Aşk, insanı sürükleyip götüren eşi bulunmaz bir taşıt aracıdır. BALZAC [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
Adonis Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri

Adonis Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri

• Adonis Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri Kitapları | • Adonis Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri İletişim Bilgileri | • Adonis Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri Hakkında Bilgi
Sitemizde Adonis Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri isimli yayınevine ait Toplam 2 kitap bulunuyor."Adonis Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
James Petras

Adonis Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri

11 Eylül, Yeni Dünya Düzeni'nin ikinci versiyonuna girişin başlangıç noktasıydı. Yeni Dünya Düzeni 1 ve Yeni Dünya Düzeni 2 arasındaki farklar, stratejistler tarafından birinci teşebbüsün başarısızlığından çıkarılan ***dersler*** de ve Brzezinski'nin yazılarında bulunabilir. Baba Bush'un ekibindeki üyelerin bir çoğu ikinci Bush yönetimindeydi. Önceki başarısızlıktan imparatorluk kuruc..»»
Kolektif

Adonis Reklam ve Yayıncılık Hizmetleri

Arjantin'de sol 1990'lı yıllar boyunca ağır tahribat yaratan bir askeri darbe sürecine rağmen eyleme geçme kapasiteleri ve iktidarla karşı karşıya gelme yetenekleri açısından büyük bir gelişme kaydetti. Kitleleri harekete geçirebilme açısından çok etkili bir süreç yaşayan Arjantin solu son kriz döneminde büyük başarıları ve başarısızlıkları ardı ardına yaşadı... (Arka Kapak'tan) ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.