kitap da yine tarafsız ve objektif olarak diğer 76 kitabı gibi yazılmıştır.

Yazarın 77. kitabı olan ERGENEKON NEDİR? bugüne kadar yaşanan olayların perde arkasını ve Türkiye bu ve benzeri gündemlerle meşgul edilirken kapalı kapılar arkasında ülkemiz üzerine oynanan oyunlar devam etmektedir. <..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.