Bir kalbin içinde iki can vardır biri kendi canı diğeri sevdiğinin canıdır... Hasan Öztürk [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi
A.Barış Kitapevi

A.Barış Kitapevi

• A.Barış Kitapevi Kitapları | • A.Barış Kitapevi İletişim Bilgileri | • A.Barış Kitapevi Hakkında Bilgi
Sitemizde A.Barış Kitapevi isimli yayınevine ait Toplam 21 kitap bulunuyor."A.Barış Kitapevi" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Ali Ünver

A.Barış Kitapevi

Kayıp At   »»
Orhan Selen

A.Barış Kitapevi

İkiz Mavi   Genel Yayın Yönetmeni: Metin Atmaca   »»
Orhan Selen

A.Barış Kitapevi

Dünya Yıldızı Kazakistan   Genel Yayın Yönetmeni: Metin Atmaca   »»
Orhan Selen

A.Barış Kitapevi

İmansızlar Çocuk Döver   Genel Yayın Yönetmeni: Metin Atmaca   »»
Davut Tunçbilek

A.Barış Kitapevi

Seninle Gelir Mutluluk     »»
Orhan Selen

A.Barış Kitapevi

Bir Güzel İstanbul Vardı   Genel Yayın Yönetmeni: Metin atmaca »»
Kolektif

A.Barış Kitapevi

Türk Dış Politikası           »»
Mehmet Küpeli

A.Barış Kitapevi

Elinizde bulunan kitabı yazmamdaki amacım; Alevilikle ilgili olarak piyasada birçok kitap olmasına rağmen, söz konusu kitaplar incelendiğinde genellikle Alevilikle ilgili sadece bir-iki konuya yer verildiği, genel anlamda ele alınmış olmaları nedeniyle de, Alevilikle ilgili olarak bilgi sahibi olmak için, onlarca kitap edinmek gerekmektedir. Söz konusu nedenle, Alevili..»»
Şaban Şimşek

A.Barış Kitapevi

15 Temmuzda, yıllardır aynı çatı altında yaşadığımız, suyumuzu ekmeğimizi paylaştığımız, beraber sevinip beraber ağladığımız kardeşlerimiz(!) bize, yani kendi annelerine, babalarına, kardeşlerine, akrabalarına, komşularına, silah arkadaşlarına, vatana, millete, bayrağa, devlete, siyasal sisteme, TBMM’ye, Cumhurbaşkanına, kısaca öz değerlerimizin tümüne tecavüz etmeye kal..»»
Bektaş Şahin

A.Barış Kitapevi

Atatürk'ün Muhtarı'na da çocuklarını okutmak yakışırdı. O da bu bölgedeki yoksulluğun ve geriliğin, 'eğitim' ile son bulacağına inanıyordu. cahil insan, hem bilgisizliğin pençesindedir, hem de her türlü olumsuz telkin ve yönlendirmeye açıktır. Dileğim,en kısa zamanda okuyanların miktarının çığ gibi artmasıdır... Tahir Ağa, komutanın oturduğu makam masasına belinden çıka..»»
Orhan Selen

A.Barış Kitapevi

Hayat bir şarkıdır Yavaş yavaş söylenir Hızlı hızlı yaşanır Bazen çok uzar Bazen yarım kalır Ömür dedikleri Uzadıkça kısalır  »»
Zati Ürer

A.Barış Kitapevi

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve toplumunun yakın dönemde yaşadığı en önemli sıkıntılı mesele ideolojik çatışmadır. Özellikle 1974-1980 arası ülkenin sürüklendiği keskin ideolojik çatışma silahlı çatışmaya dönüşmüş, bu da ülkeyi büyük bir buhrana sürüklemiştir. Bugünkü terör olayları o günlerden kalan kötü bir mirastır. İşte bu olayların arka planındaki gerçek sebepleri el..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.