Cahil cesur olur. Hz. Muhammed (S.a.v) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Akademi - Hakan Türk

Akademi - Hakan Türk

• Akademi - Hakan Türk Kitapları | • Akademi - Hakan Türk İletişim Bilgileri | • Akademi - Hakan Türk Hakkında Bilgi
Sitemizde Akademi - Hakan Türk isimli yayınevine ait Toplam 3 kitap bulunuyor."Akademi - Hakan Türk" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Gülşen Balcı

Akademi - Hakan Türk

Evli ve üç çocuklu bir kadının, mutlu olmak için iş hayatına girmek istemesi üzerine kendiyle yaşadığı içsel çelişkilerin yanında, eşiyle ve çevresiyle olan ilişkileri kitap yorumları gülümse kadınım, bir genç kadının penceresinden diğer kadınlarımızı sade bir dille anlatırken, bizlere ülkemiz kadınlarının ne kadar vefakar ve cefakar olduğunu gözler önüne sererken, kadınlarımızın istedikleri zaman..»»
Hakan Türk (Çillioğlu)

Akademi - Hakan Türk

Hakantürk, 96. Kitabında evliliğin inişli çıkışlı günlerini analize ederken, çiftleri ayrılmaya götüren nedenleri tarafsız bir şekilde anlatıyor. ***Mutsuz olacağınız bir evlilik yerine, ayrılmak en doğal hakkınız. Son yıllarda sadece Türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde insanların belli bir bölümü boşanmayı bir özgürlik olarak görüyor. Evlenirken eşlerin birbirine söylediği o sevgi dolu söz..»»
Hakan Türk (Çillioğlu)

Akademi - Hakan Türk

Hakantürk, 82. Kitabı olan bu kitabı kabadayıarın dünyası gibi bir belgesel olmayıp romandır. Bu kitap ve devamı yazılmakta olan diğer iki kitabı bu yıl Türkiye'nin en büyük beş televizyonundan birisine TV dizisi çekilmek üzere senaryo çalışması yapılmaktadır. Aslında yazarın kalbinde TV dizisi değil de Marlon Brando ile Al Pacino'nun 1970'li yıllarda çevirdikleri Baba 1-2 ve 3 gibi sinema filmi y..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.